Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Rehber PS4 5.05/5.07 için Remote Play (Uzaktan Oynatma Bağlantısı) Açma ve Kullanma [PS4 Ren v2.0]

2. el cep telefonu alıyoruz

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,932
113
44
Antalya
EVET BEYLER BU REHBERİMDE DE SİZE KIRIK KONSOLLARIMIZ İLE REMOTE PLAY (UZAKTAN OYNATMA BAĞLANTISI) AÇMA VE KULLANMAYI GÖSTERECEĞİM. GÖSTERECEĞİM BU SÜRÜM YENİ ÇIKAN v2.0 SÜRÜMÜDÜR. ÖNCEKİ v1.0 DA GAMEPAD PS TUŞU KİLİTLENİP ÇALIŞMIYORDU.
BUNDA O PROBLEM GİDERİLMİŞTİR.

+ BUNUN İLE KONSOL EKRANINI BİLGİSAYAR/LAPTOP EKRANINA ALARAK KULLANIM SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

+ BENİM YAPTIĞIM GİBİ REHBER TARZI YADA İSTEDİĞİNİZ VİDEOLARI ÇEKEBİLİRSİNİZ.

+ AYNI EV İÇİNDE AYNI İNTERNETİ KULLANARAK YANİ AYNI AĞDA BULUNMAK KOŞULU İLE EVDE TV 'Yİ BOŞA ÇIKARIP (BÖYLECE HANIM DİZİ İZLER, ÇOCUK BAŞKA ŞEY GİBİ) OYUNLARINIZI BİLGİSAYAR MONİTÖRÜNDEN/ LAPTOP EKRANINDAN OYNAYABİLİRSİNİZ.

- UZAKTAN YANİ KONSOLUN BULUNDUĞU EV 'DEN BAŞKA BİR YERDEN KISACA DIŞARIDAN (İŞ YERİ VB.) KONSOLA BAĞLANAMAYIZ.
PSN KISITLAMASI SEBEBİYLE. KONSOLLARDA PSN GİRİŞİ YAPILAMAZ. ONLINE ŞEKİLDE KULLANILAMAZ.

- AYRICA SONY PS APP ORİJİNAL CEP TEL PROGRAMINI KULLANARAK KONSOLA BAĞLANMAZSINIZ ÇÜNKÜ ONUN İÇİN DE GÜNCEL
PSN GİRİŞİ YAPILMASI GEREKİR VE BİLDİĞİNİZ GİBİ KIRIK KONSOLLARDA PSN GİRİŞİ YAPILAMAYACAĞINDAN CEP TEL UYGULAMASI İLE
KONSOLA
BAĞLANAMAYIZ. SORMAYIN DİYE BİLGİ VERDİM.
(BİR İHTİMAL SADECE ANDROID TELLER İÇİN PS APP ESKİ VERSİYONU YAMALANIP KULLANILABİLİR AMA BUNU BİR HACKER YAPABİLİR.
VAR MIDIR BÖYLE BİR UYGULAMA DİYE ŞÖYLE BİR BAKTIM YAPAN DA ŞİMDİLİK OLMAMIŞ. SORAN OLDU DA ONDAN BU EK BİLGİYİ YAZDIM.)

KOLAY GELSİN.

NOT: KONSOLUNUZDA BİRDEN FAZLA HESABINIZ VAR İSE HESAPLAR ARASI GEÇİŞLERDE GAMEPAD KAPANIR AÇMAK İÇİN PS TUŞUNA
BASINCA DA PROGRAM İLE BAĞLANTI KESİLİR. BU DURUMDA YAPMANIZ GEREKEN YANİ GAMEPAD IŞIĞI SÖNÜP KAPANIRSA PS TUŞUNA
BASIP AÇMAYIN
BUNUN YERİNE USB KABLOSU İLE GAMEPAD'İ BİLGİSAYARINIZA BAĞLAYIN VE GAMEPAD ANINDA ÇALIŞMAYA BAŞLAR.

AYNI ZAMANDA ARTIK BİLGİSAYAR KLAVYESİ İLE DE KONSOLU KONTROL EDEBİLİRSİNİZ.
(GAMEPAD KUMANDANIZI USB KABLOSU İLE BİLGİSAYARA BAĞLAMAYI UNUTMAYINIZ.)

GEREKLİ PROGRAMLAR:

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Son düzenleme:

umutckty

Katılımcı Üye
22 Nis 2019
123
28
EVET BEYLER BU REHBERİMDE DE SİZE KIRIK KONSOLLARIMIZ İLE REMOTE PLAY (UZAKTAN OYNATMA BAĞLANTISI) AÇMA VE KULLANMAYI GÖSTERECEĞİM. GÖSTERECEĞİM BU SÜRÜM YENİ ÇIKAN v2.0 SÜRÜMÜDÜR. ÖNCEKİ v1.0 DA GAMEPAD PS TUŞU KİLİTLENİP ÇALIŞMIYORDU.
BUNDA O PROBLEM GİDERİLMİŞTİR.

+ BUNUN İLE KONSOL EKRANINI BİLGİSAYAR/LAPTOP EKRANINA ALARAK KULLANIM SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

+ BENİM YAPTIĞIM GİBİ REHBER TARZI YADA İSTEDİĞİNİZ VİDEOLARI ÇEKEBİLİRSİNİZ.

+ AYNI EV İÇİNDE AYNI İNTERNETİ KULLANARAK YANİ AYNI AĞDA BULUNMAK KOŞULU İLE EVDE TV 'Yİ BOŞA ÇIKARIP (BÖYLECE HANIM DİZİ İZLER, ÇOCUK BAŞKA ŞEY GİBİ) OYUNLARINIZI BİLGİSAYAR EKRANINDAN/MONİTÖRÜNDEN OYNAYABİLİRSİNİZ.

- UZAKTAN YANİ KONSOLUN BULUNDUĞU EV 'DEN BAŞKA BİR YERDEN KISACA DIŞARIDAN (İŞ YERİ VB.) KONSOLA BAĞLANAMAYIZ.
PSN KISITLAMASI SEBEBİYLE.

- AYRICA SONY PS APP ORİJİNAL CEP TEL PROGRAMINI KULLANARAK KONSOLA BAĞLANMAZSINIZ ÇÜNKÜ ONUN İÇİN DE GÜNCEL PSN GİRİŞİ YAPILMASI GEREKİR VE BİLDİĞİNİZ GİBİ KIRIK KONSOLLARDA PSN GİRİŞİ YAPILAMAYACAĞINDAN CEP TEL UYGULAMASI İLE KONSOLA BAĞLANAMAYIZ. SORMAYIN DİYE BİLGİ VERDİM.
(BİR İHTİMAL SADECE ANDROID TELLER İÇİN PS APP ESKİ VERSİYONU YAMALANIP KULLANILABİLİR AMA BUNU BİR HACKER YAPABİLİR.)

KOLAY GELSİN.

GEREKLİ PROGRAMLAR:

[Gizli içerik][Gizli içerik]
Öncelikle emeğin için çok teşekkürler
Android için bir yama apk tarzı birşey bulabilirmisin internetten?

Sirinbaba33

Katılımcı Üye
19 Ağu 2019
43
18
Emeğine sağlık hocam. Online hesapta sorun çıkıyor. Ds kapanıyor. Yeni bir hesap oluşturduğumda sorun çıkmıyor.

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,932
113
44
Antalya
Öncelikle emeğin için çok teşekkürler
Android için bir yama apk tarzı birşey bulabilirmisin internetten?
Geçtiğimiz ay bakmıştım apk uygulaması görmedim. O zaman da asıl program çalışmıyordu (bahsettiğim yeni 3.0 versiyon) ben de araştırıp
bu yamalı çalışan 2.8 versiyonu bulmuştum işte sizlerle de burada paylaştım zaten ama çalışan telefon uygulaması görmedim maalesef.

Belki zamanla yapılır gerisi kısmet.

cem_uar

Katılımcı Üye
4 Kas 2018
14
3
çok güzel çalışıyor ama benim gibi 16 mb internet kullanıyorsanız performanslı değil.

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,932
113
44
Antalya
çok güzel çalışıyor ama benim gibi 16 mb internet kullanıyorsanız performanslı değil.
Öncelikle internet hızın ile (istersen 1000 Mbit olsun) bunun bir alakası yok. Wireless kablolu bağlantı hızın ile alakası var ve o da senin cihazda
düşük olabilir. Çok yeni bir sistemin yoksa zaten 3 te 1 hız alıyorsundur wireless ile. Kabloyla bağlıyım diyorsan ve yavaşsa 100 lük bağlı olmalısın.

Bilgisayarında kablolu internet kullan. Kablolu ağın (cihazların) 100 lük değil de 1000 lik ise saliseler gibi küçük bir performans kaybı olur.
Yani aynı anda monitörden TV ye hızla baktığında yada yam tersi şekilde yaptığında farkı yakalayamıyorsun bile bende (belki 15-20 salise)
Bu ölçüyü de şu şekilde verebiliyorum. Monitör ve TV aynı bakış açısında yani hiç kafayı oynatmadan göz ile kontrol ediyorum.
Yani kısaca gecikme yok diyebilirim. (Kablolu 1000 lik hızda)

Son düzenleme:

Ramazan61

Katılımcı Üye
3 May 2019
14
1
cihaza bağlandıktan sonra giriş menüsü geliyor. burdan cihazdaki 1. kullanıcıyı seçiyorum ama hemen bağlantı kopuyor. ekteki resimde hata mevcut. pc de ps4 te modeme kabloyla bağlı bu arada

Ekli dosyalar

2. el cep telefonu alıyoruz