Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Hack Haber PS4 6.70 - 6.51 - 6.50 - 6.20 - 6.02 - 5.55 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

2. el cep telefonu alıyoruz

Ne zaman çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    356

vdtycl4

Katılımcı Üye
7 Şub 2018
335
63
Merhaba benim ps4 6.20 sürümünde güncellemedim. Güncelleme yapmadan bir oyunun cd sini alıp oyun kurup oynayabilirmiyim yoksa güncellemem şartmı bilen varmı
Oyunun çıkış tarihi önemli eğer versiyonunuz 6.20 ise 2019 şubat ayına kadar çıkmış oyunları rahat oynarsınız güncelleme istemez o oyunlar nitekim resident evil 2 remake 25 ocak 2019 da çıkmıştı ama versiyonu 6.20 di demek oluyor ki 2019 şubat a kadar çıkan oyunların cd sini alıp oynayabilirsiniz

karakartal0684

Katılımcı Üye
9 Ağu 2018
213
63
Arkadaşlar Sony Ps4ün satışlarından gayet memnun en çok satan ikinci konsolu olmuş buda gösteriyor ki kırılmaya izin verecek olumsuz bir durum yok çünkü hepimiz biliyoruz ki firma cihaz satışından değil oyun satışından para kazanıyor kendi kendini yem etmez kırdırarak öyle veya böyle hackerlar kırmayı başardı iseler bile buna bir şekilde engel oluyor veya hiç kıramadılar her gelişmeyi bize açıklayacak değiller ya haticeye değil neticeye bakıyoruz sonuçta ve son olarakta tahminim 2020 yaz aylarını bulabilir

natur

Katılımcı Üye
6 Kas 2019
2
1
şimdi konunun cahili biri olarak. ps4 kırık bir makine alacaksak, 5.05 mi yoksa 5.55 kırık diye satılanlardan mı almalı. hangisi neden tercih sebebi bilenlerden öğrenmek isterim.

vdtycl4

Katılımcı Üye
7 Şub 2018
335
63
şimdi konunun cahili biri olarak. ps4 kırık bir makine alacaksak, 5.05 mi yoksa 5.55 kırık diye satılanlardan mı almalı. hangisi neden tercih sebebi bilenlerden öğrenmek isterim.
Ps4 ü 5.05 ve altında yazılıma sahip olarak alman lazım ama şuan piyasada 5.05 makine bulman zor 2.el ancak alırsın

tithonos

Katılımcı Üye
9 Kas 2019
2
3
Yorumlara bakıyorum da gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum. Tamam oyunlar pahalı kimsenin bir şey dediği yok ama öyle bir yorumlar yapıyorsunuz ki sanki elinizdeki PS4 cihazları 10 20 lira. Şuan en kötü PS4 2000 lira civarında. Eğer PS4 gibi bir cihaza sahipseniz böyle çok fakirmiş gibi yorumlar yapmanız bana tuhaf geldi. Ben öğrenciyim. Ve bir oyuna gidip hemen 400 lira verip alabileceğim durumum yok. Ama RDR2, R. Evil 2, Spiderman oyunlarını falan hepsini oynadım. Hemde cebimden neredeyse para çıkmadı. Azıcık para biriktirin gidip ikinci el piyasasından oyun alın. Atıyorum şuan RDR2'yi 160 civarına alabilirsiniz. Bitirin aynı fiyata geri satın. Ben hem bu şekilde ister inanın ister inanmayın cebimden para çıkmadan bütün oyunları oynadım. PS4 gibi pahalı bir cihazı kırılacak diye bekletmek bana doğru gelmiyor. Kaldı ki Sony'nin hackerlar ile para karşılığında anlaştığı da bir gerçek. Ps5 çıkana kadar ben PS4 ün kırılacağına inanmıyorum.

vdtycl4

Katılımcı Üye
7 Şub 2018
335
63
Yorumlara bakıyorum da gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum. Tamam oyunlar pahalı kimsenin bir şey dediği yok ama öyle bir yorumlar yapıyorsunuz ki sanki elinizdeki PS4 cihazları 10 20 lira. Şuan en kötü PS4 2000 lira civarında. Eğer PS4 gibi bir cihaza sahipseniz böyle çok fakirmiş gibi yorumlar yapmanız bana tuhaf geldi. Ben öğrenciyim. Ve bir oyuna gidip hemen 400 lira verip alabileceğim durumum yok. Ama RDR2, R. Evil 2, Spiderman oyunlarını falan hepsini oynadım. Hemde cebimden neredeyse para çıkmadı. Azıcık para biriktirin gidip ikinci el piyasasından oyun alın. Atıyorum şuan RDR2'yi 160 civarına alabilirsiniz. Bitirin aynı fiyata geri satın. Ben hem bu şekilde ister inanın ister inanmayın cebimden para çıkmadan bütün oyunları oynadım. PS4 gibi pahalı bir cihazı kırılacak diye bekletmek bana doğru gelmiyor. Kaldı ki Sony'nin hackerlar ile para karşılığında anlaştığı da bir gerçek. Ps5 çıkana kadar ben PS4 ün kırılacağına inanmıyorum.
Benim cihaz 5.05 o yüzden ben yapamam bu söylediğini yeni oyunlardan birinin cd sini taksam zaten cihaz direk yazılımı yükseltir otomatik kırık özelliği gider bu dediğin zaten cihazı 5.50 ve üzerinde yazılıma sahip olanlar için geçerli benim gibi kırık cihaz a sahip olanlar yapamaz

elvis_7703

Katılımcı Üye
21 Tem 2018
129
28
Hayırlı Akşamlar arkadaşlar yine bazı arkadaşlar çok biliyorsun gibi tavırlar takınacak ama her gün şizofren gibi bende siteleri Twiter adreslerinde kırılacak mı haberlerini takip ediyorum yaklaşık 5 aydır orjinal olarak oynamaktayım ciddi anlamda Red Dead ölümüne bitireceğim diyip abanan adam 1 haftada ana görev bitirirmi gecesi gündüzünü katarsa evet ana tadını çıkartıp yan görevlerini ekstraları ve konuyu hakim bir şekilde işlerse en az 3 ay temiz bir şekilde kafası rahat olur diğer oyunlara gelirse güzel 3 aylıkta Ea Accesses alır 20 oyun var onları oynar bitiriri sonra iptal eder bedava gelen oyunlar olsun fiyatları düşük oyhunlar olsun harika. Yada Xbox Game Pass alır 150 oyuın aylık 30 ile takılır. Benim tanımasamda burada kardeş arkadaş gördüğümden dolayı gelip yazıyorum yazık günah beklemenize bu arada adminledenden Allah razı olsun anlık haber vermeye çalışıyorlar ama adamlar kırmayacağız diyorlar 2021 bu iş görür benim tavsiyem tabi rahatladığğım için 3 temel oyun bir red dead muhakkak bir spor oyunu birde ufak çaplı çerezlik oyun almanız sonra keyfinize bakın bedava oyunlarıda var demolarda var tavsiye ederim

tithonos

Katılımcı Üye
9 Kas 2019
2
3
Benim cihaz 5.05 o yüzden ben yapamam bu söylediğini yeni oyunlardan birinin cd sini taksam zaten cihaz direk yazılımı yükseltir otomatik kırık özelliği gider bu dediğin zaten cihazı 5.50 ve üzerinde yazılıma sahip olanlar için geçerli benim gibi kırık cihaz a sahip olanlar yapamaz
Kesinlikle öyle. Bende onlar için demiştim. Kırık cihaza sahip insanlara lafım yok. Benim cihazım da kırık olsa zaten tonla oyun var oynanacak. Yamalarla vs. diğer türlü bekleyenler maalesef bu gidişle 1 2 sene daha bekleyecek gibi görünüyor.

ferhanank

Katılımcı Üye
17 Nis 2018
21
3
Aarkadaslar merhaba burasi yeri değil biliyorum, ps4 te istedigimiz Bluetooth kulakligi baglayamiyormuyuz ben bi turlu baglayamadim desteklenmiyor uyarisi aliyorum surekli. Baglamak istedigim kulaklik QCY T1C model kulaklik. Programla yada Bluetooth alıcıya bu isi cozebilirmiyiz...
Malesef Sony harici bağlanamıyor.

Bu da yeni modamız "kırdım ama paylaşmam". Yürüyün gidin kardeşim. Nerede o eski baba yiğit hekırlar.
Aynen.Dark Alex,Rogero, vb diğerleri:(

ahmetradyoda85

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
66
8
geçen sene 5.55 makina vardı elimde 4 ay kullanmadım ha kırıl kıralacak diye sonunda bişey olmayacağını anladım sattım geçen sene kasımın ortasın 1 sene geçmiş hala bişey yok ortada . 5,05 cihazda kullandım oda sıkıyor bi zaman sonra tamam bi sürü oyun var falan ama ben zaten hit oyunları bitirmiştim son zamanlarda oyun indir yükle bak sil bundan ibaraet oluyor o yüzden en iyisi güncel makina kullanmak online ve plus oyunları falan . mesala ben pes 20 ve call of duty aldım bunlar bana online için yeterli geri kalan oyunları alıp bitirip satıyorum. en son aldığım rdr2 yi sattınca farklı 9 oyun oynadım sadece 60 tl zararım oldu makinanın boş boş yatmasındansa bu şekil yapmak daha mantıklı geliyor millet sigara bile ayda 600-700 veriyor zevkin için yılda bu parayı versen çokda sayılmaz...

CESUR YÜREKLİ

Katılımcı Üye
7 Kas 2018
214
63
34
geçen sene 5.55 makina vardı elimde 4 ay kullanmadım ha kırıl kıralacak diye sonunda bişey olmayacağını anladım sattım geçen sene kasımın ortasın 1 sene geçmiş hala bişey yok ortada . 5,05 cihazda kullandım oda sıkıyor bi zaman sonra tamam bi sürü oyun var falan ama ben zaten hit oyunları bitirmiştim son zamanlarda oyun indir yükle bak sil bundan ibaraet oluyor o yüzden en iyisi güncel makina kullanmak online ve plus oyunları falan . mesala ben pes 20 ve call of duty aldım bunlar bana online için yeterli geri kalan oyunları alıp bitirip satıyorum. en son aldığım rdr2 yi sattınca farklı 9 oyun oynadım sadece 60 tl zararım oldu makinanın boş boş yatmasındansa bu şekil yapmak daha mantıklı geliyor millet sigara bile ayda 600-700 veriyor zevkin için yılda bu parayı versen çokda sayılmaz...
Valla ben enson beddua etmiştim.. Hala arkasındayım hatta az bile demişim...! Makinanın (ps4 pro) boş boş durması boşa elektrik yakmasından iyidir 😁

2. el cep telefonu alıyoruz