Hack Haber PS4 6.51 - 6.50 - 6.20 - 6.02 - 5.55 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

2. el cep telefonu alıyoruz

Ne zaman çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    384

saiyanemre

Katılımcı Üye
Belki de 5.05 in kırılma yıl dönümünde kırılır

Croesus

Katılımcı Üye
OSMK yöntemi nedir
Osmk yöntemi diye birşey yok aslında, clickbaitci tayfanın bi spekulasyonu, omsk cihazı teshir moduna sokuyor, uzun zaman önce hackerlar bu konu hakkında "çok düşünüyorsunuz ama orada ekmek yok." demişlerdi

jeofoking

Katılımcı Üye
Sattım PS4'ü üzerine bir PS4 Parası daha koydum. Gittim RTX 2060'lı pc topladım. 2 Katı daha iyi grafik iki katı daha akıcı performans. Metrosundan tut dmc 5'i ve online bf5, division 2 (ekran kartıyla hediye) mis gibi yoluma bakıyorum. PS5 Çıkana kadar PS4 Tam olarak kırıldı diyemeyeceğiz.
Mantıklı en iyisi pc ama bir ps4 e 2500 desek ki abartı yazıyorum yine bir 2500 daha koysan 5000 liraya nasıl gtx 2600 li sistrm toplayabiliyorsun anlamadım gerçekten bu fiyata saglam pcyi nerden topladıysan bende topluyum

aytug25

Katılımcı Üye
hack dünyasındakli gelişmelerden biraz bahsedelim
John Fitzgerald (@goldfitzgerald) | Twitter
Burada ps4 southbridge reverse engineering yapılarak bootrom müdahalesini anlatmış eleman, daha yolun başında olduğunu söylemiş ancak bu açık ile konsola boot sırasında müdahale mümkün, yani gerçek bir cfwnin yolu. fail0verflow'un daha önce anlattıpı güney köprüsü açığının üzerine başka bir hackerin çalışması bu. Dediğim gibi şuan elle tutulur birşey yok. Ancak jailbreak konusunda ellerindekini paylaşmayan işi dramaya çeviren hackerlardan başkalarının da ps4 ile uğraştığını bilmek güzel birşey...

saiyanemre

Katılımcı Üye
hack dünyasındakli gelişmelerden biraz bahsedelim
John Fitzgerald (@goldfitzgerald) | Twitter
Burada ps4 southbridge reverse engineering yapılarak bootrom müdahalesini anlatmış eleman, daha yolun başında olduğunu söylemiş ancak bu açık ile konsola boot sırasında müdahale mümkün, yani gerçek bir cfwnin yolu. fail0verflow'un daha önce anlattıpı güney köprüsü açığının üzerine başka bir hackerin çalışması bu. Dediğim gibi şuan elle tutulur birşey yok. Ancak jailbreak konusunda ellerindekini paylaşmayan işi dramaya çeviren hackerlardan başkalarının da ps4 ile uğraştığını bilmek güzel birşey...
Hiç yoktan iyidir

Stargate_73

Katılımcı Üye
Kırılması için acelem yok.Sebebi de pc var.
pc olmazsa olmazdır bence.
Konsolun yeri de ayrıdır bende. 5.05 cihazım var. Panik yok .Sessizce bekleyişteyim.
Ayrıca zengin adamın malı değildir pc.O sisteme para veren adam hakkını verir. Online oyunlar yüksek fpsde oynanmazsa tat vermez.
konsolda 30 fps ile online oynamak sıkıntı. Pcye laf yok..;)

Son düzenleme:

vdtycl4

Katılımcı Üye
Kırılması için acelem yok.Sebebi de pc var.
pc olmazsa olmazdır bence.
Konsolun yeri de ayrıdır bende. 5.05 cihazım var. Panik yok .Sessizce bekleyişteyim.
Ayrıca zengin adamın malı değildir pc.O sisteme para veren adam hakkını verir. Online oyunlar yüksek fpsde oynanmazsa tat vermez.
konsolda 30 fps ile online oynamak sıkıntı. Pcye laf yok..;)
Benim ps4 te 5.05 ama Resident Evil 2 remake, Red Dead Redemption 2 oyunlarını oynamak için sabırsızlanıyorum

alcatraz216

Katılımcı Üye
Arkadaşlar diyorsunuzki pc lüks masraf vs vs iyide playstationdada korsan olmasa o dahada lükse giriyor oyun fiyatları hat safhada. Takas yoluyla yapsanız bu sefer elinizde pek oyun durmuyor. Pcde tek seferde veriyorsun en azından :D Şaka bir yana mayıs-haziran ayında bir gelişme olabilir diye düşünüyorum olmaz ise diğer yaz aylarında pek beklentim yok. Ama bu yıl mutlaka görürüz bir jailbreak ama son versiyon gelmez.

saiyanemre

Katılımcı Üye
Boş muhabbetler bölümü değil burası tamam mı ? Boş muhabbetler bölümü olan bir site varsa orada yapın. Yoksa ya konu açın ya da insanların değerli vaktini boşa çalmayın. AYIP YA

CESUR YÜREKLİ

Katılımcı Üye
Boş muhabbetler bölümü değil burası tamam mı ? Boş muhabbetler bölümü olan bir site varsa orada yapın. Yoksa ya konu açın ya da insanların değerli vaktini boşa çalmayın. AYIP YA
Daha önce 2-3 ay evvel konu ile alakalı cevaplar yazdığım halde bi kaç arkadaş rahatsız olmuşlardı...Şimdi bakıyorum da bırak kırma ile alakalı ps4 ismi bile konu edilmezken bazı arkadaşlar hiç rahatsız olmuyor..Haa ben pek umursamıyorum sadece bildirimler alıyorum...Kırılır haberiyle umutla forma bakıyorum...Ama hep nedense konun dışında muhabbetler dönüyor...Birde alakasız yorumlar yapıldıkca ps4 kırma haberlerini takip eden arkadaşlarda artık bıktıkları için devler ile ilgili bilgi paylaşmıyorlar..üzüldüğüm tek nokta da bu olsa gerek...Sonuç SES KES GÜRÜLTÜYE DEVAM... :)

saiyanemre

Katılımcı Üye
Daha önce 2-3 ay evvel konu ile alakalı cevaplar yazdığım halde bi kaç arkadaş rahatsız olmuşlardı...Şimdi bakıyorum da bırak kırma ile alakalı ps4 ismi bile konu edilmezken bazı arkadaşlar hiç rahatsız olmuyor..Haa ben pek umursamıyorum sadece bildirimler alıyorum...Kırılır haberiyle umutla forma bakıyorum...Ama hep nedense konun dışında muhabbetler dönüyor...Birde alakasız yorumlar yapıldıkca ps4 kırma haberlerini takip eden arkadaşlarda artık bıktıkları için devler ile ilgili bilgi paylaşmıyorlar..üzüldüğüm tek nokta da bu olsa gerek...Sonuç SES KES GÜRÜLTÜYE DEVAM... :)
Cesur yürekliymişsin☺

tween2008

Katılımcı Üye
Size yürekten katılıyorum klavyenize sağlık

vdtycl4

Katılımcı Üye
En son 6.20 kırılacak dendi hala bir gelişme yok bu gidişle yıl sonunda ancak kırılır

2. el cep telefonu alıyoruz