Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Rehber PS3 4.84 Exploit - Tüm Orjinal Cihazlara CFW'e Yükleyin !

2. el cep telefonu alıyoruz

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
6 Kas 2017
2,042
113
BİLGİLENDİRME: Bu rehber konusu @hazretidentist arkadaşımıza ait olup, kendisi hazırlamıştır.Emeğe saygı açısından başka siteler de paylaşacak kişilerin adını kaynak olarak yazmalarını rica ederiz.İsteği üzerine konu kaldırılıp tarafımdan açılmıştır.

TÜM PS3'ler KIRILDI..
4.84 Tüm PS3lere CFW İMKANI !!

PS3 HFW ( Hybird Firmware) Nedir?

Orjinal 4.83 - 4.84 kullanıcıları rahatlıkla cihazlarını CFW'e çevirebilirler.Tüm orjinal model PS3lere yüklenebilir.
-4.84 ile tüm oyunları online oynayabilir PSN erişimini rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

-Cihazı downgrade edebilir veya CFW yükleyebilirsiniz.

Tüm rehber tarafımca hazırlanmıştır.Lütfen emeğe saygılı olup başka forumlarda kopyala yapıştır yapmayalım.Rehberleri sadece ben hazırlıyorum ve sadece kendi üyeliğim ile başka forumlarda herkesin yararına paylaşıyorum.
Sizler için harcadığım ve emek verdiğim rehbere karşılık beğen butonuna basabilir ve konuya yorum yapabilirsiniz.

Gizli içerik
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı yada beğenmelisiniz.

clupps

Katılımcı Üye
4 Tem 2018
12
3
slm Launch Han Installation tıkladığımda failed hata veriyor instal pages gelemdi devam ettmeme rağmen

clupps

Katılımcı Üye
4 Tem 2018
12
3
cihaz içinde clon oyunlar var silmek gerekiyormu onlardan yapmış olabilirmi

clupps

Katılımcı Üye
4 Tem 2018
12
3
slm multiman yükleyip oyun atabiliyormuyuz şuan için yüklemeye çalıştım 4,84 multiman hata verdide

aytug25

Katılımcı Üye
1 Eyl 2017
339
63
Süper konu, inşallah ps4 içinde her sürüm için çalışan benzer konular görürüz :)

2. el cep telefonu alıyoruz