Hack Haber PS4 6.51 - 6.50 - 6.20 - 6.02 - 5.55 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

2. el cep telefonu alıyoruz

Ne zaman çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    384

CESUR YÜREKLİ

Katılımcı Üye
Kırılmanın paylasilacagi sahsi fikriniz mi yoksa bu konuda ciddi bi calisma mı var acaba?
private olarak neredeyse bütün versiyonlar kırılmış olarak gösterilmekte ama şu 1 sene boyunca yayınlanmadı....Benim şahsi fikrim bu yönde şayet sony gene yamuk yapmaz ise 7.00 dan sonra bir patlama yaşanır son sürüm kırılamayacağına göre alt sürümlerden biri muhakkak yayınlanır diye tahmin ediyorum...ps5 hakkında da artık gelişmeler oluyor...ps4 100 milyon satış yaptı...artık stoklara girme vakti geldi diye düşünüyorum...ipler sony nin elinde..

cemoli_52

Katılımcı Üye
private olarak neredeyse bütün versiyonlar kırılmış olarak gösterilmekte ama şu 1 sene boyunca yayınlanmadı....Benim şahsi fikrim bu yönde şayet sony gene yamuk yapmaz ise 7.00 dan sonra bir patlama yaşanır son sürüm kırılamayacağına göre alt sürümlerden biri muhakkak yayınlanır diye tahmin ediyorum...ps5 hakkında da artık gelişmeler oluyor...ps4 100 milyon satış yaptı...artık stoklara girme vakti geldi diye düşünüyorum...ipler sony nin elinde..
O zaman bekleyip gorecegiz.Umarim dediginiz gibi olur da 1 yildir bekleyenler icin cifte bayram olur🤗😉

azrahilapo

Katılımcı Üye
önce bannerlord mu çıkacak ps4 mü kırılacak hadi bakalım ben bannerlord diyorum o da en erken 2020

metallistm

Katılımcı Üye
10 güne 5.05 kırılma yıldönümü kutlicaz hala gelişme yok

erdem181

Katılımcı Üye

ahmethmo

Katılımcı Üye
Ben böyle bir tasarımla geleceğini düşünmüyorum kardeşim ön tarafta tüm bağlantı soketlerin olması sürgülü kapak sistemi çok saçma ve kötü durur ayrıca çok kalın yapılmış
altta yazıyor zaten resmi tasarım değil bu zaten cok cirkin o ne abi :D

2. el cep telefonu alıyoruz