Rehber PS3 4.84 Exploit - Tüm Orjinal Cihazlara CFW'e Yükleyin !

2. el cep telefonu alıyoruz

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
BİLGİLENDİRME: Bu rehber konusu @hazretidentist arkadaşımıza ait olup, kendisi hazırlamıştır.Emeğe saygı açısından başka siteler de paylaşacak kişilerin adını kaynak olarak yazmalarını rica ederiz.İsteği üzerine konu kaldırılıp tarafımdan açılmıştır.

TÜM PS3'ler KIRILDI..
4.84 Tüm PS3lere CFW İMKANI !!

PS3 HFW ( Hybird Firmware) Nedir?

Orjinal 4.83 - 4.84 kullanıcıları rahatlıkla cihazlarını CFW'e çevirebilirler.Tüm orjinal model PS3lere yüklenebilir.
-4.84 ile tüm oyunları online oynayabilir PSN erişimini rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

-Cihazı downgrade edebilir veya CFW yükleyebilirsiniz.

Tüm rehber tarafımca hazırlanmıştır.Lütfen emeğe saygılı olup başka forumlarda kopyala yapıştır yapmayalım.Rehberleri sadece ben hazırlıyorum ve sadece kendi üyeliğim ile başka forumlarda herkesin yararına paylaşıyorum.
Sizler için harcadığım ve emek verdiğim rehbere karşılık beğen butonuna basabilir ve konuya yorum yapabilirsiniz.

Gizli içerik
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı yada beğenmelisiniz.

clupps

Katılımcı Üye
slm Launch Han Installation tıkladığımda failed hata veriyor instal pages gelemdi devam ettmeme rağmen

clupps

Katılımcı Üye
cihaz içinde clon oyunlar var silmek gerekiyormu onlardan yapmış olabilirmi

clupps

Katılımcı Üye
slm multiman yükleyip oyun atabiliyormuyuz şuan için yüklemeye çalıştım 4,84 multiman hata verdide

hazretidentist

Katılımcı Üye
slm multiman yükleyip oyun atabiliyormuyuz şuan için yüklemeye çalıştım 4,84 multiman hata verdide
4.84 CFW kurun cihaza ondan sonra 4.84 uyumlu multiman veya daha farklı bir manager kullanabilirsiniz..

Not:
10xx ve 20xx serisine CFW atılabilir

30xx ve 40xx’in şimdilik beklemesi gerekir..

Son düzenleme:

aytug25

Katılımcı Üye
Süper konu, inşallah ps4 içinde her sürüm için çalışan benzer konular görürüz :)

2. el cep telefonu alıyoruz