PS3HEN 2.0.2

2. el cep telefonu alıyoruz

@potemps4

Katılımcı Üye
1618

v2.0.2

Stackframe Binary'e nispeten yakın çok daha yeni fonksiyonlardan oluşur.
  • - C00 açıcı varsayılan olarak etkindir

PS3HEN Yükü
  • - Anında RAP etkinleştirme, varsayılan yol: usb000 / exdata / <rap> veya usb001 / exdata / <rap>
  • - Resmi NPDRM içerik rif silme ve önyükleme hatası yapmama sorunu düzeltildi.
  • - PS2 klasikleri başlatıcısı desteği
  • - @ DeViL303'ün gelişmiş indirme eklentisi yamalarını eklendi
  • - Tüm Paketleri Kurma Sabit
  • - Sabit keşif_plugin yamaları
  • - RemotePlay'de PC kaldırılmış olarak uygulama kısıtlaması kaldırıldı
  • - Geliştirilmiş oyunlar uyumluluğu, örneğin COD3
  • - dev_blind'i varsayılan olarak etkinleştirme
  • - boot_plugins & boot_plugins_kernel (HDD ve USB) sayesinde birden çok yol @aldostools
  • - HEN etkinleştirildiğinde kullanılabilir Hibrid Firmware Araçları (Bu özelliği kullanmak için HEN'ietkinleştirin) *
    * Yalnızca PS3HEN PKG yüklemesiyle kullanılabilir

LİNK

Son düzenleme:

W4D3

Katılımcı Üye
2.0 hen yüklü cihazı 2.02 yapmak için flash mount yapıp üstüne v2.0..2_installer_hdd_signed yüklemek yeterlimi

espiyano

Katılımcı Üye
Bu beta mi son surummu arkadaslar.Ona gore kuracam.Beta ise gerek yok.suan

vdtycl4

Katılımcı Üye
Ne gibi sorunlar giderildi acaba ? umarım oyunların update dosyasını yüklemeye gerek kalmadan açılma özelliği gelmiştir

espiyano

Katılımcı Üye
Hep ayni seyi defalarca dile getiriyor.Belliki kendi sadece bu sorunu yasiyor.

Lutfen bu arkadasa artik cevap yazmayin.

espiyano

Katılımcı Üye
Sen olaydan bi habersin.Cozumu bilindi ve yardim edildi.Yusuf arkadasimiz binlerce kez soyledi.Ayni soruyu onlarca kez soylemenin mantigi ne.Olmuyorsa sende bi sknti var demektir.Sende haklisin paylasim platformu.Ayni seyleri yapip.Farkli sonuc bekleme platformu degil.

vdtycl4

Katılımcı Üye
Sen olaydan bi habersin.Cozumu bilindi ve yardim edildi.Yusuf arkadasimiz binlerce kez soyledi.Ayni soruyu onlarca kez soylemenin mantigi ne.Olmuyorsa sende bi sknti var demektir.Sende haklisin paylasim platformu.Ayni seyleri yapip.Farkli sonuc bekleme platformu degil.
Sorun nedir dostum sadece hen 2.02 ile ne gibi yenilikler gelmiş onu sordum hen 2.0 a göre ciddi bir fark yoksa boşuna yüklememek için bu mu seni rahatsız etti ? Ayrıca burası fikirlerimizi paylaşabileceğimiz bir yer yani onu sorma bunu sorma o zaman hiç girmeyelim bu siteye kendi sorunumuzu kendimiz bulalım ayrıca ben Yusuf adlı arkadaşa sormadım potemps4 e sordum soruyu o rahatsız olmuyor düzgün bir şekilde cevap veriyor başkalarının adına avukatlık yapma lütfen

Son düzenleme:

@potemps4

Katılımcı Üye
Sorun nedir dostum sadece hen 2.02 ile ne gibi yenilikler gelmiş onu sordum hen 2.0 a göre ciddi bir fark yoksa boşuna yüklememek için bu mu seni rahatsız etti ? Ayrıca burası fikirlerimizi paylaşabileceğimiz bir yer yani onu sorma bunu sorma o zaman hiç girmeyelim bu siteye kendi sorunumuzu kendimiz bulalım ayrıca ben Yusuf adlı arkadaşa sormadım potemps4 e sordum soruyu o rahatsız olmuyor düzgün bir şekilde cevap veriyor başkalarının adına avukatlık yapma lütfen
benim başıma senin söylediğin gibi sorun gelmedi ama illaki oyunda update gerekirse zaten update dosyaları küçük idare edersin bu yeni hen in en önemli yanı açmayan oyunlardaki sorunlar giderilmiş ve geliştiricinin daha sorunsuz hale getirmesi

Mj_Yusuf

Yönetici
Katılımcı Üye
Moderator
Doğrudur arkadaş soruyu bana sormadı, ben kendim ısrarla öyle bir sorun olmadığını söyledim. Bence iki arkadaşında niyeti kötü değil. Konuyu uzatmaya gerek yok. Ramazan ayındayız beyler zaman geçirmek için oyunlara yüklenin hurrraaaa :D :D

W4D3

Katılımcı Üye
Benim sorumu da cevaplarsanız sevinirim hayırlı ramazanlar

Mj_Yusuf

Yönetici
Katılımcı Üye
Moderator
Benim sorumu da cevaplarsanız sevinirim hayırlı ramazanlar
Kusura bakma dostum dikkat etmemişim, Evet direk yüklemen yeterli kardeşim, ekstra birşey yapmana gerek yok. Sistemi yeniden başlat ama :D

vdtycl4

Katılımcı Üye
Doğrudur arkadaş soruyu bana sormadı, ben kendim ısrarla öyle bir sorun olmadığını söyledim. Bence iki arkadaşında niyeti kötü değil. Konuyu uzatmaya gerek yok. Ramazan ayındayız beyler zaman geçirmek için oyunlara yüklenin hurrraaaa :D :D
Aynen size katılıyorum zaten hen 2.0 da sadece assasins creed serisinde oyun direk açılmıyordu onu da update dosyasını kurdum sorun gitti zaten update dosyaları küçük oluyor 50mb flan o şekilde idare ederim buna da şükür normalde 3000 serisi ps3 te multiman i kurup oyun oynamak bile bir hayaldi yani daha bundan 1 ay öncesine kadar oyunları pkg ye çevirip yükleme ile uğraşıyorduk oyunlar pkg formatında olduğu için çin işkencesi gibi çok geç yükleniyordu bunu da unutmamak lazım :) Multiman ile hem hariciden hem dahiliden oyun oynayabiliyoruz ve çok daha hızlı kopyalama yapıyor

Son düzenleme:

Mj_Yusuf

Yönetici
Katılımcı Üye
Moderator
Aynen size katılıyorum zaten hen 2.0 da sadece assasins creed serisinde oyun direk açılmıyordu onu da update dosyasını kurdum sorun gitti zaten update dosyaları küçük oluyor 50mb flan o şekilde idare ederim buna da şükür normalde 3000 serisi ps3 te multiman i kurup oyun oynamak bile bir hayaldi yani daha bundan 1 ay öncesine kadar oyunları pkg ye çevirip yükleme ile uğraşıyorduk oyunlar pkg formatında olduğu için çin işkencesi gibi çok geç yükleniyordu bunu da unutmamak lazım :) Multiman ile hem hariciden hem dahiliden oyun oynayabiliyoruz ve çok daha hızlı kopyalama yapıyor
Doğru diyorsun dostum ama uğdate yapmana gerek yok bence. Ben oyunları multiman üzerinden isoya çeviriyorum. Hiç sorun yaşamadım.

vdtycl4

Katılımcı Üye
Doğru diyorsun dostum ama uğdate yapmana gerek yok bence. Ben oyunları multiman üzerinden isoya çeviriyorum. Hiç sorun yaşamadım.
Ben sizin kadar konu hakkında bilgiye sahip olmadığım için o şekilde yapamadım bende update dosyası ile sorunu çözdüm

Son düzenleme:

Mj_Yusuf

Yönetici
Katılımcı Üye
Moderator
Ben sizin kadar konu hakkında bilgiye sahip olmadığım için o şekilde yapamadım bende update dosyası ile sorunu çözdüm
Estağfurullah kardeşim, basit birşey. Oyunu Usbye attın, Multiman’ı açtın. Oyunun üzerine geldin. Üçgene bastın. Create ISO dedin. Bu kadar :)

espiyano

Katılımcı Üye
Yusuf Hocam.hen 2.02 de Ps2 Classic Launcher dye bir gelistirme gozume carpti.Bu nedir biraz anlatirmisiniz.Birde Ps2 oyunlarini en kolay yontemle ps3 de oynamayi anlatan bi konu hazirlarsaniz cok sevinirim.Cunku szin anlatimlariniz kafama giriyor.

vdtycl4

Katılımcı Üye
Estağfurullah kardeşim, basit birşey. Oyunu Usbye attın, Multiman’ı açtın. Oyunun üzerine geldin. Üçgene bastın. Create ISO dedin. Bu kadar :)
Arkadaşlar bu hen v2.02 aranızda deneyen oldu mu bilmiyorum fakat ben bugün denedim berbat çalışıyor aynı ilk hen gibi oyunlardan atıyor ve sistem çöküyor hatta benim ps3 ün fan sesi bugün e kadar hiç yüksek çıkmıyordu bu hen 2.02 yi kurdum oyundan attıktan sonra makinanın fan sesi yükseldi işlemciye zarar vermesin diye tekrardan hen v2.0 ı kurdum tavsiyem şuanda hen 2.0 da kalın zaten hen 2.0 gayet düzgün çalışıyor bir sorunu yok

2. el cep telefonu alıyoruz