Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Rehber PS3 için PKGI v1.10 (Ücretsiz Mağaza Çok Zahmetsiz)

2. el cep telefonu alıyoruz

Croesus

Katılımcı Üye
11 Mar 2019
71
33
2031

Arkadaşlar merhaba,

Sene içinde çok aktif değildim ama hatırladığım kadarıyla darkstore konusunu ilk ben açmıştım :p O zamanlarda da ücretsiz market işleriyle haşır neşirdim şimdi dönüp baktım PKGİ için konu açılmış mı diye ama maalesef ki göremedim :) konumuza gelecek olursak PKGi'yi bazılarınız psvita'dan bilecektir NoPayStation adlı sitenin linklerini kullanarak Kendimize bir market inşa ediyoruz ve bundan oyunlar indiriyoruz psvita'da dlc'ler de var ama şuan ps3 versiyonunda bu seçenek yok.

Artısı nedir ? neden darkstore yerine kullanasınız ? Rap olayı gördüğüm kadarıyla YOK :D .XML olayı da yok baya bildiğiniz zahmetsiz keyifli bir iş bu.

burada programı yazan arkadaşın github'ı var, son sürümü indirmeniz için.
Nasıl kullanılır ?

PKG'yi yükleyin, yükledikten sonra size verdiğim "pkgi.txt" dosyasını "/dev_hdd0/game/NP00PKGI3/USRDIR" yoluna atın ve uygulamayı açın, hepsi bu kadar.

EDIT: Arkadaşlar eskiden PS3 Storage'e geliyordu şimdi değişmiş
Package Manager>Playstation Network Content'e geliyor tıkladığınızda yüklüyor.

seçiyorsunuz indiriyor, sonra PKG dosyası Package Manager içinde çıkıyor oradan seçip yüklüyorsunuz.(yakında uygulama içinden yükleme konusunu düşüneceklerini varsayıyorum). Arkaplanda indirme diye bir seçeneğe sahip sanırım bi kaç tane oyun seçip seri şekilde indirtebiliyorsunuz.

Ama çok rahat, videoyu izleyerek yapmaya çalışmanızı tavsiye etmem ama illa video isterseniz buyurun

Burada genelde zor bulunan dosya pkgi.txt onu sizin için upload ediyorum.

pkgi.pkg ve pkgi.txt'nin bulunduğu bir linkte veriyorum güle güle kullanın.

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Croesus

Katılımcı Üye
11 Mar 2019
71
33
HAN ve HEN kullanan arkadaşlar için açıklama, ben bunu CFW'li slim konsolumda çalıştırdım HAN veya HEN üzerinde nasıl çalışacağını bilemiyorum, ama videolarda HEN üzerinde yaptıklarını görmek mümkün yani Çalıştığı kesin.

Fakat forumdaki bilgi kirliliğine karşı HAN ve HEN kullanan arkadaşlara bir uyarım var, her konsolda CFW yok arkadaşlar. Homebrew ENabler ile Multiman açabiliyor olmanız CFW'ye sahip olduğunuz anlamına gelmiyor. Bu yüzden konsolunuzu brick etmemek istiyorsanız detaylı araştırma yapın, rehberlerin sabitinde bile bu yanlış bilgiye rastlamak gerçekten çok üzücü.

le0nardo da vinci

Katılımcı Üye
14 Eki 2018
208
28
Merhaba yazılanları aynen yaptım ps3 e paylaştığın ugulamadan kurdum. Oyunu indirdim oyunu açmaya çalıştığımda psn store giriş istiyor açmıyor.

2. el cep telefonu alıyoruz