Hack Haber PS4 6.70 - 6.51 - 6.50 - 6.20 - 6.02 - 5.55 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

2. el cep telefonu alıyoruz

Ne zaman çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    318

CRİXUS

Katılımcı Üye
Yaprak kımıldamıyor şu anda zamanında yeni sürümün kırılmasının uzun zaman alacağını söylediğimde arkadaşlar bana tepki gösteriyordu. Zaman beni haklı çıkardı 1 sene daha gelişme olacağını sanmıyorum. Psxhax’ı her gün takip eden birisi olarak söylüyorum bunu.

canikeys

Katılımcı Üye
Sürekli aynı konuşmalar dönüp duruyor bu forumda, bir arpa boyu yol alınamıyor. Bana kalırsa Sony %100 bu işin içerisinde PS3’ün kaderinin aynısını 5.05’li PS4 yaşıyor. Ne zaman Sony yeni ürün çıkartır, o zaman geliştiriciler kafalarını kumdan çıkartırlar. PS3 4.85 yayınladı dakikasında kırdılar açık kapanmıyormuş onlar fasa fiso. Adamların satış stratejisi tamamiyle bu yönde. PS5 çıksın bakın ellerindeki cihazları daha çok satmak için nasıl yeni sürümler yayınlanıyor.
Tekrar belirtiyorum halıhazırda tüm sürümler kırılmış durumda ve al azıfın dediğine göre küçük bir grubun elinde olduğunu belirtmişti.. Ps5 ile ilgili oyun görüntüleri gelmeye başladığında yapraklar kımıldamaya başlar...

vdtycl4

Katılımcı Üye
Yaprak kımıldamıyor şu anda zamanında yeni sürümün kırılmasının uzun zaman alacağını söylediğimde arkadaşlar bana tepki gösteriyordu. Zaman beni haklı çıkardı 1 sene daha gelişme olacağını sanmıyorum. Psxhax’ı her gün takip eden birisi olarak söylüyorum bunu.
Maalesef öyle görünüyor keşke en azından 6.00 fln kırılsaydı RD2 spiderman fifa 19, pes 19 ve NBA 19 u oynardık hiç yoktan iyi di yani ama o da yok

faxor

Katılımcı Üye
Maalesef öyle görünüyor keşke en azından 6.00 fln kırılsaydı RD2 spiderman fifa 19, pes 19 ve NBA 19 u oynardık hiç yoktan iyi di yani ama o da yok
Sen bedava oyun gözüyle bakıyorsun, onlar sistem geliştirme gözüyle... Bizim gibi beleşçiler yüzünden gelişme olmuyor. 5.55 sorula sorula adamlar bu işi bıraktı hatırlarsanız. Tüm sürümler kırılmış olsa da bu saatten sonra bir şey ifade etmiyor. Her şey zamanında güzel. Yarın 6.72 kırıldı haberi çıksa sıfır heyecanlanır hatta hiç umursamam. İşin suyu çıktı çünkü.

multex

Katılımcı Üye
Ps4 kırılma olayı ilk namını duyurmak için yapılır. İlk kıran ben olayım misali heyecanla
Kırıldıktan sonra bi duraklama olur nasılsa adımı duyurdum , daha sonra insanlar isyan etmeye başlar yeni sürüm kırın oyunlar eski misali bu sefer önceki kırdığı konsoldaki açıkların hangi sürümde bulunup bulunmadıgını inceler ve o sürüme güncelleme yapar kırar.

Ps4 boş durmaz adamın kırmak için kullandığı tüm açıkları fixler.

Adam bi kere adını duyurmuş yeniden 0 da başlamakta istemez çünkü ben baktım sourcesine hayal bile edemiceğiniz kadar emek var ps4 tetikleyicileri bir tane değil binlerce yani bir günlük bişey değil üzerinde 2 yıllık emek vardır açık ve net eminim yani
Adam şanslı olduğu bir konu var sistemi bir kere incelemiş tüm açıklarını biliyor tekrar kırabilir yani yeterki erişim olsun yazma ve okuma iznini browser ile alabilsin ve sisteme erişebilsin yeterki

Son bişey demek istiyorum, Bu işten para kazanmadıkça yani bu jailbreak yapanın cebine para olarak girmedikçe kırmak için sebeb göremiyorum
Ha yeni bir grup çıkar adını duyurmak için kırar veya cobra gibi donanımsal kıran ekip çıkar bu işten para kaldırma peşinde olur

Ama sony sirketinin bu tür ekiplerin çıkacağını düşündüğündenmidir, bilmiyom ama jailbreaklı konsol satan ve içinde oyun bulunduran kişiye dava açmıslardı

vdtycl4

Katılımcı Üye
Sen bedava oyun gözüyle bakıyorsun, onlar sistem geliştirme gözüyle... Bizim gibi beleşçiler yüzünden gelişme olmuyor. 5.55 sorula sorula adamlar bu işi bıraktı hatırlarsanız. Tüm sürümler kırılmış olsa da bu saatten sonra bir şey ifade etmiyor. Her şey zamanında güzel. Yarın 6.72 kırıldı haberi çıksa sıfır heyecanlanır hatta hiç umursamam. İşin suyu çıktı çünkü.
Bakalım zaman ne gösterir belki bu ay bitmeden yeni bir sürüm kırılır benim elimde şuan zaten 5.05 ps4 var sadece RD2 Resident evil 2 remake gibi bazı oyunları oynayamıyorum kırılsa da fazladan 5-6 oyun daha oynarım

bilgecagri

Katılımcı Üye
kırılsa bile artık bir anlam ifade etmediğine ben de katılıyorum.
konsoldan pc'e veya stadia'a dönüşler göreceğiz. pc kırma için olur. stadia daha uygun orjinal oyun fiyatları için.
TR'e stadia seneye gelceğine göre pc en mantıklısı

vdtycl4

Katılımcı Üye
konsoldan pc'e veya stadia'a dönüşler göreceğiz. pc kırma için olur. stadia daha uygun orjinal oyun fiyatları için.
Şuan kırılmasının bir anlamı olması için 6.72 nin kırılması lazım ki bütün oyunları oynayabilelim oda zor belki mevcut 5.05 ps4 ler için değişik bir yöntem geliştirip yeni oyunları 5.05 te çalışacak şekilde ayarlarlar fakat yeni konsolların kırılmasına izin vermezler gibi

xhyx

Katılımcı Üye
God of war 5 i en afilli pc ye değişmem vallahi, sony özel oyunlar da kalitesini korursa konsol her zaman iyi bir seçim olacaktır

Stargate_73

Katılımcı Üye
Vay be konu açılalı 1 sene omuş.Halen kırılmadı.Makineyi güncellememek için kendimi zor tutuyorum.Allahtan iyi bir pc var elimde.

vdtycl4

Katılımcı Üye
Vay be konu açılalı 1 sene omuş.Halen kırılmadı.Makineyi güncellememek için kendimi zor tutuyorum.Allahtan iyi bir pc var elimde.
Malesef hala bir gelişme olmadı ne yeni yazılımlar kırıldı ne yeni çıkan oyunlar 5.05 için fixlendi üstelik elimde ofis pc si var oyuna uygun değil 5.05 te kaldım dön dolaş aynı oyunları oynuyorum oda bir yere kadar sarıyor

2. el cep telefonu alıyoruz