Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Rehber PS4 5.05 VERSİYON KIRILDI ! [DETAYLI KURULUM ve ANLATIM]

2. el cep telefonu alıyoruz

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
6 Kas 2017
2,039
113

Merhaba arkadaşlar, Nihayet beklenen oldu ve 5.05 versiyon da kırıldı. :) God of war, FIFA 18 ve birçok oyun da beraberinde gelecek.

Not: Öncelikle 4.55 versiyon da olanların biraz daha beklemesini tavsiye ediyorum.Biliyorsunuz her çıkan kexploit stabil olmuyor ve zamanla stabil hale geliyor.Tabii tercih sizindir.

İşlemlere başlamadan ps4 ayarlarına girip internet bağlantısını kesip, daha sonra alttaki resimdeki ayarları kapatın.

Bilgilendirme: PS4 versiyonu 5.05 olmalıdır.Yüksek veya düşük versionlar da çalışmaz ve denemeyiniz.

Evet kuruluma geçiyoruz.

PS4 tarayıcısına girip alttaki linki yazıp açılmasını bekleyin "You are All Set" yazısını gördüğünüzde PS tuşuna basıp MENÜ'ye dönüp, ps4 ayarlarına girin ve en altta Debug Settings sekmesini göreceksiniz buradan indirmiş olduğunuz .pkg uzantılı oyunları yükleyebilirsiniz. :) Oyun yükleme işlemleri için önceki rehberlere göz atabilirsiniz. :)

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
5.05 VERSİYON İNDİRME LİNKİ
Gizli içerik
CE-30021-6 Hatası ve Çözümü
Gizli içerik
Buradaki rehber ilerleyen günlerde güncellenecek ve resimli anlatım yapılacaktır.

:)

cndbbgrtln

Katılımcı Üye
12 May 2018
43
8
abi pkg dosyalarını nasıl yüklecez o zaman. o kadar oyun pc ye boşuna mı indi. ben pek anlamıyorum. nasıl yapacam. emeğinize teşekkürler

Son düzenleme:

çağ

Katılımcı Üye
17 Ara 2017
835
93

Merhaba arkadaşlar, Nihayet beklenen oldu ve 5.05 versiyon da kırıldı. :) God of war, FIFA 18 ve birçok oyun da beraberinde gelecek.

Not: Öncelikle 4.55 versiyon da olanların biraz daha beklemesini tavsiye ediyorum.Biliyorsunuz her çıkan kexploit stabil olmuyor ve zamanla stabil hale geliyor.Tabii tercih sizindir.

Evet kuruluma geçiyoruz.

PS4 tarayıcısına girip alttaki linki yazıp açılmasını bekleyin "You are All Set" yazısını gördüğünüzde PS tuşuna basıp MENÜ'ye dönüp, ps4 ayarlarına girin ve en altta Debug Settings sekmesini göreceksiniz buradan indirmiş olduğunuz .pkg uzantılı oyunları yükleyebilirsiniz. :) Oyun yükleme işlemleri için önceki rehberlere göz atabilirsiniz. :)

[Gizli içerik]

5.05 VERSİYON İNDİRME LİNKİ
[Gizli içerik]

Buradaki rehber ilerleyen günlerde güncellenecek ve resimli anlatım yapılacaktır.

:)
Oh be :D. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum. Sana da bu müjdeli haberi verdiğin için teşekkür ederim :)

2. el cep telefonu alıyoruz