Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

ps3 oyun tam yukleyemıyorum

2. el cep telefonu alıyoruz

mesut_xx

Katılımcı Üye
30 Ara 2019
5
1
yardım lutfen ps3 ss modele hfw 4.85 yukledım multımanı ve ırısmanı yukledım ındırdıgım oyunu ırısman ıle games klosorune attım multıman programı ıle yukledım ps3 ekrana attı gırdım oyuna oynayıp cıkınca kapatıp acınca ps3 u tekrar gırınce oyun kayboluyor tekrar multımana gırmem gerekıyor nedenı ne acaba bıde multımana gırınce her defasında enable hen yapmak zorundayım yoksa hata alıyorum . pkg dosyası yukledım lısans ıstedı ne yapacagım sasırdım allah rızası ıcın bılen bırı yardım etsın.

W4D3

Katılımcı Üye
4 Şub 2018
244
28
Kayseri
Çünkü oyun games klasörunde convert edilip game klasörüne dogru atılmalı ve veri tabanı oluşturulmalıki oyunlar ana ekranda kalsın bu yüzden multiman da kalsın enable hen yapmak zorundasınız çünkü makinanız hybritli custom cfw olmadığından dolayi enable hen yapmalısınız her seferinde lisans içinde eğer magaza uygulaması var ise psn hesap açıp oyun etkinleştirilmesi yapmanız ve lisans pkgsini package managerden kurmanız gerekmektedir biranda hepsini yapmanız zor olabilir biraz dikkat ederseniz tüm işlemleri yapabilirsiniz

mesut_xx

Katılımcı Üye
30 Ara 2019
5
1
nasıl yapabilirim lütfen anlatırmızınız game klosorune atılmalı ve veri tabanı oluşturulmalı ben nasıl yapabileceğimi bilmiyorum allah rızası için pkg dosyası içinde psn ye üye oldum etkinleştirdim oyunu oynadım sonra kenarında sarı renk oldu atıyordu oyundan

Son düzenleme:
2. el cep telefonu alıyoruz