Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Rehber PS4 5.05-6.72 Konsol Sıcaklık Göstergesi/Derecesi (Termometre) ve Soğutma Fanı Tetikleme Ayarı (PS4 Temperature)

2. el cep telefonu alıyoruz

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Administrator
14 Eyl 2018
2,531
113
44
Antalya

2931

2933

BU PROGRAM SADECE KIRIK KONSOLLAR İÇİNDİR

MEGA
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

PROGRAMI - PKG DOSYASINI KONSOLUNUZA YÜKLEYİN
İLK AÇILIŞTA KONSOL VERSİYONUNUZU BİR KERELİK SEÇMENİZ İSTENECEK
VE PROGRAM ÇALIŞARAK EKRANDA KONSOLUNUZUN ANLIK SICAKLIĞINI GÖSTERECEKTİR

HEMEN ALTINDA PROGRAM ÇALIŞTIĞI SÜRECE ÖLÇÜLEN EN DÜŞÜK VE EN YÜKSEK SICAKLIKLAR DA GÖSTERİLİR

SON OLARAK EN ALTTA KONSOL HIZLI SOĞUTMA FANININ HANGİ SICAKLIK DERECESİNDE DEVREYE
GİRMESİNİ İSTİYORSANIZ SAĞ-SOL KUMANDA TUŞLARI İLE İSTEDİĞİNİZ DERECEYİ AYARLAYINIZ

BU SAYEDE FANIN BELİRLEDİĞİNİZ SICAKLIDA YÜKSEK HIZLI ÇALIŞMASINI SAĞLAYABİLİRSİNİZ
FAN SESİ ARTAR VE SICAKLIĞIN DA HIZLA DÜŞMEYE BAŞLADIĞINI GÖZLEMLEYEBİLİRSİNİZ

BENİM SLIM KONSOLDA KISA SÜRELİ YAPTIĞIM TEST'DE BAŞKA HİÇBİR UYGULAMA ÇALIŞMIYORKEN BAŞLANGIÇ SICAKLIĞI

50 DERECE OLARAK BAŞLAYIP YAKLAŞIK 5 DAKİKA BEKLEDİĞİMDE 75 DERECEYE YÜKSELDİ VE FAN AYARINI BUNUN ALTINA
DÜŞÜREREK FANIN YÜKSEK DEVİRLİ HIZDA ÇALIŞMASINI SAĞLADIĞIMDA AYNI SÜREDE 62 DERECEYE GERİLEDİĞİNİ GÖRDÜM

DAHA UZUN TESTLER VE OYUN OYNAMA SONRASI ISINMA TESTLERİ YAPMADIM O TESTLERİ DE ARTIK SİZLERE BIRAKTIM :)

SONY VARSAYILANI KONSOL YÜKSEK DEVİR FANI NORMALDE 79 DERECEYE ULAŞTIĞINDA OTOMATİK ÇALIŞMAKTADIR

Son düzenleme:
2. el cep telefonu alıyoruz