Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Rehber PS4 5.05 Spoofer Çıktı ! [4.55]

2. el cep telefonu alıyoruz

almera35

Katılımcı Üye
17 Mar 2020
4
1


Bilgilendirme
Bu spoofer'da versiyon'u yüksek göstermek dışında güncelleme engelleyici ve oyunları çalıştıracak hen payload'ı vardır.Kısacası 3'ü bir arada :) Bilgi


Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık bir hafta önce paylaşılan, spoofer uygulamasını bugün test ettim ve ardından olumlu sonuç alınca rehber olarak sizlere sunmak istedim.Spoofer nedir? Neye yarar,diye soracak olursanız.Spoofer ps4 versiyonunu değiştirmemizi sağlayacak bir uygulamadır.

Bu sayede psn'ye giriş yapmamızı sağlayacaktır.Tabii şu anda güncel versiyon 5.50 olduğu için giremezsiniz ve dahası versiyonu yüksek göstermeniz, yüksek versiyon isteyen oyunları kesinlikle çalıştırmaz !

Ama bu da bir gelişmedir 5.50 olarak çıkarsa psn'ye giriş yapabilir online oyun oynayabilirsiniz. (BAN yeme riskinin olduğunu unutmayın...)

Buradan İndirebilirsiniz

[Gizli içerik]Evet başlıyoruz...

1. ps4-exploit-host arşivini masaüstüne çıkartıp, içindeki ps4-exploit-host.exe programını çalıştırın.Açılan programda yer alan DNS ip'sini bir yere not edin.
2. Ps4 ağ ayarlarına gidin ve dns kısmına geldiğinizde manuel'e girip birincil dns alanına not ettiğiniz dns ip'sini yazıp ilerleyip işlemi bitirin.
3. Sonra ps4 ayarlarının en üstünde yer alan "Kullanım Kılavuzu" girin. Açılan sayfadan -4.55- olana tıklayıp, hemen ardından açılan sayfadaki seçeneklerden de -Original- tıklayıp bekleyin aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran çıkacak.Bunu ekranı gördüğünüzde işlemin başarılı olduğunu anlayabilirsiniz.


4. Açık olan ps4-exploit-host.exe programına geri dönelim, program ekranında Exploit Sent Payload yazısını göreceksiniz.Ve aşağıda 1.2.3.4.5 vs numaralandırılmış payload dosyalarını göreceksiniz.Spoofer göndermek için 5 yazıp enter'e basın.

Payload Sent ! yazısını gördüğünüzde işlemin başarılı olduğunu anlayabilirsiniz.
5. PS4 ayarlarına girip Güç Tasarrufu Ayarları sekmesini bulup girin ve alttaki resimdeki gibi "Uygulamayı Askıda Tut" seçin.
6.Son aşama olarak ps4'ü dinlenme moduna alın yaklaşık 1dk bekleyin (Turuncu ışık gördüğünüzde) ,sonra yeniden açıp sistem bilgilerini kontrol edin.

Hepsi bu kadar. :)
tşk
 
2. el cep telefonu alıyoruz
Üst