Hack Haber PS4 6.70 - 6.51 - 6.50 - 6.20 - 6.02 - 5.55 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

2. el cep telefonu alıyoruz

Ne zaman çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    376

impala

Katılımcı Üye
yönetici arkadaşlara seslenmek istiyorum nasıl begen butonu var birde beğenilmeme butonu olsun saçma sapan alakasız yorum yazan arkadaşlara olumsuz oy verelim istatistiklerinde olumsuz hane olarak oda çıksın. ordan az çok belli olsun. Her üye için geçerli olsun.

nate86

Katılımcı Üye
PS5 çıkmadan yeni versiyonlar kırılmayacak, daha doğrusu halka açılmayacak diyeyim. Diğer kötü haber ise Ps5 çıktı diye öyle tüm versiyonlar ortaya serilmeyecek Sindire sindire verecekler, yani hemen tüm ps5 oyunlarını ps4ümüzde oynayamacağız. Ta ki Sony yeni konsolu iyice satana kadar. Bunlar benim ve öngörülerim büyük oranda böyle olacak.
aynen katılıyorum çünkü ps4 çıktığında ps3 hala tam olarak kırılmadı üretimi durduktan sonra kırıldı

saiyanemre

Katılımcı Üye
yönetici arkadaşlara seslenmek istiyorum nasıl begen butonu var birde beğenilmeme butonu olsun saçma sapan alakasız yorum yazan arkadaşlara olumsuz oy verelim istatistiklerinde olumsuz hane olarak oda çıksın. ordan az çok belli olsun. Her üye için geçerli olsun.
Yani kısacası insanların kalbini kırmak için mi begenmeme butonu olsun diyorsunuz ?

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
Haklı bir gorus ve guzel bir paylasım yapar biri, onu bile begenmekten aciz insanlar ile karsılasıyorum ego vb cogunlukla..

Tutki bu bile onlara agır gelirken '' OLUMSUZ BUTONUNA '' inadına basarlar.....

Son düzenleme:

CRİXUS

Katılımcı Üye
Bu yeni olan birşey değil ki kardeşim 205 sayfanın kaç sayfası faydalı sanıyorsun ve neticeye bakarsak hala kırılmadı o zaman konunun bile açılmasının ne manası vardı ki tezi düşünülür senin dediğin gibi ilerleme olsa bu konunun sayfası 20 yi geçmemesi gerekirdi
Ben, bazı sayfa üyeleri ve yöneticiler defalarca uyarmamıza rağmen yine aynı şeyler yapılıyor. Konunun ne olduğunu herkes biliyor ama kimsenin umurunda değil. Konuyu sessize almanın vakti çoktan gelip geçti bundan sonra hiçbir şeye karışmamak en iyisi. Yöneticileri bile dinlemeyen üyeyi neden dinlesin ki?...

TheCasH

Katılımcı Üye
Pekii bir şey soracağım. Ben şimdi 5.05 cihaz alıyorum, bu cihaz 5.50 veya 6.20 sürümü kırıldığında daha mı değerli olur daha mı değersiz? Elbette o sürümlerde çok fazla cihaz olduğu için cihaz sayısı artacak ve talepler daha iyi karşılanacak. Ama o sürümdeki oyun sayısı da artacağı için cihaza talep sayısı daha da artabilir. Şuan 5.05 cihaz pazarlık aşamasındayım.

Alırken dikkat etmem gereken şeyler nedir?

alcatraz216

Katılımcı Üye
Pekii bir şey soracağım. Ben şimdi 5.05 cihaz alıyorum, bu cihaz 5.50 veya 6.20 sürümü kırıldığında daha mı değerli olur daha mı değersiz? Elbette o sürümlerde çok fazla cihaz olduğu için cihaz sayısı artacak ve talepler daha iyi karşılanacak. Ama o sürümdeki oyun sayısı da artacağı için cihaza talep sayısı daha da artabilir. Şuan 5.05 cihaz pazarlık aşamasındayım.

Alırken dikkat etmem gereken şeyler nedir?

Kardeşim bi üstteki yorumları okumadınmı ?

arno08

Katılımcı Üye
elimde 5.05 cihaz var ilk çıkan kasa 500 gb. güncellemek işime gelmiyor belki 5.05 isteyen arkadaşlar varsa ps4 pro ile takas yapabilirm.

vdtycl4

Katılımcı Üye
elimde 5.05 cihaz var ilk çıkan kasa 500 gb. güncellemek işime gelmiyor belki 5.05 isteyen arkadaşlar varsa ps4 pro ile takas yapabilirm.
Vay be arkadaş tam 14 aydır ne yeni bir yazılım kırıldı ne de yeni oyunları 5.05 te çalışacak şekilde uyarladılar Sony epey direndi bu sefer bakalım bu bekleyiş daha ne kadar sürecek sayfa 300 ü bulur sanırım kırılması

hayabusa1985

Katılımcı Üye
Konu başlığını, sarımsaklasamda mı güncellesem yoksa sarımsaklamasamda mı güncellesem olarak değiştirsek nasıl olur?

otobanfaresi

Katılımcı Üye
5.05 ve öncesi ardı ardına kırılmalar olunca 5.50 cihaz almıştım ha kırıldı ha kıracak lar derken 1 yılı aştı hala gelişme yok.Aldigima almışıma pişman ettiler kirilsada az da olsa kullansak hele ki mk 11 i çok merak ediyorum.you tube den Video izlemekten bıktım 200 sayfa yi geçti hala gelişme yok.en Son oyunun birini dumplamaya çalışıyorlar denildi ondan da haber yok.yapın artık bişeyler lütfen. ..

TheCasH

Katılımcı Üye
Dün kırık cihazımı alarak bekleyişimi sonlandırdım. Bundan sonra yine gözüm 6.20 de yeni nesil oyunlar için. Hen 1.8 de çok fazla oyundan atıyordu. 2.1.1 offline geçtim 5 kez açtım kapadım sorun olmadı. HEN de bu tip gelişmeler oluyor ama sürümde olmuyor...

canikeys

Katılımcı Üye
Celesteblue ile mayıs ayındaki yazışmalarımdı ne yazık ki yeni yılı bulabilir yeni bir hack gelişmesi...
4F21C41F-CF41-4217-82C5-98A88C8CDD43.png

alcatraz216

Katılımcı Üye
Arkadaşlar dün itibari ile pes edip aranızdan ayrılmış bulunmaktayım. Ne yazıkki 1 yıldır bekliyorum araştırıyorum ediyorum tek ulaştığım sonuç hackerların bekleyen kitle ile gırgır geçip tam net bir cevap vermemesiydi. Cihaz öyle duruyordu sadece oynamak istediğim oyunlar vardı. Dilerseniz dediğim gibi yapabilirsiniz kırık cihazlar orjinale kıyasla bir miktar yüksek fiyatlı satılabiliyor. Ben satamadım elden o yüzden izmirde bir esnafa gittim sadece cihaz takası yaptık üzerinede 100 tl para aldım ne o kol verdi ne ben verdim kollarım bende kaldı. Esnafın verdiği 100 tl ile gow 3 ve uncharted 4 aldım. 100 tlye spiderman denk getirdim. 180 tlye rdr2 buldum. Anlıyacağınız cebimden çıkan para 280 tl 4 oyun sahibi oldum. Ve ps storeda gerçekten güzel indirimler oluyor hani hergün kenara 2-3 tl atsanız ay sonunda indirimden birşey alabilirsiniz mesela rise of tomb raider 280 tl iken 50 tl ye indi fifa 19 ve bir oyun daha vardı yanında ikisi 115 tl olmuştu. Hani bunlar ucuz oyunlar değiller aslında ama sigaram yok alkolüm yok bu benim için güzel bir kar yani kenara 3-5 birşey atsanız ve ucuz şekilde piyasa kovalarsanız yüzünüz güler. Mesela spidermanı ben 200 den aşağı göredim piyasada 2.el olarak sahibindende en düşük 190 dı birtane denk getirdim hemen aldım. Aldığım adam ''ucuzamı veriyorum ben ya herkes arıyor sabahten beri'' diyor bende yok yok iyi o dedim aldım fırladım hemen dükkandan :D Bitirince 180 den 200 den satarım aksine kardayım yani. Ki ailevi durum ve maddiyatım okadar iyide değil ama bu şekilde döndürebiliyorum gibi görünüyor. Mahalleden bir arkadaşımlada kardeşlik yapmayı düşünüyorum ozamanda yarı yarıya alabiliriz hele indirim denk gelirse of ki ne of :)
Hani şu 2 günde şunu farkettim orjinal cihaz okadarda korkutucu olmuyormuş :)

Güzel zaman geçirdik burada bazılarınızla arkadaşta olduk ben artık konunun bildirimini kapatıyorum. Hepinize bol şans arkadaşlar umarım herşey gönlünüzce olur :)

vdtycl4

Katılımcı Üye
Yaprak kımıldamıyor bee arkadaş..! Umutlar eylül 7.00 güncellemesi...Galiba bana inat kırılmıyor..Benimde inadım inat 5.55 te ps5 cıkana kadar bekleyeceğim :)
Valla bilmiyorum yeni versiyonlar kırılır mı ama belki yeni oyunları 5.05 te çalışacak bir sistem de geliştirebilirler bu şekilde Sony firması da zarar etmez hem de mevcut kırık makineye sahip olanlar ın işi görülsün diye böyle bir yola başvurabilirler çünkü 1 yıldan fazla oldu hala yeni versiyon kırılmadı geçenlerde spider-man oyununu 5..05 e uyarlamışlar gibisinden bir haber görmüştüm eğer öyle ise diğer yeni oyunlara da aynısını yapabilirler belki downgrade işlemi de çıkabilir

webuyeol

Katılımcı Üye
birde şööle bişi var sanırım mesala 6.20 kırıldı sonra 6.20 için olan GTA 5 versyonu oyunu bi yerden 50 GB indirip manuel ps4 e attık onu artık hiç güncellemden oynıcaz değil mi? çünki her sistem güncellemesi çıktığı zaman mutlaka büyük oyunlar için GTA 5 için güncellemede çıkıyor. kısaca sormak istediğim kırık PS4 de ayrıca oyunlara güncelleme yapabiliyomuyuz ?

bazı oyunlardaki takılmalar donmalar güncellemeden sonra baya fark ediyo o yüzden sordum mesala şu anda 5.05 olan ps4 o zaman için en son çıkan GTA 5 güncellmesi atıyorum 1.80 version ben kırık ps4 de sistem 5.05 kalarak yeni çıkan GTA 5 versiyonlarını mesala 1.90 --- 2.00 ları indirip oynıyabilecekmiyim

TheCasH

Katılımcı Üye
birde şööle bişi var sanırım mesala 6.20 kırıldı sonra 6.20 için olan GTA 5 versyonu oyunu bi yerden 50 GB indirip manuel ps4 e attık onu artık hiç güncellemden oynıcaz değil mi? çünki her sistem güncellemesi çıktığı zaman mutlaka büyük oyunlar için GTA 5 için güncellemede çıkıyor. kısaca sormak istediğim kırık PS4 de ayrıca oyunlara güncelleme yapabiliyomuyuz ?

bazı oyunlardaki takılmalar donmalar güncellemeden sonra baya fark ediyo o yüzden sordum mesala şu anda 5.05 olan ps4 o zaman için en son çıkan GTA 5 güncellmesi atıyorum 1.80 version ben kırık ps4 de sistem 5.05 kalarak yeni çıkan GTA 5 versiyonlarını mesala 1.90 --- 2.00 ları indirip oynıyabilecekmiyim
Tam olarak ne istediğini anlamasam da; yeni versiyon kırıldığında o sürüme ait güncellemeleri yükleyebiliriz. Mesala şua gta da sanırım 1.27 güncellemesi var. Eğer 6.20 olursa atıyorum güncelleme 1.50 gelebilir. Şuan da 5.05 kadar olan güncellemeler yükleniyor. 6.20 kırılırsa GOD OF WAR a yeni güncelleme yapıp ALTYAZILARI büyütebiliriz en basit örnek bu.

2. el cep telefonu alıyoruz