Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS4 5.05 2.1.1 HEN

2. el cep telefonu alıyoruz

@potemps4

Katılımcı Üye
2 Ağu 2017
529
93

2.1.1.sürümünde dinlenme modunda yaşanan bug sorunu giderilmiştir
  1. VM_PROT_DEFAULT yamalar
  2. MMAP Yamaları
  3. Tüm işlemler yamasında sys_dynlib_dlsym izin ver
  4. Dynlib bilgilerini kısıtlamayın. yama
  5. Yönetilen sembollerin dynlib_do_dlsym () içinde kullanılmasına izin ver. yama
  6. Printf'den UART'a (deci_tty_write__hook)
  7. Biorn1950 tarafından Ekran Görüntüsü ShellCore Patch Asla Devre Dışı Bırak
  8. Etkinleştirmek için Gerçek UART Düzeltme Eki

Son düzenleme:

saiyanemre

Katılımcı Üye
15 Şub 2019
174
43

1. VM_PROT_DEFAULT yamalar
  2. MMAP Yamaları
  3. Tüm işlemler yamasında sys_dynlib_dlsym izin ver
  4. Dynlib bilgilerini kısıtlamayın. yama
  5. Yönetilen sembollerin dynlib_do_dlsym () içinde kullanılmasına izin ver. yama
  6. Printf'den UART'a (deci_tty_write__hook)
  7. Biorn1950 tarafından Ekran Görüntüsü ShellCore Patch Asla Devre Dışı Bırak
  8. Etkinleştirmek için Gerçek UART Düzeltme Eki
Denemeye değer mi acaba ?

@potemps4

Katılımcı Üye
2 Ağu 2017
529
93
ps4 2.0 hen bence sorunluydu 2 kere denedim donup kaldı muhtemelen o hatanın nedeni halledildi

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
2 May 2018
1,286
113
2.0 kullanıyorum, sorun yaşamadım, sanırım dınlenme modundakı sıyah ekren sorunu yuzunden buyuk ölcude degısım gerceklestırdıler.

ve bırde bu bole uzar gıder 4.1.1 hene kadar.
kaanetım şu yonde sıkca kullanmıyorsanız ps4 ü, ve buyuk bır sıkıntı yaşamıyorsanız henle ılgılı durmadan henı guncellemenıze gerek yok.. en stabıl mukemmel hale gelene kadar bekleyın. ps5,in devrı kapanana kadar ps4 en guzel halını almayacaktır kırma durumunda.
bugunkı ps3 un durumu gıbı dusunun 12 13 sene gecmıs daha yenı yenı en guzel halını aldı kullancıların rahat nefes alması ıcın ....

Pekı sızde nasıl bır donma oluyordu ?

aytug25

Katılımcı Üye
1 Eyl 2017
337
63
hen 1.6dan itibaren hepsinin hen kısmı aynı, vortex hen kodlarını kullanıyor. 1.7de harici hdd özelliği geldi, 1.8 online pkg yükleme, geri kalanları ıvır zıvır şeyler, eğer kapanma sorunu yüzünden hen değiştirmeyi düşünüyorsanız hen kodları değişmedi, yani kapanma durumu aynı. Şahsen ben hala hen 1.7 kullanıyorum.

hayabusa1985

Katılımcı Üye
21 Kas 2018
210
43
34
Pendik/İstanbul
1.6 kullanıyorum tarihi eser. Makinayı açtıktan 30 sn sonra aktif ediyorum dakikalarca bekleme gereği duymuyorum o herkesin tavsiye ettiği gibi ve eğer oyun değiştirmeden tek oyun açıp oynayıp makinayı kapatırsam bu süre zarfında hiç reset atmıyor. (Kaç saat oynarsam oynayayım) Birde oyunu pause edip bırakıp uzun süre sonra tekrar oynamaya devam etmeye kalkınca reseti basıyor HEN. Sanırım belli bir sistematiği var ve buna riayet durumu söz konusuysa HEN uslu duruyor, asla reset atmıyor.

turbo06

Katılımcı Üye
17 Şub 2019
53
8
Aekadaslar bende 2.0 kullaniyorum 1 haftadir hic kapanmadi gayet iyi gidiyor suanda

hikmet28

Katılımcı Üye
2 Eyl 2018
21
1
S. A arkadaşlar ben 1.8 kullanıyodum siatemim çöktü ve 2.1 kurdurdum ama daha önce bu siteden indirip yükledim oyunu yeniden indirip kurdum zaman hata veriyo ben 1.8 geri nasıl kurabilirim beyler

le0nardo da vinci

Katılımcı Üye
14 Eki 2018
181
28
S. A arkadaşlar ben 1.8 kullanıyodum siatemim çöktü ve 2.1 kurdurdum ama daha önce bu siteden indirip yükledim oyunu yeniden indirip kurdum zaman hata veriyo ben 1.8 geri nasıl kurabilirim beyler

Linkdeki konuya bak istersen

2. el cep telefonu alıyoruz