PS3 e bilgisayardan oyun atma

2. el cep telefonu alıyoruz

marowak

Katılımcı Üye
ps3 e bilgisayardan oyun atmak için filezilla adlı bi uygulama kullanıyorum. bilgisayarı ethernet kablosu ile ps3 e ((bilgisayar ve ps3 ağ ayarlarından ayarlamasını yaptım)) baglıyorum. fakat cogu zaman program kafayı yiyiyor. listedeki dosyaları atma işlemi duruyor. sürekli filezillayı kontrol etmek durumunda kalıyorum.

filezilla yerine kullanabileceğim başka programlar var mı? biyerde blackbox ftp diye bişey görmüştüm fakat ondada ps3 e pkg dosya yüklemek gerekiyor. bunların dısında bilgisayardan ps3 e nasıl oyun atabilirim.

espiyano

Katılımcı Üye
FlashXp nin uzerine tanimam.Nette crackli pro olanini bul indir.

marowak

Katılımcı Üye
ps3 e kurmam gerekn bişey varmı?

espiyano

Katılımcı Üye
Söyleki Flashxp ye ps3 ün ip sini gir .K.Adi sifre ksimlarini bos brak baglan.Baglandikdan sonra oyunlarini hdd0 dizininzdeki games klasorune atacaksin hepsi bu.

Oyun atmak icin en saglam yol.Harici HDD ile atmakdir.Varsa daha kolay.

marowak

Katılımcı Üye
Söyleki Flashxp ye ps3 ün ip sini gir .K.Adi sifre ksimlarini bos brak baglan.Baglandikdan sonra oyunlarini hdd0 dizininzdeki games klasorune atacaksin hepsi bu.

Oyun atmak icin en saglam yol.Harici HDD ile atmakdir.Varsa daha kolay.
hariciyede bazı oyunları atamıyoruz maalesef. fat32 max 4gb dosya sıkıntısı var malum. oyuzden pc den ethernet kablosu ile atıyorum. yoksa elimde yıgınla usb, hdd var. filezilla iş görüyor fakat yukarda bahsettiğim gibi arada dosya atmayı kesiyor.

umarım flashxp de bu tür sorunla karsılasmam.

espiyano

Katılımcı Üye
Dostum 4gb olayimi kaldi artik....NTFS destekli program kur ps3 e hdd i gorur.Ordan kopyala yapistir.Adini unutt.eve gdince bakarim.

marowak

Katılımcı Üye
programın adını yazmanız mumkunmu hocam ben bulamadım ps3te ntfs hdd görmesi için

espiyano

Katılımcı Üye
Managunz Yaz nete 1.35 versiyonu en son cikan guncel.Onu kur isini gorur.

Kopyalama Yapistirma icin Dosyayi secip.Ardina ucgene basinca menu gelir.Orada kopyala yapistir filan hersey var.

marowak

Katılımcı Üye
Managunz Yaz nete 1.35 versiyonu en son cikan guncel.Onu kur isini gorur.

Kopyalama Yapistirma icin Dosyayi secip.Ardina ucgene basinca menu gelir.Orada kopyala yapistir filan hersey var.
yaapamadim bunu. ps3 konusunda biraz beceriksizim heralde. ntfs harddiski ps3 gormuyor. fakat soyle bisey var baska bi yerden USB.CFG diye bi dosya var onu pc de not defteriyle acip icinden 1-2 yeri degistirdim. multimanin icine attim. oyle goruyor fakat multimanda cifter cifter gosteriyor oyunlari

espiyano

Katılımcı Üye
Dostum.o sekil kafan karisir.Bu programa grince Ds3 yani ps3 kolundan Selecte bas once onu demeyi unuttum.O zaman ntfs hdd i gorur.Ardina Klasorde kopyalama yapacagin dosyayi Kare ile sec sonra ucgene bas.Copy...vs dye minik menu gelir.
Klasorlerde gezerken bi ust klasore gitmek icin ayni pencerede en ustteki klasore tikla.

Yapamazsan whatsapp dan video atayim

2. el cep telefonu alıyoruz