Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Hack Haber PS4 5.05 Exploit Geliyor ! [ÇOK YAKINDA !]

kahwecix

Active member
Katılımcı Üye
Öne çıkan konu #1
Merhaba arkadaşlar ps4 için mükemmel geliştirmeler yapan ve daha önce 4.05 ve 4.55 versiyonların kırılmasında büyük payı olan @specterdev in dün ki tweetine bakacak olursak 5.05 versiyon için Kexploit çok yakında geliyor.
Hatırlanacağı üzere 4.05 kırıldıktan sonra horizon zero oyunu daha yüksek sistem istediği için çalışmıyordu 4.05 cihazlarda daha sonra oyun 4.05 da çalısır hale geldi çok kısa süre sonra da 4.55 kırıldı. Aslına bakarsanız şuanda benzer bir durum var need for speed payback 4.55 çalışır hele geldi (aslına bakarsanız yüksek versiyın istediği için çalışmaması gerekiyordu) yani horizonda ki seneryo yine gerçekleşiyor gibi :)
Tavsiyem 5.05 üzeri güncellemelerden uzak durmanızdır arkadaslar
Okumak isteyenler için specter'in tweetini aşağıya bırakıyorum:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Haber için teşekkürler kardeşim @kahwecix :)

Evet arkadaşlar, bekleyen herkese hayırlı olsun diyerek, bu saatten sonra 5.01 ve 5.05 versiyon'da olan konsol sahipleri internet bağlantısını kesip çıkacak olan exploit'i beklesinler.

Allah nasip ederse, sitemiz üzerinden rehber konusunu açıp sizlerle paylaşacağız. :)

Takipte kalıp, Allah'a emanet olun.

kahwecix

Active member
Katılımcı Üye
Haber için teşekkürler kardeşim @kahwecix :)

Evet arkadaşlar, bekleyen herkese hayırlı olsun diyerek, bu saatten sonra 5.01 ve 5.05 versiyon'da olan konsol sahipleri internet bağlantısını kesip çıkacak olan exploit'i beklesinler.

Allah nasip ederse, sitemiz üzerinden rehber konusunu açıp sizlerle paylaşacağız. :)

Takipte kalıp, Allah'a emanet olun.
@Scofield den rehber sözünü aldık hadi hayırlısı. Malumunuz bu piyasada onun rehberlerinden daha anlaşılırd aha düzenli daha görselini bulmak imkansız... Herkes bilgi sahibi olabilir herkes rehber hazırlayabilir ama emrenin rehberleri hic bilmeyen bir insanın bile anlayabileceği uygulayabileceği seviyede görsel ve sade dille kaleme alınmış olur.

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
@Scofield den rehber sözünü aldık hadi hayırlısı. Malumunuz bu piyasada onun rehberlerinden daha anlaşılırd aha düzenli daha görselini bulmak imkansız... Herkes bilgi sahibi olabilir herkes rehber hazırlayabilir ama emrenin rehberleri hic bilmeyen bir insanın bile anlayabileceği uygulayabileceği seviyede görsel ve sade dille kaleme alınmış olur.
@kahwecix Estağfurullah, elimden geldiğince en iyisini yapmaya çalışıyorum.Yapım gereği ince detay hastasıyımdır. :) Çıkacak olan exploit'in yapısı diğerleri gibi olacaktır bu yüzden çok fazla uğraştırmayacağını düşünüyorum. :)

Biz yaşlandık bu işi gençlere devretmeliyim. :D

byusufdursun

New member
Katılımcı Üye
@kahwecix Estağfurullah, elimden geldiğince en iyisini yapmaya çalışıyorum.Yapım gereği ince detay hastasıyımdır. :) Çıkacak olan exploit'in yapısı diğerleri gibi olacaktır bu yüzden çok fazla uğraştırmayacağını düşünüyorum. :)

Subliminal veriyor emre moderatör alımı yapmak istiyor :D

çağ

New member
Katılımcı Üye
Gerçekten güzel bir gelişme :) Benim konsol da 4.70 de çakılı kaldı. Haziran ayına kalmaz paylaşılacağını düşünüyorum. Bu güzel gelişmeyi bizlere sunduğunuz için size teşekkür ediyorum :)

kahwecix

Active member
Katılımcı Üye
Gerçekten güzel bir gelişme :) Benim konsol da 4.70 de çakılı kaldı. Haziran ayına kalmaz paylaşılacağını düşünüyorum. Bu güzel gelişmeyi bizlere sunduğunuz için size teşekkür ediyorum :)
5.05 kırıldıktan sonra oynanmayacak oyun kalmayacak. Üst sistem alt sistem karması uzun süre için bitecek sırada oynanmayı bekleyen cok kafa oyunlar var tabi ki en babaları gow ve far cry benim icin. Ama bi çokları için fifa pes serilerinin 18'leri vb.
Bi 2 tb hdd daha satın almak gerek 4 tb arşiv oldu yeni oyunlarla birlikte 2 tb daha ihtiyac olur

çağ

New member
Katılımcı Üye
5.05 kırıldıktan sonra oynanmayacak oyun kalmayacak. Üst sistem alt sistem karması uzun süre için bitecek sırada oynanmayı bekleyen cok kafa oyunlar var tabi ki en babaları gow ve far cry benim icin. Ama bi çokları için fifa pes serilerinin 18'leri vb.
Bi 2 tb hdd daha satın almak gerek 4 tb arşiv oldu yeni oyunlarla birlikte 2 tb daha ihtiyac olur
Aynen. Birçok oyunu oynayabileceğiz :D Valla benim için GOW bile yeterli. Tabii aklımda birçok oyun var. Valla PS4 1TB, 1 TB de harddisk var. Açıkçası yeteceğini düşünmüyorum. Mecbur bir tane daha hdd almam gerekecek :D

kahwecix

Active member
Katılımcı Üye
Aynen. Birçok oyunu oynayabileceğiz :D Valla benim için GOW bile yeterli. Tabii aklımda birçok oyun var. Valla PS4 1TB, 1 TB de harddisk var. Açıkçası yeteceğini düşünmüyorum. Mecbur bir tane daha hdd almam gerekecek :D
Ben PS4 HDD sini 2 TB a yükselttim zaten size de tavsiye ederim hatta imkan varsa direk 4 lük takmaniz

necoist77

Member
Katılımcı Üye

o zaman ben direk mezara giriyim..Yaş 41 oldu hala oyun peşindeyim..Sabah okula gitmeden bile uyanıp oyun oynuyorum..Bu işin yaşı yok moralim bozuluyor :)