Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Hack Haber PS4 5.05 Exploit Geliyor ! [ÇOK YAKINDA !]

kahwecix

Active member
Katılımcı Üye
Hocam peki şuan otomatik güncellemeyi kapattım ama kapatmadan önce 5.53 ü indirmiş tıklamadım yükledi indirilenlerde duruyor silemedim bişey olmaz dimi
eğer sadece indirdi siz yüklemek için onay vermediyseniz bir şey olmaz ileride kırma işlemini yaptıktan sonra ftp üzerinden indirilmiş olan 5.53 dosyalarını silersiniz. Ama hem indirmiş hemde kurulumunu yapmışsanız o zaman sorun olur.
Özetle ayarlar sistem bilgisinde baktıgınızda sistem versiyonu 5.53 degil ise sorun olmaz. Fakat yayınlanacak hen 5.05 mi olacak yoksa 5.50 mi olacak onuda bilmek gerekir.

ademov12

New member
Katılımcı Üye
eğer sadece indirdi siz yüklemek için onay vermediyseniz bir şey olmaz ileride kırma işlemini yaptıktan sonra ftp üzerinden indirilmiş olan 5.53 dosyalarını silersiniz. Ama hem indirmiş hemde kurulumunu yapmışsanız o zaman sorun olur.
Özetle ayarlar sistem bilgisinde baktıgınızda sistem versiyonu 5.53 degil ise sorun olmaz. Fakat yayınlanacak hen 5.05 mi olacak yoksa 5.50 mi olacak onuda bilmek gerekir.
Şu an firmware versiyonu 5.50 sadece indirmiş ama yüklemedim

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
Moderator
Şu an firmware versiyonu 5.50 sadece indirmiş ama yüklemedim
Bu riski tamamen yok etmek için, yani içindeki yüklü olan fakat kurulumu yapılmamış sistem güncellemesini yok etmek için ps4’ü tamamen sıfırlayabilirsiniz. Sıfırladıktan sonra kurulumu yapılmaya hazır olan sistem güncelleme dosyası da silinmiş olacak. Eğer önemli dosyalarınız var ise öncesinde yedeğinizi almayı unutmayın. Bir de sıfırlama sonrasında ilk işiniz otomatik indirmekeri kapatmayı unutmayın, bir daha sıfırlamak zorunda kalabilirsiniz.

crypto07

Member
Katılımcı Üye
ayın 20 si mi ben daha 4. 55 e yeni güncellemiştim :D hadi bakalım gelsin yeni pkgler

ademov12

New member
Katılımcı Üye
Bu riski tamamen yok etmek için, yani içindeki yüklü olan fakat kurulumu yapılmamış sistem güncellemesini yok etmek için ps4’ü tamamen sıfırlayabilirsiniz. Sıfırladıktan sonra kurulumu yapılmaya hazır olan sistem güncelleme dosyası da silinmiş olacak. Eğer önemli dosyalarınız var ise öncesinde yedeğinizi almayı unutmayın. Bir de sıfırlama sonrasında ilk işiniz otomatik indirmekeri kapatmayı unutmayın, bir daha sıfırlamak zorunda kalabilirsiniz.

Hocam sıfırladım yedeklerimi geri yüklüyorum şuan indirdiği güncelleme dosyası silinmiş otomatik indirmeleride kaldırdım oyun dosyarı için otomatik güncellemeyi açsam bir skıntı olurmu ?

Ve 5.50 içinde tahminen ne kadar beklemem lazım ?

kahwecix

Active member
Katılımcı Üye
20 Mayıs olmasa bile yakın zaman da muhakkak yayinlanacaktir diye düşünüyorum hocam . Geliştiriciler Sony nin güvenlik duvarlarını astılar bir kere bunun devamı gelecektir. Zaten şuan için 5.05 de yedeklenmis oyunları çalıştırabiliyorlar stabilite sorunları üzerine yoğunlaştilar .
Qwertoiup bir tweetinde 5.05 deki amacın cfw olduğundan sadece korsan oyun olmadığından bahsetti birkaç gün önce. Mira project adı altında geliştirmelere devam ediyorlar diye biliyorum

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator

firturan

New member
Katılımcı Üye
Arkadaşlar payload'lar 5.05'e göre hazırlanmaktadır. :)xvortex adlı geliştiricinin github kütüphanesinde görülmektedir. 5.01'in yazmasına takılmayın 5.05'de çalışacaktır. :D

xvortex/ps4-dumper-vtx

xvortex/ps4-hen-vtx

valentinbreiz/PS4-Linux-Loader

Merhaba,

Anonym00S/PS4-5.01-5.05-Kernel-Exploit-BY-Anonymous
linkte sanırım v5.05 için bir dosya verilmiş güvenilir midir ve pek anlamadığım için de soruyorum gereken dosya bu mudur ?