Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Rehber PS3 4.86 HFW - 3.0.1 HEN - Tüm PS3'ler İçin Güncel Exploit [NİSAN 2020]

2. el cep telefonu alıyoruz

sayginer

Katılımcı Üye
20 Haz 2018
48
8
bazı oyunların çalışmaması sorununu çözebilen varmı? meslea nba 2K18, the amazing spiderman, god of war origin collection gibi.

kayialpi2515

Katılımcı Üye
9 Nis 2019
67
8
HOCAM BEN DEDIKLERINIZI AYNEN YAPIYORUM OYUNA GIRDIGIMDE SIYAH EKRANDA KALIYOR OYUN DUPLEX DIYE MUZIKLI BİR YAZI CIKIYOR SONRA SYAH EKRAN KALIYOR NE YAPMALIYIM USB HARDDISK DE DENEDIM CIHAZ HAFIZASINA ALIP DENEDIM OYUNU BEN COZEMEDIM BIR TURLU MULITMAN FILAN HEN YAPMAKTA SIKINTI YOK HEPSINI YAPTIM ACİL DÖNÜŞ LÜTFEN

scarecrow

Katılımcı Üye
14 Haz 2018
126
93
HOCAM BEN DEDIKLERINIZI AYNEN YAPIYORUM OYUNA GIRDIGIMDE SIYAH EKRANDA KALIYOR OYUN DUPLEX DIYE MUZIKLI BİR YAZI CIKIYOR SONRA SYAH EKRAN KALIYOR NE YAPMALIYIM USB HARDDISK DE DENEDIM CIHAZ HAFIZASINA ALIP DENEDIM OYUNU BEN COZEMEDIM BIR TURLU MULITMAN FILAN HEN YAPMAKTA SIKINTI YOK HEPSINI YAPTIM ACİL DÖNÜŞ LÜTFEN
Oyunu indirdiğin kaynak bilindik ve sağlam olmalı
gibi.

İndirmeyi sağlam bir program ile yapmalısın
Jdownloader ya da Idman gibi.

Tüm partları sorunsuzca indirip arşivden hatasız olarak çıkardıktan sonra kopyalamayı eksiksiz yaparsan %90 oyun çalışacaktır.

Cihaz hafızasına kopyalayacaksan kablolu bağlantı üzerinden ftp ile kopyalamanı öneririm.

Duplex bir oyunda bende aynı hatayı almıştım.
Farklı versiyon bulursan onu indir.
Çoklu yüklemeler yapılıyor indirme sitelerinde.

Umarım istediğin oyunu sorunsuz açarsın bu şekilde.

kayialpi2515

Katılımcı Üye
9 Nis 2019
67
8
Oyunu indirdiğin kaynak bilindik ve sağlam olmalı
gibi.

İndirmeyi sağlam bir program ile yapmalısın
Jdownloader ya da Idman gibi.

Tüm partları sorunsuzca indirip arşivden hatasız olarak çıkardıktan sonra kopyalamayı eksiksiz yaparsan %90 oyun çalışacaktır.

Cihaz hafızasına kopyalayacaksan kablolu bağlantı üzerinden ftp ile kopyalamanı öneririm.

Duplex bir oyunda bende aynı hatayı almıştım.
Farklı versiyon bulursan onu indir.
Çoklu yüklemeler yapılıyor indirme sitelerinde.

Umarım istediğin oyunu sorunsuz açarsın bu şekilde.
teşekkürler farklı sitelerden indirdim oyuna multımandan tıkladıktan sonra update yaptım metal gear solid 5 ve fifa 19 u actım indirmeye devam ediyorum teşekkürler ilginiz için

scarecrow

Katılımcı Üye
14 Haz 2018
126
93

ylmzc93

Katılımcı Üye
1 Ağu 2018
45
18

cagatayk

Katılımcı Üye
3 Nis 2020
5
3
sistem guncellemesini depo ortamından guncelle diyorum ama usbdeki dosyayı bulamıyıor, neden olabilir?
cihazın versiyonu ofw 4.86 sürüm

scarecrow

Katılımcı Üye
14 Haz 2018
126
93

cagatayk

Katılımcı Üye
3 Nis 2020
5
3
Her şeyi doğru yaptığınızdan emin olun.
Dosya doğru isimde ve konumda olmalı. Bellek MBR Fat32 formatlı olmalı.
PS3 Usb soketinin ve belleğin sağlam olduğundan emin olun.
onuda denedim olmadı, benim cihaz usb icinde hicbiseyi gormuyor mp3 attım onuda gormedi muzik kısmında ucgene basınca tumunu gor dıyınce goruyor ve orda ps3-update klasorunu gosteriyor ama sistem guncellemede bisey yok,cihazla alakalı bir problem var sanırım, ps3 fat cechc04 4.86 ofw

Son düzenleme:

kpln04

Katılımcı Üye
28 Eki 2018
12
3
onuda denedim olmadı, benim cihaz usb icinde hicbiseyi gormuyor mp3 attım onuda gormedi muzik kısmında ucgene basınca tumunu gor dıyınce goruyor ve orda ps3-update klasorunu gosteriyor ama sistem guncellemede bisey yok,cihazla alakalı bir problem var sanırım, ps3 fat cechc04 4.86 ofw
Flaşın ismini usb olarak değiştirin benimki de ancak öyle gördü

2. el cep telefonu alıyoruz