Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Hack Haber PS4 6.70 - 6.51 - 6.50 - 6.20 - 6.02 - 5.55 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

2. el cep telefonu alıyoruz

Ne zaman çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    337

ahmethmo

Katılımcı Üye
26 Tem 2018
79
18
Arkadaşlar gerçekten ps5 çıkınca kırılacaksa ben orijinale dönüyorum. 1 sene daha beklenmez. Kazanan sony olsun ne diyim...
Kardeşim bakma sen millette ps5 çıkınca kırılacağının garantisi de yok bunun. İllegal bişi bu resmi bi kaynapı yokki. Yarında kırılabilir, ps5 çıkınca da kırılabilir, ps5 çıktıktan aylar sonrada kırılabilir. Sen burada kendi hesabını yap. Benim pc var onla idare ediyorum. 1 Seneden fazladır bekliyorum. Benim ki biraz inat oldu. Kırılmasa da bekleyecem ps4 u poşetledim tozlanmasın diye kırılmasada o peşette bekleyecek artık.

CRİXUS

Katılımcı Üye
24 Ağu 2018
256
63
İngilizce bilen birisi türkçeye çevirirse iyi olur. Hİçbir şey anlamadım.

bilgecagri

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
80
18
2020 aralık ne ya. önümüzdeki aralık olsaydı ya. kim bekleyecek 1 sene..stadia tüm oyunları alır valla.
bundan sonra yok psx ne zman çıkacak yok xbox x ne zman çıkacak devri kapandı.
xbox bile online stream özelliğiyle çıkacak. ps'i bilmiyorum henüz. madem aynı parayı vereceğiz. en üst grafiğe güncel vermek mantıklı. grafik kartı üreticileri artık son kullanıcıya değil online stream sunucularına tüketim yapacak. crack serial pc'de bu iş oturursa biter. büyük resme bakmak lazım.
son kullanıcı için avantaj da oynadığın kadar öde olur. bir ay oynarım enüst grafiğe sonra keserim mantığı bana uyar.Ama sürekli oyun oynayanlar iççin dezavantaj var tabi.
konsolların tarihin süslü yapraklarında yerini almasının zamanı çoktan geldi. konsol zorunlulktan ortaya çıktı. oyanabilirlik daha uygun fiyat . Biraz pc zorladı yani konsolları almamıza yani.
zaman artık platformların zamanı. netflix amazon stadiai everythng will be online dostlar

Son düzenleme:

mad_080

Katılımcı Üye
22 Eyl 2018
171
28
turkiye sartlarinda stadia dan ve turevlerinden yakin zamanda faydalanmak cok cok zor mevcut internet baglanti hizlarini herkes biliyor. fiber bile her yerde mevcut degil. bence konsollara mecburuz. ne kadar zaman mecbur olacagiz onu da zaman gosterecek.

bilgecagri

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
80
18
turkiye sartlarinda stadia dan ve turevlerinden yakin zamanda faydalanmak cok cok zor mevcut internet baglanti hizlarini herkes biliyor. fiber bile her yerde mevcut degil. bence konsollara mecburuz. ne kadar zaman mecbur olacagiz onu da zaman gosterecek.
netflix içinde öyle deniyordu. şimdi hemen hemen her yerden sorunsuz izleniyor. netflixi google gibi oyuncular altyapı çalışmalarına destek veriyor telekomla veya diğer internet sağlayıcılarıyla. önemli olan karar vermeleri türkiye için.

abstergo78

Katılımcı Üye
12 Eki 2018
78
18
ps4 ün üzerinde ki tozu silen çocuk resmi kırılacağına işaret ediyor..herkes ps4 ünü hazırlasın R.E 2 remake ,tomb raider shadov oynamaya hazır olun...

just_jeday

Katılımcı Üye
23 Ocak 2019
23
3
Arkadaşlar 5.05 kırık ps4um var içinde oyunlar var. Diyelim ki yeni sürüm kırıldı. Yeni sürüme yükselttiğimizde içindeki oyunlar silinecek mi. Oyunlar silinmeden versiyon yükseltmenin bir yolu var mı cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler

vdtycl4

Katılımcı Üye
7 Şub 2018
324
43
Arkadaşlar 5.05 kırık ps4um var içinde oyunlar var. Diyelim ki yeni sürüm kırıldı. Yeni sürüme yükselttiğimizde içindeki oyunlar silinecek mi. Oyunlar silinmeden versiyon yükseltmenin bir yolu var mı cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler
şöyle ki eğer senin ps4 te yazılım güncelleme engelliyici program yoksa direk güncelleye bilirsin sorun olmaz ama şu var mecbur oyun kayıtlarının silinmemesi için yine yedekleme yapman lazım mecbur backup dosyası oluşturman gerekecek sistem yedeği yani

azrahilapo

Katılımcı Üye
12 Şub 2019
10
3
bana biriniz yardımcı olabilir mi bu ps4 kırılcak diye assassincreed origins oddsey falan oynayamadım ingilizcem yok şimdi sorum şu
assassin creed originsi cd olarak satın alsam bu sitedeki türkçe yamayı kursam olur mu? yada güncelleme yapmadan nasıl ac originsi türkçe oynayabilirim ps4 de

(ps4 6.20 sürümüm)

xhyx

Katılımcı Üye
3 Eyl 2018
76
18
bana biriniz yardımcı olabilir mi bu ps4 kırılcak diye assassincreed origins oddsey falan oynayamadım ingilizcem yok şimdi sorum şu
assassin creed originsi cd olarak satın alsam bu sitedeki türkçe yamayı kursam olur mu? yada güncelleme yapmadan nasıl ac originsi türkçe oynayabilirim ps4 de

(ps4 6.20 sürümüm)
Hayır orjinal cihaza yama yükleyemezsin.Tahminim iki oyunuda orjinal oynarsın 6.20 de,odyssey den tam emin değilim

2. el cep telefonu alıyoruz