Hack Haber PS4 6.51 - 6.50 - 6.20 - 6.02 - 5.55 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

2. el cep telefonu alıyoruz

Ne zaman çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    383

mad_080

Katılımcı Üye
oyun fiyatlarinin durumu belli ps 5 de ciksa millet yine oyun alamayacak ps plustan verilen aylik ucretsiz oyunlari oynayacak. sonucta ps 5 de ciksa ps 4e oyun cikacak ve kirildiktan sonra rahat rahat oynayacagiz. sabirla beklemek lazim. insallah tez zamanda ust surum kirilir.

Croesus

Katılımcı Üye
At izi it izinine karışıyor kimin ne olduğu belli değil
Aslında belli
Bunlar güvenilir geliştiricileri listesi

ktisiozmuş xhardempusmus andrew2007'iymis felan onlar hep yalan sadece bu listedeki kişilere güvenin. Buradaki kişiler en azından birşeyler yapmış kişilerdir.

elvis_7703

Katılımcı Üye
Valla ben al azıf tan falan specter in webkit yayınlamasından sonra kırılacak az kaldı gibi bir konuşmasını görmedim ,halen aynı çizgideler.....Yani yakın bir zamanda kexploit çıkacağını düşünmüyorlar....
Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim...

vdtycl4

Katılımcı Üye
Hocam fıfa18de kadro güncellemenin bir yolu yok mu? kadrolar çok eski kalmış gerçekten
Pes 18 de yama şeklinde kadrolar güncelleniyor fakat fifa 18 de kendiniz manuel olarak tek tek oyuncu trafaferi yapmanız lazım

baybarsturan

Katılımcı Üye
2019 transferlerinin olduğu yama varmı?
Maalesef yok ve bu konuda bu tür sorular sorarsanız ve ben ve benim gibiler de cevap verirse sonraki yorumlarda şikayet eden üyeler olacaktır.

Lütfen bu tür sorularınızı yardım bölümünde yada daha uygun bir konuda sorunuz. Nitekim sormuşsunuz orada da cevabı vermişim. Bilginize. :)

2. el cep telefonu alıyoruz