Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Hack Haber PS4 6.20 - 6.02 - 5.55 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

2. el cep telefonu alıyoruz

Ne zaman çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    218

CESUR YÜREKLİ

Katılımcı Üye
kardeşim grup yöneticileride birbiriniz kırmayın gibi sözlerde bulundu ben cesurun ps4 kırmasınlar gibi bir söz yada alım satım işleri konusu açtını görmedim bence sen bu konudaki konuşmaları pek okumuyosun
Allah razı olsun.. Eyvallah kardeşim

Kagawa

Katılımcı Üye
İyi akşamlar arkadaşlar. Benim ps4 sürümü temmuz'dan beri 5.55 . Artık çok sıkıldım arkadaşlarla gta online girmek isityorum. Cihazı 6.20 yapayım mı sizce 5.55 kırılma gibi durumu var mı acaba ? Yoksa direk son sürüm mü kırılır ?
Öncelikle 5.5X kırıldı ama daha genel paylaşım yapılmadı.Sanırım 2 ay gibi bir süre oldu.5.55 versiyonla zaten R.D.R 2 hariç oyunları kutulu alıp oynayabilirsin.Şu an 6.20 ye geçmek için acil bir neden yok.Belki yarın belki 4 ay sonra 5.5x kırılır da 6.20 kırılmazsa pişman olabilirsin.Önce 6.20 kırılırsa güncelleyip kırarsın.Ama ben online oyun oynıycam psn indirimlerini kaçırmam diyorsan da seçim senin.Ortalık toz duman kimse bu yükümlülüğün altına girip evet güncelle 6.20 kırılır yada hayır güncelleme 5.55 kırılır diyemez.Kısaca büyük bir belirsizlik var ve hangi sürümün ne zaman kırılacağı veya hiç kırılmayacağı bilinmiyor.

CRİXUS

Katılımcı Üye
Başka bir sitede yazan yazı çok az kaldı deniyor

Ps4 6.20 Kırma işlemi artık çok yakın. Ps4 6.20 versiyonda test kit videosu yayınlandı. Bu videoda PS4 6.20 güncellemesinde (DEBUG SETTİNG )özet ile oyun yükleme menüsü görülüyor. Bu işlem sahte bir işlem veya sahte bir video değildir.
Daha önceki paylaşımlarımızda da bundan bahsetmiştik, gün geçtikçe ilerlemeler olmaktadır. Bu gelişme şimdiye kadar ki en büyük gelişmedir. Bu aşamadan sonraki ise sanıyorum PS4 6.20 versiyona karnel çıkmasıdır.
O siteyi de takip ediyorum ama paylaşılan videolar oyun yapımcılarına gönderilen teskit cihazlarıdır. Ayrıca paylaşan kişinin twitter hesabı ve resmi gün gibi ortadadır. Öyle bir şey olsa Sony anında yasal işlemleri başlatır. Ortada dönen video Pshax'ta da var ama sadece bir test cihazı olduğu yazıyor.

sedat8879

Katılımcı Üye
Aylardır bu forumu ve bu konuyu takip ediyorum başkalarıyla dalga geçmişsin ama en büyük boş konuşan kişi sensin dostum.Her sayfada istiznasız senin en az 1-2 tane "kırılmicak,oynayamicaz,ne zaman kırılcak,beklemekten öldük,bu da mı fake,kırmasınlar istemiyorum,satıcam makineyi,satmıyorum makineyi,sony'e tavır aldım" tarzı mesajların var.O yüzden dalga geçmeden önce kendine bak.Yönetici arkadaşlar o kadar gönderi paylaştı boş muhabbet yapmayın diye ama maşallah sen aynen devam
Kendi haline bırak onu.Yorumlarını okumadan kaydırıyorum zaten.

Son düzenleme:

canikeys

Katılımcı Üye
En azından resident evil 2 nin demosu için 5.55 den güncellememek için zor tutuyorum kendimi....

baybarsturan

Katılımcı Üye
bir bakarmısınız? Bundan bişey cıkarmı? Arkadaşlar
Daha önce de söylendiği gibi Test cihazı ile işlemleri yapıyor. Bizim işimize yaramıyor anlayacağın. Test konsolu resmini paylaşayım.

Ayrıca bu test kitlerinin bir son kullanma tarihi var yani geçerlilik tarihi sonunda testkiti devre dışı kalıyor. (konsol değil testkiti devre dışı kalıyor)

20140713_150722_zpstzjo5gtn.jpg

indir.jpg

Son düzenleme:

baybarsturan

Katılımcı Üye
Verdiğin bağlantıya baktım kırılma ile alakalı değil.

PS4 5.55 versiyonda orijinal update.pup dosyasının şifresini çözdüğünü yazmış.
Bu kişi o siteye daha 3-4 gün önce üye olup ilk konusunu bu şekilde açmış yani güvenilir sayılmaz.

O sitede geliştirici olan bir kişide cevap yazmış. Mühim olan ps4 e modifiye edilmiş pup dosyasını yükleyebilmek gibi bir şeyler yazmış.

Anlayacağın önemli bir şey değil.

r4ng3r57

Katılımcı Üye
Arkadaşlar konuyu ilk sayfadan beri takip ediyorum ve sabrım taştı artık yeter vallaha güncellicem ps4üm 5.55 sürümünde onlarca oyunum var online oynayabileceğim birsürü ps plus oyunum var hazır şuan pubg+12 ay plus varken güncelleyip rahat rahat oyunumu oynayasım var valla bıktım

Attilahan

Katılımcı Üye
Arkadaşlar konuyu ilk sayfadan beri takip ediyorum ve sabrım taştı artık yeter vallaha güncellicem ps4üm 5.55 sürümünde onlarca oyunum var online oynayabileceğim birsürü ps plus oyunum var hazır şuan pubg+12 ay plus varken güncelleyip rahat rahat oyunumu oynayasım var valla bıktım
İsyanını buraya yazıp niye insanları etkiliyorsun git güncelle

canikeys

Katılımcı Üye
Verdiğin bağlantıya baktım kırılma ile alakalı değil.

PS4 5.55 versiyonda orijinal update.pup dosyasının şifresini çözdüğünü yazmış.
Bu kişi o siteye daha 3-4 gün önce üye olup ilk konusunu bu şekilde açmış yani güvenilir sayılmaz.

O sitede geliştirici olan bir kişide cevap yazmış. Mühim olan ps4 e modifiye edilmiş pup dosyasını yükleyebilmek gibi bir şeyler yazmış.

Anlayacağın önemli bir şey değil.
Ama bu dosyanın içinde bir versiyon dosyası var yani ps4 yüklenip denenmesi lazım...

baybarsturan

Katılımcı Üye
Ama bu dosyanın içinde bir versiyon dosyası var yani ps4 yüklenip denenmesi lazım...
İşte sorun da orada cevap veren geliştiricinin dediği gibi mühim olan bu dosyalarda değişiklik yani modifiye yaptıktan sonra tekrar encrypted
edilerek ps4 e yüklenememesi. Zaten bu yapılsa yani PS4 şifre KEYleri bilinse istediğini yükle ps3 teki gib hemen program yaz cfw yap falan filan.
Yani keşke olsa.

italyanSoda

Katılımcı Üye
git güncelle üstad senin tutan nedir ?

wolfur

Katılımcı Üye
Günaydın arkadaşlar. Ben de 5.05 makine kuruyorum. Gittim elimdeki eski oyunları fifa ve detroit ile takas ettim uygun fiyata. Sandımki orjinalini oynayabiliriz :D saflık işte elimde patladı. Spoof baktım orbisman homebrew buldum ama malum işe yaramadı. Heyecanla bekliyorum artık çıksa da... ben de haybeye aldığım oyunları geri satacağım şimdi :D

crazyarcher1

Katılımcı Üye
Satıcı 6.20 sürüm kırılır diye ilan vermiş İzmirin de en ileri gelen Ps4 satıcılarından.
Ne kadar doğru bir fikri olan var mı?

Admin Notu: İş yerini tanıtan ilanlar yasaktır.

ydgh

Katılımcı Üye
5.05 versiyonu 18 Ocak 2018 te çıkmıştı
Şu anda god of war a kadar çıkan bütün oyunları oynayabiliyoruz. God Of War 25 Nisan da çıkmıştı. Ondan sonra yaklaşık bir ay sonra 5.05 kırılmıştı. Yani bunlara dayanarak benim düşüncem olarak 6.20 versiyonun Mart ayında gibi zamanlarda kırılacağını düşünüyorum

BERK

Katılımcı Üye
4444444444444444
Satıcı 6.20 sürüm kırılır diye ilan vermiş İzmirin de en ileri gelen Ps4 satıcılarından.
Muhtemelen paylaşım sistemi ile istediğiniz oyunları hesabınıza tanımlayacak, tamamen kırılma değil, lakin başı çok ağrıyacağa benziyor.

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator

Admin Notu: İş yerini tanıtan ilanlar yasaktır.
Müşteri çekmek için açılmış ilan olup, kırılma söz konusu değildir.Ben bu gibi insanlara çakal diyorum.
Herkes dikkatli olsun.

Muhtemelen paylaşım sistemi ile istediğiniz oyunları hesabınıza tanımlayacak, tamamen kırılma değil, lakin başı çok ağrıyacağa benziyor.
+1 (y)

2. el cep telefonu alıyoruz