Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Hack Haber PS4 6.20 - 6.02 - 5.55 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

2. el cep telefonu alıyoruz

Ne zaman çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    283

canbysl

Katılımcı Üye
rank
Sony aç gözlü mü?
Kesinlikle katılmıyorum 350 $ ödeme ile konsol alıyorsunuz donma takılma olmadan oyun oynuyorsunuz (4 5 sene belki daha fazla) ve 350 $ 'a alınan pc ile kıyaslamıyorum bile.
En sevdiğim olaydır sürekli oyunlar da indirim olması pes 2017 ilk çıktığında 300 tl gibi bir rakamdı hiç unutmam 2 ay sonra 30 tl'ye almıştım bunun gibi çok oyun indirimi var. Psn üyeliğini alınır mı bilemem ama online takılmayı seviyorsanız sizin bileceğiniz bir durum artısı ben indirimle almıştım 1 senelik verdiğiniz 150 tl di 120 tl' ye indirimli almıştım her ay ücretsiz verdikleri oyunlar bile gerçekten değer (infamous second son,just cause 3,metal gear solid,darksider2 deathinivite edition, deus ex:mankid divided,knack,until dawn bunlar bazıları ve aaa oyunlarda vardı 1 sene de ücretsiz verdikleri oyunlardı 120 tl den daha değerli değil mi?.)
Bİr olay daha var ki bu en iyisi bir çok oyunu bu şekilde oynadım psn kardeşliği arkdaşlarınızla ortaklaşa oyun alımı ve paylaşımı yapabiliyorsunuz psn üyeliğini bile paylaşabiliyorsunuz. Diğer bir artısı tek bir oyun için konsol aldıran bir platformdur ps4 exclusive. Arkadaşlarım dan bilirim bloodborne için konsol alan arkadaşlarım bile var dı. Kapitalist bir düzenin parçası mı karar sizin bir yandan emek var bir yandan emek hırsızlığı. Öyle değilmi inek bize süt verir bizde karşılığında saman :D Kapitalist bir dünyadayız sonuçta ama aldığının hakkını veriyor be kanka saygılar sevgiler.

vdtycl4

Katılımcı Üye
rank
Tamam da arkadaşlar o zaman sony türkiye oyun fiyatlarına müdahele etsin asgari ücretin 2000 lira olduğu bir ülkede oyuna 300-400-500 tl rakamlar vermek her yiğidin harcı değil,oyunlar 40-50 lira olsa kimse korsana ps kırmaya yönelmez zaten
Sanırım benim söylediğim olay gerçekleşiyor 5.50 de çalışan oyunları 5.05 te çalışacak şekilde fixlemişler bu da bir gelişme

ltfdmr1979

Katılımcı Üye
rank
her gün bir kaç defa mutlaka baktığım tek konu ve tek sitedir ama bu konuyla ilgili bilgim çok az olduğu için yorum yapamıyorum. sizleri zor da olsa sabırla beklemeyee davet ediyorum. sabır acı ama meyvesi çok tatlıdır. ben de bekliyorum ama ben kendimi şanslı görüyorum 1 tb dolusu oynamadığım oyun var 500 gb da makinede oyun var. türkçe yamalı oyunlara öncelik vererek oynamaya özen gösteriyorum. çeviri yapan paylaşan arkadaşlara tekrar teşekkür eder. siz değerli oyunsever arkadaşlara sabırlar dilerim.

punkerem

Katılımcı Üye
rank
Sony aç gözlü mü?
Kesinlikle katılmıyorum 350 $ ödeme ile konsol alıyorsunuz donma takılma olmadan oyun oynuyorsunuz (4 5 sene belki daha fazla) ve 350 $ 'a alınan pc ile kıyaslamıyorum bile.
En sevdiğim olaydır sürekli oyunlar da indirim olması pes 2017 ilk çıktığında 300 tl gibi bir rakamdı hiç unutmam 2 ay sonra 30 tl'ye almıştım bunun gibi çok oyun indirimi var. Psn üyeliğini alınır mı bilemem ama online takılmayı seviyorsanız sizin bileceğiniz bir durum artısı ben indirimle almıştım 1 senelik verdiğiniz 150 tl di 120 tl' ye indirimli almıştım her ay ücretsiz verdikleri oyunlar bile gerçekten değer (infamous second son,just cause 3,metal gear solid,darksider2 deathinivite edition, deus ex:mankid divided,knack,until dawn bunlar bazıları ve aaa oyunlarda vardı 1 sene de ücretsiz verdikleri oyunlardı 120 tl den daha değerli değil mi?.)
Bİr olay daha var ki bu en iyisi bir çok oyunu bu şekilde oynadım psn kardeşliği arkdaşlarınızla ortaklaşa oyun alımı ve paylaşımı yapabiliyorsunuz psn üyeliğini bile paylaşabiliyorsunuz. Diğer bir artısı tek bir oyun için konsol aldıran bir platformdur ps4 exclusive. Arkadaşlarım dan bilirim bloodborne için konsol alan arkadaşlarım bile var dı. Kapitalist bir düzenin parçası mı karar sizin bir yandan emek var bir yandan emek hırsızlığı. Öyle değilmi inek bize süt verir bizde karşılığında saman :D Kapitalist bir dünyadayız sonuçta ama aldığının hakkını veriyor be kanka saygılar sevgiler.
Bende size katılıyorum bu ay da for honor ve hitman yılın oyunu sürümü verildi plus için hemen ikisini indirip oynamaya başladım oldukça mantıklı bende eskiden ps3 oynadığım zamanlar 3.55 cfw de gitmiştim ve o zamanlar gerçekten tadından yenmiyordu oyunlar 3.55 e fixlenip hatta piyasaya çıkmadan önce duplex grubu oyunları genelde çıkmadan spotçulardan kopyalayıp bles-blus halinde paylaşıyordu opoisso893 anında 3.55 e düzenliyordu oyunlar 10-20gb maksimum 30 gb lar da geziniyordu şimdiyse böyle bir durum yok tamam 5.05 beni de heyecanlandırdı yalan yok 1 ay kadar 5.55 de kaldım ancak anladım ki boşuna bekliyorum eski sistem gibi olmayacak hiçbirşey çünkü artık oyunlar sürekli güncelleme de alıyor ehh makina da pro güncellemeyle oyunlar ekstra çözünürlük ve fps düzenlemesi geliyor ve internetsiz konsol çağımızda pek mantıklı iş değil ama bekleyen arkadaşlara da sabırlar diliyorum herkesin gönlünce olmasını dilerim =)

Attilahan

Katılımcı Üye
rank
Bende size katılıyorum bu ay da for honor ve hitman yılın oyunu sürümü verildi plus için hemen ikisini indirip oynamaya başladım oldukça mantıklı bende eskiden ps3 oynadığım zamanlar 3.55 cfw de gitmiştim ve o zamanlar gerçekten tadından yenmiyordu oyunlar 3.55 e fixlenip hatta piyasaya çıkmadan önce duplex grubu oyunları genelde çıkmadan spotçulardan kopyalayıp bles-blus halinde paylaşıyordu opoisso893 anında 3.55 e düzenliyordu oyunlar 10-20gb maksimum 30 gb lar da geziniyordu şimdiyse böyle bir durum yok tamam 5.05 beni de heyecanlandırdı yalan yok 1 ay kadar 5.55 de kaldım ancak anladım ki boşuna bekliyorum eski sistem gibi olmayacak hiçbirşey çünkü artık oyunlar sürekli güncelleme de alıyor ehh makina da pro güncellemeyle oyunlar ekstra çözünürlük ve fps düzenlemesi geliyor ve internetsiz konsol çağımızda pek mantıklı iş değil ama bekleyen arkadaşlara da sabırlar diliyorum herkesin gönlünce olmasını dilerim =)
Bu 14 günlük ücretsiz plus üye olunca hitman'ı 14 gün mü oynayabilirim yoksa hep mi benim oluyor bilgilendirir misiniz?

bluecoca

Katılımcı Üye
rank
5.50 oyunlarını 5.05te oynayabileceğimizi söylemişler mi ne. scever patch öyle bir program dolaşıyor. Doğru mu?

baybarsturan

Katılımcı Üye
rank
5.50 güncelleme kırıldı varsayarsak hangi oyunlar 5.50 litesi varmı
5.05 kırık versiyonun orijinal hali 18 Ocak 2018 de yayınlandı ve 5.50 ise 8 Mart ve 5.55 ise 17 Mayıs ta çıktı ama bu tarihten sonra çıkan çok sayıda oyunu destekledi. Çünkü oyunların içindeki yazılım hala 5.05 idi. Bu yüzden sıkıntı olmadı.

Örneğin; Street Fighter V oyunu 26 Haziran 2018 de çıktı tarihe bakarsan içinde 5.55 versiyon vardır dersin ama öyle değil 5.05 içeriyordu.

6.00 orijinal sürüm 13 Eylül 2018 de çıktı ama çıkar çıkmaz CD li oyunlar bu versiyonu içermiyor hala içinde daha düşük versiyon oluyor.

Bu yüzden öncekinde olduğu gibi olur yani 6.00 13 Eylül 2018 de çıktığına göre bir iki ay sonrasına kadar çıkan CD li oyunlar oynanabilir.
Tahminen 5.5x sürümü kırılırsa 2108 yılı Ekim-Kasım aylarına kadar çıkmış oyunlar oynanabilecektir.
Oyunların çıkış tarihlerine de PS store dan bakıp anlayabilirsiniz. İşte bu mantıkta sonraki versiyonları da düşünebilirsiniz.

Yine de kesin emin olmak için piyasadaki CD şeklindeki oyunlar dump edilip içindeki versiyon bakılıp kesinlik kazanacak. O günler geldiğinde. :)

2. el cep telefonu alıyoruz