Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

ps3 fifa19 yükleme

2. el cep telefonu alıyoruz

aytug25

Katılımcı Üye
1 Eyl 2017
333
63
Dostum paranı geri alabiliyorsan geri al o kişiden, ben sana cfw yükleme konusunda yardımcı olurum, gerçi sitede nasıl yapılacağı yazıyor ama eğer yapamam dersen beraber bakarız.
Sen konsolunu verdiğin adamdan al ve para vermemeye çalış. Sonrasında dediğim gibi beraber bakarız.

elektro20m

Katılımcı Üye
17 Ağu 2017
69
8
öncelikle çok teşekkürler sorunum biraz uzun okursanız çok mutlu olurum
Benim bir adet orjinal ps3 üm vardı tanıdıgım orjinal cd lerle vermişti yaklaşık 2 yıl felan kullandıktan sonra sarmadı oyunlar bende fifa 19 cd fiyatlarına baktım o kadar param yoktu. bir işe girdim 1 hafta çalıştıktan sonra biraz para kazandım . playstasıncıya gittim bu modeller kırılmaz (süper slim) beninki kırılmaz dedi. ben ise bana fifa19 lazım oldugunu söyledim oda klonlama yapacagını söyledi 2 gün bekledim ve hiç bir fifa pes yoktu içinde şok oldum ve verdim oda fifa 17 yükleyecegini söyledi yani 150 liram boşa gitmiş oldu.
şimdi ise fifa 17 yüklüyor yani klonlama yapıyor baştan ); lütfen fifa 19 yükleyeyim ps3 üme yardımcı olursanız çok çok sevinirim yardımlarınızı bekliyorum
Aahhh ahh. Piyasa üçkağıtçılarla dolu... Bu yüzden biz dürüst esnaflarda çok zarar görüyoruz. Para vermeden cihazını vermez o sana bu belli birşey. Ben senden fifa 19 istedim ama yüklememişsin. Onu yüklemezsen paramı geri ver o zaman de o hıyara...

onur_kisi

Katılımcı Üye
8 Tem 2019
9
3
Aahhh ahh. Piyasa üçkağıtçılarla dolu... Bu yüzden biz dürüst esnaflarda çok zarar görüyoruz. Para vermeden cihazını vermez o sana bu belli birşey. Ben senden fifa 19 istedim ama yüklememişsin. Onu yüklemezsen paramı geri ver o zaman de o hıyara...
malesef );

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
2 May 2018
1,286
113
paranı bı gerı almanın yoluna bak yanında olgun aklı başında aılenden bırını gotur gerekırse yaşınız kac bılmıyorum ama bır haylı küçüksunuz gıbı geldı.

oyuzden siz cesaret edemıyorsanız bılen bırını al gotur paranı gerı al sana forum ıcerısınde arkadaşlar yardımcı olurlar bu konu uzerınden.

onur_kisi

Katılımcı Üye
8 Tem 2019
9
3
Dostum paranı geri alabiliyorsan geri al o kişiden, ben sana cfw yükleme konusunda yardımcı olurum, gerçi sitede nasıl yapılacağı yazıyor ama eğer yapamam dersen beraber bakarız.
Sen konsolunu verdiğin adamdan al ve para vermemeye çalış. Sonrasında dediğim gibi beraber bakarız.
çok güzel olur işime yarar sağol

onur_kisi

Katılımcı Üye
8 Tem 2019
9
3
paranı bı gerı almanın yoluna bak yanında olgun aklı başında aılenden bırını gotur gerekırse yaşınız kac bılmıyorum ama bır haylı küçüksunuz gıbı geldı.

oyuzden siz cesaret edemıyorsanız bılen bırını al gotur paranı gerı al sana forum ıcerısınde arkadaşlar yardımcı olurlar bu konu uzerınden.
ps3 süper slim kırılmadan FIFA19 yüklememe yardımcı olurmusunuz

elektro20m

Katılımcı Üye
17 Ağu 2017
69
8
ps3 süper slim kırılmadan FIFA19 yüklememe yardımcı olurmusunuz
Burada herkes sana yardımcı olur. Yardımcı olmasalar bile forum bu konuda rehberler ile dolu. Sen paranı ve cihazını geri al yeter ki. Ama yaşın küçükse kaneki nin dediği gibi bir büyüğünü yanına almanda hakkını savunabilmek açısından çok fayda var...

2. el cep telefonu alıyoruz