Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Hack Haber PS4 6.50 - 6.20 - 6.02 - 5.55 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

2. el cep telefonu alıyoruz

Ne zaman çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    333

Kagawa

Katılımcı Üye
rank
Oyunları çıktığı gibi almak çok mantıksız bence . Dün Battlefield 4 ü 18 liraya aldm 🙂 multisi olsun hikayesi olsun grafikleri olsn hoşuma gitti. Böyle sürekli kampanya oluyor.
Metro redux 1-2 seri olarak almıştım ama kaça aldım unuttum 30 civRıydı 🙂

Tabikide benim şahsi görüşüm çoğu arkadaşımıza yetmeye bilir ve ‘’ bide oyuna para mı verecem ulen’’ diyen arkadaşlarımız da var tabi 🤣🤣

Umarım en yakın zamanda kırılır da bu kadar beklemeye değer..
En basiti vampyr diye bir oyun var en ucuz yerde 229 TL kimi oyun iyi diyor kimi berbat diyor bir şekilde oyunu alsak bile sarmazsa boşuna para vermiş olucaz bir de oyunu 150 TL ye satabilirmiyiz diye ayrıca uğraşıcaz. Pes 2019 alsak ayrı dert almasak ayrı dert çift kol bir işe yaramayacak. 2.el oyun almaya kalksak ps Cafe ürünlerine denk geldik mi boşa gitti para... İnşallah mart sonuna kırılır ama gene durgunluk zamanı geldi.. Boş boş twitlere bakıyoruz

vdtycl4

Katılımcı Üye
rank
Oyunları çıktığı gibi almak çok mantıksız bence . Dün Battlefield 4 ü 18 liraya aldm 🙂 multisi olsun hikayesi olsun grafikleri olsn hoşuma gitti. Böyle sürekli kampanya oluyor.
Metro redux 1-2 seri olarak almıştım ama kaça aldım unuttum 30 civRıydı 🙂

Tabikide benim şahsi görüşüm çoğu arkadaşımıza yetmeye bilir ve ‘’ bide oyuna para mı verecem ulen’’ diyen arkadaşlarımız da var tabi 🤣🤣

Umarım en yakın zamanda kırılır da bu kadar beklemeye değer..
Battlefield 4 2013 yılının kasım ayında piyasaya çıkmış bir oyun onun için ucuza almışsınız ama 2016 da çıkan Battelfield 1 i 90 TL den aşağı alamazsınız çok eski olanlar ucuza geliyor ama ortalama 200 TL dir oyunlar yeni çıkanlar hariç

erdem181

Katılımcı Üye
rank
Battlefield 4 2013 yılının kasım ayında piyasaya çıkmış bir oyun onun için ucuza almışsınız ama 2016 da çıkan Battelfield 1 i 90 TL den aşağı alamazsınız çok eski olanlar ucuza geliyor ama ortalama 200 TL dir oyunlar yeni çıkanlar hariç
Hocam geçen hafta battelfield 1 ps store da indirimdeydi 45 lira gibi bir ücreti vardı daha önce almamış olsam kaçırmazdım,yine aynı şekilde geçen hafta pes 2019'u indirimden 44 tl ye aldım ve bir gün sonra 6.50 güncelleme geldi,demek istediğim beklemek istemeyenler cihazı güncelleyip indirimleri takip edebilirler, bu arada ps store dan aldığım son otun oldu pes 2019, 6.20 de bekliyorum 😄

punkerem

Katılımcı Üye
rank
En basiti vampyr diye bir oyun var en ucuz yerde 229 TL kimi oyun iyi diyor kimi berbat diyor bir şekilde oyunu alsak bile sarmazsa boşuna para vermiş olucaz bir de oyunu 150 TL ye satabilirmiyiz diye ayrıca uğraşıcaz. Pes 2019 alsak ayrı dert almasak ayrı dert çift kol bir işe yaramayacak. 2.el oyun almaya kalksak ps Cafe ürünlerine denk geldik mi boşa gitti para... İnşallah mart sonuna kırılır ama gene durgunluk zamanı geldi.. Boş boş twitlere bakıyoruz
İyi de dostum daha geçen hafta pes 19 ps store da 44tl ye verildi belki yeri değil ama belirtmek istedim playstation dan store bağlanamadığın için takip edemeyebilirsiniz arada pc den de olsa fiyatlara bakmanı öneririm.

gs3412

Katılımcı Üye
rank
adam içimi kararttı vallahi. açık kapatılmayana kadar yayınlamaz bu geliştiriciler,herifler 6.50 ye kadar hepsini kırmışlar ama bize koklatmıyorlar. benim merak ettiğim bu specter, webkit açığı kapandığı için web exploiti yayınladı bi de bunun kernel açığının sony tarafından kapatılması mı gerekiyormuş kexploit in yayınlanması için. umutlar yine başka bahara kaldı eğer delikanlı bi adam çıkmazsa.

tween2008

Katılımcı Üye
rank
Sce party de zaman çizelgesi var orayı takip ederseniz görürsünüz Sony nasıl bir oyun içinde zaten sce party açılımı
sony computer entertainment Sony verecek kırılma iznini cihaz satmak için bu yıl son çeyreğine kadar yeni oyun yok yani baba oyun yok 6.50 de son çeyrek için hazırlandı yani sözün kısası Sony izin vermediği sürece kırılma olmayacak benim sadece tahminim bu ayın 27 si oda yaptığım araştırmalara göre söylüyorum bekleyip göreceğiz son bir şey şu an piyasada 6.20 cihaz bile satılıyor webkit açığında dolayı herkes kırılmayı bekliyor

Ceyhυn

Katılımcı Üye
rank
Benim anladığım kadarı ile 6.50 ile WebKit açığı kapatılmış. Kernel açığı devam ediyor. Şimdi hala neden yayınlanmıyor sorularına açık devam ediyor ondan dolayı diyorlar. 5.55 den beridir açık kapatilmadi. Kapatilmayinca yayınlamiyorlar. Bu iş çıkmaz bir döngüye girdi. Mart ayı son. Ondan sonra kırılsa da umrumda olmaz.

karakartal0684

Katılımcı Üye
rank
Benim anladığım kadarı ile 6.50 ile WebKit açığı kapatılmış. Kernel açığı devam ediyor. Şimdi hala neden yayınlanmıyor sorularına açık devam ediyor ondan dolayı diyorlar. 5.55 den beridir açık kapatilmadi. Kapatilmayinca yayınlamiyorlar. Bu iş çıkmaz bir döngüye girdi. Mart ayı son. Ondan sonra kırılsa da umrumda olmaz.
Ben dile getirdiğim de bazı arkadaşlar yanlış anlamıştı yine diyorum danışıklı dövüşten başka şey değil bu ne yani Sony sonsuza dek açığı kapatmazsa yayınlanmayacak mı beyefendi yada Sony şunu düşünmez mi ya zaten ben kapatmadığım sürece hacker yayınlamayacak eee o halde neden kapatayım ki 😄

tween2008

Katılımcı Üye
rank
Ben dile getirdiğim de bazı arkadaşlar yanlış anlamıştı yine diyorum danışıklı dövüşten başka şey değil bu ne yani Sony sonsuza dek açığı kapatmazsa yayınlanmayacak mı beyefendi yada Sony şunu düşünmez mi ya zaten ben kapatmadığım sürece hacker yayınlamayacak eee o halde neden kapatayım ki 😄
Aynen öyle danışıklı dövüş başka hiçbir şey değil önce oyun satılsın sonra cihaz satmak için webkit açığı o liste dışında kimse paylaşmayacak istismarı

erdem181

Katılımcı Üye
rank
Sce party de zaman çizelgesi var orayı takip ederseniz görürsünüz Sony nasıl bir oyun içinde zaten sce party açılımı
sony computer entertainment Sony verecek kırılma iznini cihaz satmak için bu yıl son çeyreğine kadar yeni oyun yok yani baba oyun yok 6.50 de son çeyrek için hazırlandı yani sözün kısası Sony izin vermediği sürece kırılma olmayacak benim sadece tahminim bu ayın 27 si oda yaptığım araştırmalara göre söylüyorum bekleyip göreceğiz son bir şey şu an piyasada 6.20 cihaz bile satılıyor webkit açığında dolayı herkes kırılmayı bekliyor
Bende 6.20 cihazımı satışa koymuştum bu haberlerden sonra satmaktan vazgeçtim şahsen

saiyanemre

Katılımcı Üye
rank
Mart çıkmadıkça dert çıkmaz.. Hissediyorum Yakında ;)
Mart kapıdan baktırır kazma kürek yaktırır

2. el cep telefonu alıyoruz