Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Hack Haber PS4 6.20 - 6.02 - 5.55 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

2. el cep telefonu alıyoruz

Ne zaman çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    283

Kagawa

Katılımcı Üye
rank
3500 tl ye rx 570 li 16gb ram amd 1300x işlemcili 1tb hdd li bilgisayar aldım. PC satış sitesinin adını vermek mumkunsa verebilirim ciddi indirimle satıyorlar hazır toplanmış modele bir kaç modifiye yaparak aldım. bu tarz site lerin ismi veriliyorsa verebilirim.
Size zahmet özelden yazarsanız sevinirim

turki32

Katılımcı Üye
rank
3500 tl ye rx 570 li 16gb ram amd 1300x işlemcili 1tb hdd li bilgisayar aldım. PC satış sitesinin adını vermek mumkunsa verebilirim ciddi indirimle satıyorlar hazır toplanmış modele bir kaç modifiye yaparak aldım. bu tarz site lerin ismi veriliyorsa verebilirim.
rica etsem siteyi ozelden yazabilir misiniz

mad_080

Katılımcı Üye
rank
bende de pcde var ama ps4de oyun oynamak bir başka fan sesi yok kasma yok. pcyi açıp oyun oynamadım ps4ü aldıktan sonra gerçekten de oyun konsolda oynanırmış. fps oyunları da bir nebze de olsa psde oynanabiliyor diye düşünüyorum.

baybarsturan

Katılımcı Üye
rank
Her gördüğünüzü de paylaşmayın bence arkadaşlar. İlgisiz. Yani gerçekten elle tutulur bir şeyler olsun.

Dediğimi yanlış da anlayıp hemen cevap yapıştırmayın çünkü canı sıkılan cevap yarışına giriyor sonra. :)

Merak ettiğiniz tweet yazışmasını da açıklayayım;

Son84GoKu ilgili sitede bakın diye github linki paylaşıyor ve link 84Ciss 'e ait ve o linkte 5.55 webkit exploit indirme yolu anlatılıyor (kırma değil)

PlaysatationHaX de cevaben çok gülerek, 84Ciss için onun nereden olduğunu biliyorum, ondan hiç bahsetmiyorum
çünkü hayatımda onun saçmalıklarına ihtiyacım yok ve bu kişide troll dür diyor.

Yani aynı Dark'ın yaptığı gibi webkit muhabbeti ve yine psxhax tarafından Dark gibi sahtekar deniyor. Senin paylaştığın tweetin devamında yazıyor.
Yani birileri bir şey yapıyor yada yapmıyor. Psxhax de sadece herkese sahtekar diyor ve biz hangisi doğruyu söylüyor onu bile bilmiyoruz.

Sonuçta gerçekten kırılana kadar da bilemeyeceğiz. Durum bu.

Son düzenleme:

burakik

Katılımcı Üye
rank
arkadaşlar sakin. bundan daha 2 sene öncesine kadar Denuvo çıktı crack bitti dediler şimdi çıkan her oyun kırılıyor pc de. 5.05 kırılmışsa istedikleri kadar açığı kapasınlar elbet kırılacaktır her açığın bir arka kapısı var hackerların işi bu sonuçta hepsi koddan ibaret siz sadece sakinliğini koruyun ve beklemeye devam edin. Ps3 ü hatırlayın şu an kırılmayan modeli varmı yokkk. Buda öyle olacak ama zaman gösterecek herşeyi...

yokusa

Katılımcı Üye
rank
Az önce Days Gone reklamını youtubeden izledim. 6.50 destekleyecek galiba. Birden dank etti. Bunlar galiba 6.50 yi çıkaracaklar o sırada 6.20 kexploit yayınlayacaklar. Days Gone 400 500 olacak parayı kırıp sonra 1 1.5 sene sonra 6.50 kexp yayınlayacak.

Sizce böyle mi olur?

canikeys

Katılımcı Üye
rank

Jailbreak07

Katılımcı Üye
rank
Bu eleman sce.party sitesinde yazan ergenlerden ve geliştirici cihazıyla millete 6.20 versiyonda debug setting videoları gösterip artislik yapan zibidinin teki.. Bas küfürü arkandayız milletle dalga geçiyorlar...
Bununla biraz mesajlaştık dediğin gibi testkit cihazı İle paylaşımlar yapıyor anca

alcatraz216

Katılımcı Üye
rank
Bu eleman sce.party sitesinde yazan ergenlerden ve geliştirici cihazıyla millete 6.20 versiyonda debug setting videoları gösterip artislik yapan zibidinin teki.. Bas küfürü arkandayız milletle dalga geçiyorlar...
Asıl bu sonynin adamı ilk başta bir kaç mantıklı şey söylüyor gibi geliyordu sonra işin rengini anlayınca profil resmine bakıp bakıp sövdüm

alcatraz216

Katılımcı Üye
rank
Arkadaşlar şu düşünceye bir açıklık getirmek istiyorum bazı yorumlarda görüyorumki azda olsa sonye giydirenler oluyor ''çok çakal firma, önüne geleni adamı yapıyorlar, heryerde parmakları var'' falan felan ama bana kalırsa adamlar sonuna kadar haklı. Hangimiz bir konsol çıkarsak yada herhangi bir cihaz yada teknolojik ürün piyasaya sürsek bunun korsana düşmesini isterizki adamlar tabiki elinden geleni yapıcaklar.
Ama geliştiricilerin ve hackerlarında diğer insanlarla korsan kullanıcılarıyla dalga geçiçi gönderiler paylaşması neredeyse aşağılamasınıda haklı bulmuyorum. Sövmekte sonuna kadar haklısınız...

Bazı geliştiriciler yada kullanıcılar orjinal kullanın diyorlar fakat onlara lafım yok sonuçta adamlar en yeni oyunları 50-60 dolardan alırken biz 400-500 tlden alıyoruz ve bundan haberleri yok.
Bizim yaptığımızda doğru birşey değil aslında ama hayat şartları bu devirde bu fiyata oyun alamayacağımızdan mecburiyetten korsan kullanıyoruz.

Sce party sitesinin hiçbir konusuna sözüne kesinlikle inanmıyorum. Nedenmi ? Düşünün geliştiricisiniz yada hacker illegal işler yapıp cihazları hackleyip kıracaksınız hatta sony gibi bir firmanın cihazlarını hackleyip kafa tutacaksınız. Tebrikler sonyi yendiniz ama bilin bakalım ne oldu artık bir suçlusunuz maddi manevi her türden ceza, hapis yada tazminat bu gibi cezaların tümünü bir dava ile yeme riskini aldınız artık. Peki bu durumdan sonra siz olsanız gidip sce party sitesine katılıp üye olup adınızı, sosyal medya hesaplarınızı altın harflerle sitenin köşelerinemi yazdırırsınız ? Kendinizi ben burdayım diye reklammı edersiniz ? Yoksa sonuna kadar anonimmi kalırsınız ?

Kısacası artık işin ne olduğu belli hem ipler hemde geliştiriciler sonynin elinde sony son kozlarını oynamadan gelire doymadan 5.55 yada 6.20 çıkartmaz yayınlatmaz. Yada çıkar bir baba yiğit alın lan size 6.20 kexploit der ve gönüllerde taht kurar.

multex

Katılımcı Üye
rank
Arkadaşlar şu düşünceye bir açıklık getirmek istiyorum bazı yorumlarda görüyorumki azda olsa sonye giydirenler oluyor ''çok çakal firma, önüne geleni adamı yapıyorlar, heryerde parmakları var'' falan felan ama bana kalırsa adamlar sonuna kadar haklı. Hangimiz bir konsol çıkarsak yada herhangi bir cihaz yada teknolojik ürün piyasaya sürsek bunun korsana düşmesini isterizki adamlar tabiki elinden geleni yapıcaklar.
Ama geliştiricilerin ve hackerlarında diğer insanlarla korsan kullanıcılarıyla dalga geçiçi gönderiler paylaşması neredeyse aşağılamasınıda haklı bulmuyorum. Sövmekte sonuna kadar haklısınız...

Bazı geliştiriciler yada kullanıcılar orjinal kullanın diyorlar fakat onlara lafım yok sonuçta adamlar en yeni oyunları 50-60 dolardan alırken biz 400-500 tlden alıyoruz ve bundan haberleri yok.
Bizim yaptığımızda doğru birşey değil aslında ama hayat şartları bu devirde bu fiyata oyun alamayacağımızdan mecburiyetten korsan kullanıyoruz.

Sce party sitesinin hiçbir konusuna sözüne kesinlikle inanmıyorum. Nedenmi ? Düşünün geliştiricisiniz yada hacker illegal işler yapıp cihazları hackleyip kıracaksınız hatta sony gibi bir firmanın cihazlarını hackleyip kafa tutacaksınız. Tebrikler sonyi yendiniz ama bilin bakalım ne oldu artık bir suçlusunuz maddi manevi her türden ceza, hapis yada tazminat bu gibi cezaların tümünü bir dava ile yeme riskini aldınız artık. Peki bu durumdan sonra siz olsanız gidip sce party sitesine katılıp üye olup adınızı, sosyal medya hesaplarınızı altın harflerle sitenin köşelerinemi yazdırırsınız ? Kendinizi ben burdayım diye reklammı edersiniz ? Yoksa sonuna kadar anonimmi kalırsınız ?

Kısacası artık işin ne olduğu belli hem ipler hemde geliştiriciler sonynin elinde sony son kozlarını oynamadan gelire doymadan 5.55 yada 6.20 çıkartmaz yayınlatmaz. Yada çıkar bir baba yiğit alın lan size 6.20 kexploit der ve gönüllerde taht kurar.

Alakası yok gerçek bi warez grubu yok ortada ondan oluyor mesela cpy veya codex veya skidrow grupları warez gruplardır ve bunların önüne geçemezsin ama ps4 dü kıranlar amaçları bişeyler kazanmak olan iş teklifi olur kendini ispatlama olur bişeyler peşinde olan insanlardan oluşuyor o yüzden bu kişileri sony rahatlıkla engelliyebilir ve önüne geçebilir

karakartal0684

Katılımcı Üye
rank
Arkadaşlar sizin için pek faydalı olmasa da yavaştan gelişme var çok taze bilgidir ..

Merhaba değerli PS4 kullanıcıları

Geliştirici dots_tb yayımlamış olduğu dots_tb patch ELF uygulaması ile PS4 konsolunda 5.50 version isteyen oyunları patch işlemi yaparak 5.05 version üzerinde oynatmaya imkan verecek

Sanıyorumki bir kaç gün içerisinde 5.50 versionda çalışan oyunların 5.05 üzerinde çalışabilir yedekleri internete düşebilir

Başka bir saygın siteden alıntıdır sonuçta emek var hakka girmeyelim

Son düzenleme:

keremec

Katılımcı Üye
rank
Arkadaşlar sizin için pek faydalı olmasa da yavaştan gelişme var çok taze bilgidir ..

Merhaba değerli PS4 kullanıcıları

Geliştirici dots_tb yayımlamış olduğu dots_tb patch ELF uygulaması ile PS4 konsolunda 5.50 version isteyen oyunları patch işlemi yaparak 5.05 version üzerinde oynatmaya imkan verecek

Sanıyorumki bir kaç gün içerisinde 5.50 versionda çalışan oyunların 5.05 üzerinde çalışabilir yedekleri internete düşebilir
Iyi guzel de, sonuçta bunu yapabilmesi için dosyaların decrypt edilmiş olması gerekiyor. Bunun için de kırık 5.50+ makine yada devkit aktif bir makine olmasi lazım. Birileri el atar umarım :)

nedokaplan

Katılımcı Üye
rank
Sony'e aç gözlü diyenlerler çok komik gerçekten. Şirket kâr etmek için kuruldu ve etmeye devam etmek istiyorlar elbette. Siz bir konsol yapsanız ve satışları çok iyi gitse kırılmasına müsade eder miydiniz? Bence etmezdiniz. Sony'de bunu yapıyor.
Aynı yazdığını ben sayfa 100 lerde felan dedim sana hak veriyorum kardeşim

2. el cep telefonu alıyoruz