Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Hack Haber PS4 6.50 - 6.20 - 6.02 - 5.55 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

2. el cep telefonu alıyoruz

Ne zaman çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    333

baybarsturan

Katılımcı Üye
rank
En az 2-3 kat yüksekte olan bir binanın balkonuna çıkılır.
Sonra PS4 konsol kucağa alınarak balkondan aşağı doğru dikkatlice atılır.
İşlemin daha etkili olması için atar atmaz bildiğiniz dualardan birini içinizden okuyunuz.
Bir çarpma sesi duyduktan sonra aşağı inilerek konsol incelenir.
Eğer parça parça olduysa kırıldı demektir.
Eğer tam parçalanmadıysa işlem tekrar edilir ve kırılana kadar bu işlem uygulanır.

Şaka bir yana inşallah yakında kırılacaktır. Sadece umut edebiliriz.
Bunun haricinde bir mühendislik dalı okumak ve yazılım üzerine okumak yani ileri seviye programcılık ve tecrübe gerektirir.
Yani konsol kırılması içini açayım bir iki yere dokunayım kırılsın şeklinde olmuyor.

Bozkurt

Katılımcı Üye
rank
İşlemin daha etkili olması için atar atmaz bildiğiniz dualardan birini içinizden okuyunuz.
Bir çarpa sesi duyduktan sonra aşağı inilerek konsol incelenir.
Eğer tam parçalanmadıysa işlem tekrar edilir ve kırılana kadar bu işlem uygulanır.

Bunun haricinde bir mühendislik dalı okumak ve yazılım üzerine okumak yani ileri seviye programcılık ve tecrübe gerektirir.
Yani konsol kırılması içini açayım bir iki yere dokunayım kırılsın şeklinde olmuyor.
Anladım reis eyvallah

bestek

Katılımcı Üye
rank
Bir çarpma sesi duyduktan sonra aşağı inilerek konsol incelenir.

bütün hayallerimi yıktın umutlarımı parça pincik ettin bu kadar zor kırıldığını bilmiyordum

vdtycl4

Katılımcı Üye
rank
Webkit dosyasını inceledim, kıran yine java üzerinden kıracak gibi. Ama başka varyasyonlar deneyerek.
Kırılsın da nasıl yapacaklarsa yapsınlar ama tahminimce mart sonu yada nisanın ilk haftası gibi yayınlanır yeni kırma işlemi benim ps4 5.05 ama Resident Evil 2 remake, Battlefield 5 ve Red dead Redemption 2 oyunlarını oynamak istiyorum o yüzden bende sabırsızım ay sonuna kadar çıkar umarım

ayanikola

Katılımcı Üye
rank
Ben ps4 konusunda yeniyim. Pek anlamıyorum. Pc kullanırken kullanılandığım işletim sistemi ve oynadığım oyunların hepsi crackliydi. Ancak bu ps4 olayında 1 sene sonra versiyon yükseltme ve 2 sene sonra crackli oyun oynama durumu beni sarmadı. Asker şafağı sayar gibi bu olay çok geri teknoloji. Devir hız devri. Millet ülkeler arası savunma bakanlıklarının sistemlerini hackliyor. Bu neymiş bu kadar arkadaş. Neyse Pc ye geri dönücem. Tabi yeni pc nin belli bir maliyeti var Zarar etmeden ps4 ü elden nasıl çıkarırım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Croesus

Katılımcı Üye
rank
Dark aisen garip bi konu benim için, adam forumlarda 5.55 ve 6.20'nin decrypt edilmiş halini paylaştı sonra bi exploit üzerinde felan çalışayım dedi tabi o arada kafasına vurdular sahtesi dolandiricisin diye yalan oldu bilmiyorum gerçekten dolandiricimiysi

vdtycl4

Katılımcı Üye
rank
yeni oyunları torent olarak nerden indiricez hazırda bulunsun
Yeni oyunları versiyon tam kırılmadan zaten indiremezsiniz çünkü önce yazılım kırılacak ondan sonra o oyunları fake pkg ye çevirecekler öyle ancak indirip oynayabilirsiniz tek tük bazı sitelerde var onları indirmeyin onlar fake pkg değil normal orijinal oyunun pkg si bende geçen yıl 4.05 kırıldığı zaman bir siteden indirip oynamaya çalışmıştım debug menü gelmesine rağmen oyunların kilidi açılmıyordu sonradan fark ettim ki orijinal oyun pkg dosyasıymış ondan açılmıyormuş yani indirseniz bile kırık makinada açılmaz orijinal oyun pkg dosyaları

havik666

Katılımcı Üye
rank
Yeni oyunları versiyon tam kırılmadan zaten indiremezsiniz çünkü önce yazılım kırılacak ondan sonra o oyunları fake pkg ye çevirecekler öyle ancak indirip oynayabilirsiniz tek tük bazı sitelerde var onları indirmeyin onlar fake pkg değil normal orijinal oyunun pkg si bende geçen yıl 4.05 kırıldığı zaman bir siteden indirip oynamaya çalışmıştım debug menü gelmesine rağmen oyunların kilidi açılmıyordu sonradan fark ettim ki orijinal oyun pkg dosyasıymış ondan açılmıyormuş yani indirseniz bile kırık makinada açılmaz orijinal oyun pkg dosyaları
teşekkürler bilmiyordum indirmeye gerek o zaman bir kırılsın ondan sonra bakarız.Resident evil remake 2,Dmc 5,Rdr 2,

Gokhan08

Katılımcı Üye
rank
Keşke güncellemeseydiniz. 6.50 zor kırılır :D
Oyunlar 469 ₺ olarak çıkıyor genelde uçmuş piyasa
Oyunları çıktığı gibi almak çok mantıksız bence . Dün Battlefield 4 ü 18 liraya aldm 🙂 multisi olsun hikayesi olsun grafikleri olsn hoşuma gitti. Böyle sürekli kampanya oluyor.
Metro redux 1-2 seri olarak almıştım ama kaça aldım unuttum 30 civRıydı 🙂

Tabikide benim şahsi görüşüm çoğu arkadaşımıza yetmeye bilir ve ‘’ bide oyuna para mı verecem ulen’’ diyen arkadaşlarımız da var tabi 🤣🤣

Umarım en yakın zamanda kırılır da bu kadar beklemeye değer..

2. el cep telefonu alıyoruz