Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Hack Haber PS4 6.20 - 6.02 - 5.55 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

2. el cep telefonu alıyoruz

Ne zaman çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    283

Amazing Hayrullah

Katılımcı Üye
rank
Zaten al azıf dedi 5.05 te çalışan 1400 e yakın oyun var 6.20 de çok az gerek yok yeni kırılmaya 5.05 cihaz alın dedi
Ya var da güzel kardeşim, atari dönemlerini hatırla. 9999 in 1 kasetler olurdu da kaç oyunun yüzüne bakılırdı o kasetten? Benzer bir mantık. Yapılmak için yapılan bir ton vasat ve vasat altı oyunlar var. o 1400'e yakın oyundan belki 1390 tanesi. God of War gibi epik kaç tane oyun oynayabilirsin? Bir Red Dead Redemption 2 gerçeği var ortada. O tek başına 1400 oyun eder. Spider-Man var birkaç kaliteli oyun daha var şu an aklıma gelmeyen. Yani ben 4 sene önce çıkan Witcher 3'ü PS4'te oynamışım, oynamamışım bir şey değişmez ki. PC'de oynarım çok istersem. Mühim olan güzelleri oynamak, oynamak için oynamak da zaman kaybı bence. Çok görmek istediğin oyun olabilir o 1400'ün içinde ama şahsen benim pek yok. Benim görmek istediklerimin çoğu 6.20'de maalesef. Sony de bunun farkında ondan üstüne gidilmemesi için bu kadar mesai harcıyor. Bir de bu açıdan bak mevzuya.

JKalen

Katılımcı Üye
rank
Apk için hotspot kullanılması gerekiyormuş tweet atmış bununla ilgili. Vultra da sonrasında biraz olumlu tweetler attı D4RK hakkında . yakın olabilir . kestiremiyoruz neler olacağını

multex

Katılımcı Üye
rank
Akıllı düşünürseniz android yapmasının nedeni tamamen para kasmak yani bundan bişey çıkmaz boşuna heveslenmeyin webkit yapıyo sadece başka hiçbişey değil

baybarsturan

Katılımcı Üye
rank
Sabah sabah bir baktım DarkAisen twitter sayfası yok diyor.

Ne oldu acaba kendi mi hesabı sildi yoksa dün gece twitter'daki kendi hesap resimini Sony logosu yapmıştı şikayet geldi yada
kurallara aykırı davranış diye twitter'ın yetkilileri mi sildi bilemiyorum? Ya da başka bir sebebi mi var bilemem ?
Ya da anlık sorun mu var ben mi giremiyorum siz de bakın arkadaşlar.

2019-02-10 at 07-17-03.jpg

Dediğim gibi yukarıdaki günlerdir takip ettiğim hesap şu an yok bunun yerine yine onun başka bir tweet hesabını buldum.

D4rK (@D4rK_HAN) | Twitter

Son düzenleme:

erdem181

Katılımcı Üye
rank
Sabah sabah bir baktım DarkAisen twitter sayfası yok diyor.

Ne oldu acaba kendi mi hesabı sildi yoksa dün gece twitter'daki kendi hesap resimini Sony logosu yapmıştı şikayet geldi yada
kurallara aykırı davranış diye twitter'ın yetkilileri mi sildi bilemiyorum? Ya da başka bir sebebi mi var bilemem ?
Ya da anlık sorun mu var ben mi giremiyorum siz de bakın arkadaşlar.

Ekli dosyayı görüntüle 1277

Dediğim gibi yukarıdaki günlerdir takip ettiğim hesap şu an yok bunun yerine yine onun başka bir tweet hesabını buldum.

D4rK (@D4rK_HAN) | Twitter
Aynı hesap gibi ama isim mi değiştirdi acaba,takipçileri de duruyor paylaşılanlar da aynı

blueone

Katılımcı Üye
rank
D4rK-Aisen veya D4rK_HAN 6.20 üzerinde çalıştığını söyledi ama exploit'i daha başaramamış, android için uygulama çıkaracağını söyledi ama sanki exploit yayınlayacağını söylemiş ve başaramamış gibi adama veya kadına(kimse artık) saldırıyorlar. Bu kişiden başka ps4'ü kırmayı deneyen veya kırdığını iddia eden kişilere bile bu kadar saldırmıyorlar.

Bende 6.20 ps4 yok ama bu uygulamanın virüs olduğunu iddia eden youtube'da videolar var ama hiç biri uygulamayı yüklemeden veya bunu videoya çekmeden anlatıyorlar.

Ps4 5.55 ve 6.20'nin sce.party kırıldığını iddia ediyor ama kimse bir fotoğraf veya video görmeden inanıyor, kimse bu siteye böyle bir karalama yapmıyor.

Başka biride site açıp 5.55 ve 6.20 kırıldı şuan sadece bazı kişiler biliyor yazar. ps4 kırılıncada ben söylemiştim diye açıklama yaparlar, kırılmazsada özel olarak kalır.

ahmetbaha2000

Katılımcı Üye
rank
Öncelikle sizlere rahatsızlık verdiysem özür dilerim. PS4 ümü 6.20 versiyon haliyle sattım ve üzerine biraz ekleyip PC aldım. Memnunum ve 5.55 veya daha üstü versiyon bekleyen arkadaşlarıma ALLAH Sabır versin. Bu mesajdan sonra tekrar mesaj atmayı düşünmüyorum. Hakkınızı helal edin ben ediyorum. Umarım önümüzdeki süreçte her birinizi mutlu edecek haber gelir. Zaten ps4 koluyla fps oynayamıyordum. Her biriniz ALLAH a emanet olun. Saygılarımla kib...

erdem181

Katılımcı Üye
rank
Öncelikle sizlere rahatsızlık verdiysem özür dilerim. PS4 ümü 6.20 versiyon haliyle sattım ve üzerine biraz ekleyip PC aldım. Memnunum ve 5.55 veya daha üstü versiyon bekleyen arkadaşlarıma ALLAH Sabır versin. Bu mesajdan sonra tekrar mesaj atmayı düşünmüyorum. Hakkınızı helal edin ben ediyorum. Umarım önümüzdeki süreçte her birinizi mutlu edecek haber gelir. Zaten ps4 koluyla fps oynayamıyordum. Her biriniz ALLAH a emanet olun. Saygılarımla kib...
Cihaz kaç gb tek kol mu çift kol mu kaça sattınız acaba?

Kagawa

Katılımcı Üye
rank

ahmetbaha2000

Katılımcı Üye
rank
İyi fiyata satmışsın Allah hayırlı uğurlu etsin..Ama 4 binden aşşağı pc yok. Biz nöbete devam inat ettim bekliycem
3500 tl ye rx 570 li 16gb ram amd 1300x işlemcili 1tb hdd li bilgisayar aldım. PC satış sitesinin adını vermek mumkunsa verebilirim ciddi indirimle satıyorlar hazır toplanmış modele bir kaç modifiye yaparak aldım. bu tarz site lerin ismi veriliyorsa verebilirim.

2. el cep telefonu alıyoruz