Hack Haber PS4 6.70 - 6.51 - 6.50 - 6.20 - 6.02 - 5.55 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

2. el cep telefonu alıyoruz

Ne zaman çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    287

faxor

Katılımcı Üye

Bu adamın videosunu daha öncede paylaşmışlardı ama bu 2. videosu 1 Ağustosta yüklemiş.
İnanmayanlar için tekrar paylaşıyorum diye.

Umarım video kısa süre içinde yayılır diyor ve gelişme olur diyor.
Amacı izlenme kasmak gibi geliyor bana. Bir şey paylaşmadan ne nasıl gelişecek?
Geliştiricilere mesaj atmışta dönen olmamış. (Sallıyor Gir "Sce Party Discord"a Specter, Al Azif vs orda. herkes görür asıl öyle yayılır)
Gerçekten 6.70 olsa bile sistemi tamamen tesadüf eseri olmuş gibi geliyor bana açık-yöntem falan olduğu yok ortada.
Yöntemi paylaşır da milletin cihazına bir şey olur diye korkuyormuş (ne kadar düşünceli!)
Elinde 5.05 üzeri bir oyun olmaması ayrı bir komedi. Çok mu zor 2.el dandik 5.05 üzeri bir oyun almak.

Uzun zamandır jailbreak beklemek ve özelliklede bir Türk'ten böyle aldatıcı içerik görmek çok üzücü.
Abimden ödünÇALDIĞIM 5.05 konsolda da 6.70 sürüm olarak yazıyor. Ama RE2 takınca çalışmıyor :) Video çok izlenir kafasında ama arkadaş iyi bir tokat yer.

rubyred

Katılımcı Üye
gençler slim 500gb kırık ve kırık olmayan cihazların gerçek piyasası nedir ?

letgo sahibinden falan abuk subuk rakamlar var normal olabilecek rakamlar da var hangisi bilemedim.

kırık cihaz 1 senedir yatıyor oynayacağım oyunları oynadım, upgrade mi etsem diyorum spider ve rdr2 için. detroiti epicgamesden aldım onu bekleyeceğim.
kırık makineyi yükseltip bunları oynatayım ilerde exploit gelirse de bunu satıp ikinci el bi kırık alırım diyorum ?

KARANTI533

Katılımcı Üye

letgo sahibinden falan abuk subuk rakamlar var normal olabilecek rakamlar da var hangisi bilemedim.

kırık cihaz 1 senedir yatıyor oynayacağım oyunları oynadım, upgrade mi etsem diyorum spider ve rdr2 için. detroiti epicgamesden aldım onu bekleyeceğim.
kırık makineyi yükseltip bunları oynatayım ilerde exploit gelirse de bunu satıp ikinci el bi kırık alırım diyorum ?
Bi bitmediniz

CESUR YÜREKLİ

Katılımcı Üye

Konu ile alakasını söylersen memnun oluruz...değişik ?

Mj_Yusuf

Yönetici
Katılımcı Üye
Moderator
O değilde adama bak hele 1080p 30 fps de gözleri çürmüşmüş. Demekki arkadaş ergen. Sanki herkes ömründe hep 1080p oyun oynamışta. Şu yorumları görünce çıldırıyorum. PS4 gayet iyi bir cihaz.

Son düzenleme:

vdtycl4

Katılımcı Üye
O değilde adama bak hele 1080p 30 fps de gözleri çürmüşmüş. Demekki arkadaş ergen. Sanki herkes ömründe hep 1080p oyun oynamışlarda. Şu yorumları görünce çıldırıyorum. PS4 gayet iyi bir cihaz.
1080p iyi görüntü fakat işte duruma göre değişir elinde 4k tv varsa 1080p biraz düşük gelebilir bende eski full hd tv var o yüzden normal ps4 fazlasıyla yetiyor tersine ps4 pro alsam da bir anlamı olmaz çünkü alacağım çözünürlük yine 1080p duruma göre değişen birşey

CrazYLeqenD

Katılımcı Üye
Yeni bir sürümün kırılması ps5 çıkışından önce şuan imkansız gibi gözüküyor. Şuan beklenen çoğu sürümlerin hepsi kırılmış durumda muhakkak Sony tarafı buna izin vermiyor ama PS 5 çıkışı ile ellerinde ps4 stoklarını tüketmek için mutlaka açık verdirecekler sabırla beklemeye devam.

vdtycl4

Katılımcı Üye
Birşey sormak istiyorum aranızda 5.05 ps4 ü olanlar god of war ve bazı oyunlarde her nedense oyun oynamaya başladıktan 10 dakika sonra fan sesi yükselmeye başlıyor bu sorun sadece bende mi var yoksa diğer kullanıcılarda da var mı

kaab

Katılımcı Üye
fat veya baska kasa farketmez o fan sesini duyarsin ps4 slim kasalarin son modeli ve ps4 pro son modelinde bile fan sesi o kadar yukselir bende ps4 pro son kasa var onda bile oluyor tabi 1 saat sonra

Bayraktutan

Katılımcı Üye
Bi şey sorcam 5.05 henli konsola rdr2 veya fifa 19 yani üst sürüm bi oyunu kutulusundan taksam oyun çalışmaz mı ,bunu deneyen var mı ? Yoksa sistemi güncelleyin mi der?

2. el cep telefonu alıyoruz