Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS3 Super Slim 12 GB yardım

2. el cep telefonu alıyoruz

Maximus

Katılımcı Üye
14 Eyl 2019
17
3
Merhaba,

Bir arkadaşım başlıkta belirttiğim PS3 Super Slim 12gb modelinden satıyor. Uygun fiyata alma durumum var. Bu işlerden hiç anlamayan, sadece makinayı açıp oyunu açarak oynayacak başka bir arkadaşıma makinayı almak istiyorum. Online falan hiç oynamayacak, sadece hikaye tabanlı ilerlemeli oyunları (uncharted, last of us, tomb raider vs. gibi) açıp oynayacak. Ama sormak istediğim birkaç şey var.

- Hafızası 12 gb olduğundan buna 320 ya da 500 gb'lık disk bağlayacağım, biraz araştırdığımda eklenebiliyormuş. Benim sormak istediğim bu cihazı hdd ile yükseltmek performans düşüklüğü, donma, takılma gibi şeyler yapar mı yoksa stabil midir?

- Cihaz kırık değil ve son sürüm olan 4.86 yüklü. Ona da biraz baktım galiba CFW olmuyor, sadece hen ile kırılabiliyor. Bu işlemi ben yapabilirim arkadaşa vermeden önce ama normal slim olan modellerde oyunu multimandan açıp direkt oynuyoruz sıkıntısız. Bu hen ile kırmada oyun açmada, oynamada sıkıntı oluyor mu? Oyun açmama gibi sorunlar var mı yoksa stabil mi bu da?

Kullanan ya da anlayan arkadaşların yardımlarını bekliyorum, duruma göre alıcam ya da bi önceki seriye bakacağım.

Fehmiclk

Katılımcı Üye
28 Nis 2020
45
8
Kardesim sikinti olmaz hdd 320 veya 500 tb hardisk takarsan hic bir donma olmaz cunku hafiza ne kadar genis olursa sikintisiz calisir makina rahat calisir

2. el cep telefonu alıyoruz