Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Hack Haber PS4 6.20 - 6.02 - 5.55 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

2. el cep telefonu alıyoruz

scarecrow

Katılımcı Üye
Spiderman 469TL olmuş millet Jailbreak beklemesinde ne yapsın.
Playstation Türkiye facebook kapalı grubundan Jailbreak ile alakalı soru sorduğum için banlanmıştım.
Sanki Sony'de çalışıyor bebeler. Milleti jailbreak yapmaya teşvik etmeleri lazım insanlar kendi rızıklarından kesip zar zor 1-2 oyun alabiliyor Türkiye'de.
Yabancı forumlarda 5.55 soranlara kırık cihazınız dursun, yeni Ps4 alıp oynayın güncel oyunları yazıyorlar ama buradan bihaberler.

CRİXUS

Katılımcı Üye
Risk aldım ve PS4'ü alınca sürümünün 4 küsür olduğunu görünce derin bir oh çektim. Hemen 5.05 yapıp cihazı kırdım ve birçok oyunu oynayabiliyorum. Oynayamayan arkadaşlara gerçekten üzülüyorum inşallah bir an önce 5.55 kırılır. Ben o oyunları bitirene kadar 8.0 sürümü bile kırılır oynamadığım bir dünya oyun var. Şu an God Of War'da yarım kalan şeyleri tamamlıyorum oda 1 ay sürer.

bilgecagri

Katılımcı Üye
Risk aldım ve PS4'ü alınca sürümünün 4 küsür olduğunu görünce derin bir oh çektim. Hemen 5.05 yapıp cihazı kırdım ve birçok oyunu oynayabiliyorum. Oynayamayan arkadaşlara gerçekten üzülüyorum inşallah bir an önce 5.55 kırılır. Ben o oyunları bitirene kadar 8.0 sürümü bile kırılır oynamadığım bir dünya oyun var. Şu an God Of War'da yarım kalan şeyleri tamamlıyorum oda 1 ay sürer.
Nerden aldin hocam bizde alak

yns01

Katılımcı Üye
sce.party sitesi de kapanmış galiba.. ben giremiyorum şu an.. bilgisi olan var mı arkadaşlar?

scoskun

Katılımcı Üye
Arkadaşlar yanlış duyumlar ve haberler değilse 6.00 ofw nin bile kexploit aşaması tamamlandığına dair bir çok gelistiriciye dair hatta sce part sitesinde isimleri verilen uzman hack arkadaşların da tweetlerini okudugun ve anladigima gore bir çok kişi 5.55 ı beklerken 6 nin bile hazır olduğu yazılmakta ama yine de 6 ofw harici yazılımda bulunan arkadaşlar güncelleme yapmayıp beklemelerini tavsiye ederim

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
qwertyoruiop adlı geliştiricinin twitter hesabı geçici olarak askıya alındı. o_O Üst versiyonların kırılmasını bekleyen kişilerin mesajlarına sert cevaplar verdiği için şikayet edilmiş olabilir. (n)

Dipnot: PS4'ü kıran baş geliştiricilerden biri oluyor.

2. el cep telefonu alıyoruz