Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Hack Haber PS4 6.50 - 6.20 - 6.02 - 5.55 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

2. el cep telefonu alıyoruz

Ne zaman çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    327

mad_080

Katılımcı Üye
rank
oyun fiyatlarinin durumu belli ps 5 de ciksa millet yine oyun alamayacak ps plustan verilen aylik ucretsiz oyunlari oynayacak. sonucta ps 5 de ciksa ps 4e oyun cikacak ve kirildiktan sonra rahat rahat oynayacagiz. sabirla beklemek lazim. insallah tez zamanda ust surum kirilir.

Croesus

Katılımcı Üye
rank
At izi it izinine karışıyor kimin ne olduğu belli değil
Aslında belli
Bunlar güvenilir geliştiricileri listesi

ktisiozmuş xhardempusmus andrew2007'iymis felan onlar hep yalan sadece bu listedeki kişilere güvenin. Buradaki kişiler en azından birşeyler yapmış kişilerdir.

baybarsturan

Katılımcı Üye
rank
2019 transferlerinin olduğu yama varmı?
Maalesef yok ve bu konuda bu tür sorular sorarsanız ve ben ve benim gibiler de cevap verirse sonraki yorumlarda şikayet eden üyeler olacaktır.

Lütfen bu tür sorularınızı yardım bölümünde yada daha uygun bir konuda sorunuz. Nitekim sormuşsunuz orada da cevabı vermişim. Bilginize. :)

erdem181

Katılımcı Üye
rank
Aynı kişi kıramaz kardeşim çünkü o açık java scprit ile etkinlesip kopya oyun çalıştırdı Sony o açığı kapattı aynı yerden vuramaz o hacker başka yöntem bulmak zorunda
Peki nasıl bir kırılma yöntemi olabilir sizce,yani hen yöntemiyle olmayacak mı yeni yöntem acaba?

2. el cep telefonu alıyoruz