Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Hack Haber PS4 6.70 - 6.51 - 6.50 - 6.20 - 6.02 - 5.55 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

2. el cep telefonu alıyoruz

Ne zaman çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    366

relboron

Katılımcı Üye
13 Kas 2019
49
18
Need for Speed™ Heat---321 TL
Call of Duty®: Modern Warfare®---351 TL
DEATH STRANDING---429 TL
PES---409 TL
DAYS GONE---179 TL
PSN FİYATLARI BU ŞEKİLDE SİZE BU OYUNLARIN GELİŞİ 1510 TL AMA BİZİM YÖNTEMLE BU OYUNLAR SİZE 350 TL KARINIZ 1160 TL 10 20 TL MI KAR ?
Kardeşim ben psn de indirimde olan oyunu söyledim sadece spidermanden bahsettim diğer oyunları psn kardeşliğiyle alabiliriz ucuza dedim 10 20 tl kar ederiz diye birşeyde söylemedim ? Aldığımız oyunları tekrar satarsak daha altına sattığımız için 10 20 tl zararla satarız dedim. Ayrıca yazdığım uzun mesajın belli bir kısmına cevap vermişsin geri kalanınını görmezden gelmişsin o nasıl olacak ? Bu sistemin hiç fixlenmeyeceğinin garantisi var mı ? Fixlenirse güncellenmiş makineler elde kalacak, down grade edilemeyecek . Benim senin kazancında ekmeğinde gözüm yok kimseyide engellemem isteyen istediğini yaptırır, ben olası durumları aklımdaki soru işaretlerimi yazıyorum o kadar.

wolowow

Katılımcı Üye
2 Haz 2018
199
43
Hee bu arada kendi hesabınızdanda oyniya bilirsiniz illah o hesaba girmeye gerek yok
Şimdi anladığımız kadarıyla olay.. Aytaç arkadaş oyunları kendi hesabından cihaza atıyor. Deactive modda kendi kullanıcıdan oynayabiliyorsun. Taki yeni sürüme güncelleyene kadar cihazı.. Yanlışsam düzeltin lütfen 🤔🤔

aytacc54

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
96
8
Şimdi anladığımız kadarıyla olay.. Aytaç arkadaş oyunları kendi hesabından cihaza atıyor. Deactive modda kendi kullanıcıdan oynayabiliyorsun. Taki yeni sürüme güncelleyene kadar cihazı.. Yanlışsam düzeltin lütfen 🤔🤔
Aynen öyle benin hesabımdan oyunları senin cıhazına atıyorum ana hesap yapıp interneti kesiyorum ve bir yöntemle cihaz offline iken cihazı deactive yapıyorum bu da şu oluyorki istedin userle veya kendi hesabınla dahi oyunları oyniya biliyorsun

wolowow

Katılımcı Üye
2 Haz 2018
199
43
Şimdi burası ticari amaç güdülen yazılım veya oyun satımı konusu değil..Biz bu platformda elde ettiğimiz verileri öğrendiğimiz şeyleri diğer arkadaşlarımız dostlarımız faydalansın diye paylaşıyoruz..Nasıl yapıldığı konusunda bilgi paylaşımı yapmayacaksak bu portalın bi anlamı kalmıyor. Sadece boş boş mesaj okuyoruz. Çünkü 1,5 yılldır buradaki dostlarımız yeni bi umut yeni bi haber yeni bir paylaşım bekliyor..Bence aytaç kardeşim sana düşen emeğine sağlık olsun bişey demiyorum ama detaylı anlatımla portal üyelerine yardımcı olmak. Ha dersen benim amacım para kazanmak saygı duyarım. Ama buradaki insanlar bazı şeylere konuya vaakıf olan cihazla ilgili yüklemeleri yapabilen insanlar. Kısacası parayla iş yaptırmak isteyen insanlar değil. Örneğin 5.05 yüklemeleri yapıldığı zaman cihazlarını kendi yükleyen, PlayStation cafelere cihaz götürüp yükleten insanlar değil.Anlayışın için şimdiden teşekkür ederim.

relboron

Katılımcı Üye
13 Kas 2019
49
18
Şimdi burası ticari amaç güdülen yazılım veya oyun satımı konusu değil..Biz bu platformda elde ettiğimiz verileri öğrendiğimiz şeyleri diğer arkadaşlarımız dostlarımız faydalansın diye paylaşıyoruz..Nasıl yapıldığı konusunda bilgi paylaşımı yapmayacaksak bu portalın bi anlamı kalmıyor. Sadece boş boş mesaj okuyoruz. Çünkü 1,5 yılldır buradaki dostlarımız yeni bi umut yeni bi haber yeni bir paylaşım bekliyor..Bence aytaç kardeşim sana düşen emeğine sağlık olsun bişey demiyorum ama detaylı anlatımla portal üyelerine yardımcı olmak. Ha dersen benim amacım para kazanmak saygı duyarım. Ama buradaki insanlar bazı şeylere konuya vaakıf olan cihazla ilgili yüklemeleri yapabilen insanlar. Kısacası parayla iş yaptırmak isteyen insanlar değil. Örneğin 5.05 yüklemeleri yapıldığı zaman cihazlarını kendi yükleyen, PlayStation cafelere cihaz götürüp yükleten insanlar değil.Anlayışın için şimdiden teşekkür ederim.
Hocam ben konunun uzamasını istemediğim arkadaşada saygı duyduğum için yazmak istemedim fakat senin açıklamasını istediğin yöntem nedir anlamış değilim ? Yöntemin videosunu paylaşan başka birinden attım zaten bi önceki sayfadakı mesajımı kontrol ederseniz ulaşabilirsiniz,Bunu size daha önce belirttim ama siz ben bu yöntemi zaten kullandım biliyorum diye mesaj yazmıştınız, yöntemi burda türkçe rehber hazırlayıp paylaşsa bile kimseye bir faydası olmayacak ondan bahsediyorum. Ancak şu şekilde işe yarar yöntemi kullanacak güvendiğiniz 2 3 kişiyle almak istediğiniz oyunları ortak olarak satın alır hepiniz kendi ps4 lerinize yüklersiniz ki herkesin aynı yerde falan oturması yada realden tanışıklığınızın olması lazım yöntemin kolaylaşması için. Kaldı ki güvendiğiniz biriyle ortak oyun alıp ucuza getirmek için bu yöntemi yapmakta mantıksız zaten öyle bir arkadaşınız var ise psn kardeşlik yaparsınız sıfır sıkıntı ile.

faxor

Katılımcı Üye
23 May 2019
72
33
En geç THE LAST OF US 2 den sonra kırılır... god of war ı hatırlayalım...Ps5 in cıkmasına yakın stok eritmeye dönük projeler... (Not:eek:yun çıkış tarihin LOU 2 değişmesinin temel amacı bu diye tahminim)
Onlar eskide kaldı. Artık bizim gibi üçüncü dünya ülkeleri kırılma konusunu takip ediyor. Kırıldı diye satışların patlaması söz konusu olmaz diye düşünüyorum. PSxhax, Wololo ve benzeri forumlarda yeni exploit sorunca 5.05 konsol al ve şikayet etmeyi kes cevabı veriliyor. Düşünsenize ne hallere düştük. Adamların derdi beleşe oyun oynamak değil. On defa yazdım kusura bakmayın. onbirinci baskı olacak ama ..

O kadar komik ki adamlar PS2 için çıkan Nintendo 64 Emulatör haberini yapıyorlar. PS4 ile ilgili gelişme yok. Ben artık bırakıyorum takip etmeyi. 5.55'e güncelleyen aklıma... Hayatımda yaptığım en büyük hatalardan üçüncüsüydü belki de.

relboron

Katılımcı Üye
13 Kas 2019
49
18
Onlar eskide kaldı. Artık bizim gibi üçüncü dünya ülkeleri kırılma konusunu takip ediyor. Kırıldı diye satışların patlaması söz konusu olmaz diye düşünüyorum. PSxhax, Wololo ve benzeri forumlarda yeni exploit sorunca 5.05 konsol al ve şikayet etmeyi kes cevabı veriliyor. Düşünsenize ne hallere düştük. Adamların derdi beleşe oyun oynamak değil. On defa yazdım kusura bakmayın. onbirinci baskı olacak ama ..

O kadar komik ki adamlar PS2 için çıkan Nintendo 64 Emulatör haberini yapıyorlar. PS4 ile ilgili gelişme yok. Ben artık bırakıyorum takip etmeyi. 5.55'e güncelleyen aklıma... Hayatımda yaptığım en büyük hatalardan üçüncüsüydü belki de.
Doğru söylüyorsun adamlar kırılmasına ihtiyaç duymuyor çünkü zaten oyunları istedikleri gibi orjinal alıp oynayabilirler bizde ki alım gücüyle malesef el mahkum bekliyoruz kırılsın diye. Oysaki kırılsa bile oynucağımız yeni çıkmış 3-5 oyundan sonra makineye bön bön bakıcaz yine, konsolu konsol yapan en önemli özelliğinden biri online kısmı zaten. Bana kalırsa yaptığın hata değil güncellemeyi yapmışken psn kardeşlik yoluyla falan oyunları alıp oynamanı tavsiye ederim dostum ben makineyi yeni aldım sayılır 1 ay olmadı o yüzden oyun bolluğu yaşıyorum 5.05 te oynanabilen tüm oyunları sindire sindire oynuyorum hepsi bitsin güncelleyip orjinal devam edicem.

2. el cep telefonu alıyoruz