Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Ps4 6.20 oyun paylasımı

2. el cep telefonu alıyoruz

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
Moderator
Web sitesi
www.newgamex.com
Sony yine saf avına çıkmış durumda. Zamanında bu şekilde bir yöntem vardı (MTX key'e ihtiyaç dahi olmadan aynı yöntem geçerliymiş çok sonra anlaşıldı). Bu saf tabi bizim gibi ticaretini yapan kişiler oluyor. Satıcı kişi bir güzel arşiv yapıyor ve sonrasında onca para verip aldığı oyunlar elinde kalıyor :) Tabi hizmet verdiğiniz kişilere ücret iadesi yapmak ayrı bir yıkım oluyor :) Yani Sony önce bu açığı veriyor sonra açığı kapatıyor. Böylece oyunları satmış oluyor. Şimdi Sony'nin bu ve benzeri bir yöntemi daha önce yaşanmış olmasına rağmen nasıl oluyor da aynı hataya düşüyor? Yani demem o ki, bu işte kesinlikle Sony'nin parmağı var! Gerçek Jailbreak yakındır...

Not: Henüz yöntemi uygulamadım.

Son düzenleme:

karakartal0684

Katılımcı Üye
Sony yine saf avına çıkmış durumda. Zamanında bu şekilde bir yöntem vardı (MTX key'e ihtiyaç dahi olmadan aynı yöntem geçerliymiş çok sonra anlaşıldı). Bu saf tabi bizim gibi ticaretini yapan kişiler oluyor. Satıcı kişi bir güzel arşiv yapıyor ve sonrasında onca para verip aldığı oyunlar elinde kalıyor :) Tabi hizmet verdiğiniz kişilere ücret iadesi yapmak ayrı bir yıkım oluyor :) Yani Sony önce bu açığı veriyor sonra açığı kapatıyor. Böylece oyunları satmış oluyor. Şimdi Sony'nin bu ve benzeri bir yöntemi daha önce yaşanmış olmasına rağmen nasıl oluyor da aynı hataya düşüyor? Yani demem o ki, bu işte kesinlikle Sony'nin parmağı var!

Not: Henüz yöntemi uygulamadım.
Demek ki neymiş hackerlarla anlaşmalı çalışması durumu doğruymuş tencerenin dibini sıyırıyor şuan ne kopradım kopardım sonra jailbreak için müsadeyi vereceğim demektir bu

metin_3727

Katılımcı Üye
Sony diyelim ki bir sonraki sürümde 6.20 sonrası bu açığı kapattı diyelim biz 6.02 de kalıp güncellemesek bile bu işlemin internet ihtiyacı duyduğu için oynayamayacak ve mecburen sürüm güncellemek zorunda kalacağız ve yapılan işlem bir işimize yaramamış olacak.

Doğrumu anlamışım?

skullofguldan

Katılımcı Üye
Sanırım suan bu işlem 6.20 içinde geçerli 6.20 kullanan kullanıcıların deneyip bilgilendirirse iyi olur yok yere güncellemeyelim cihazları

rza35

Katılımcı Üye
Bu işlem uzun zamandır geçerli. Hesabı ana hesap yapıp interneti kesmenizde yeterli okadar detaya gerek yok. O kişi kendi ana hesabı yaptığında ve siz internete girdiğinizde bütün lisanslar düşer. Denediğim ve bildiğim bir yöntem.

Ayrıca başlığı değiştirin bence. Hem jailbreak değil hemde şu an 6.20 de işe yarıyor yöntem.

Son düzenleme:
2. el cep telefonu alıyoruz