Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Hack Haber PS4 6.70 - 6.51 - 6.50 - 6.20 - 6.02 - 5.55 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

2. el cep telefonu alıyoruz

Ne zaman çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    386

CESUR YÜREKLİ

Katılımcı Üye
7 Kas 2018
232
63
34
Bence de sanki yeni versiyonları kırmak yerine yeni oyunları 5.05 te çalışacak yama dosyası flan yaparlar gibi geliyor tıpkı ps3 te yaptıkları gibi orda da benzer durum vardı 3.55 e kadar kırılıyordu ps3 ler daha sonradan yüksek yazılımlı cfw ler çıktı fakat o çıkan cfw ler de sadece 3.55 in üstüne kuruluyordu sanki cihazın versiyonu yüksekmiş gibi görünmesi için ama 3.55 üstü ofw lere kurulamıyordu muhtemelen ps4 te 5.05 te ya oyunları fixlerler yada bir yama ile cihazın versiyonu yüksekmiş gibi gösterilir o şekilde yeni oyunları oynatırlar bu durum bizim gibi elinde kırık ps4 ü olanların işine yarar ama işte yeni yazılımların kırılmasını bekleyenler için pek sevindirici bir haber olmaz ama yeni yazılım kırılsa da kırılmasa da ben ps4 ü güncellemem çünkü 2 TB hard diskimde 60 adet oyun var onlar fazlasıyla işimi görüyor şun kırılsa bile zaten benim oynayacağım azami 10 oyundur
Kırılması (6.xx)fixlenmesinden daha kolay...Demek üst versiyon yayınlanırsa bizde de 60+10=70 oyun olur.. 😁

tithonos

Katılımcı Üye
9 Kas 2019
3
3
Arkadaşlar iyi günler. Bugün sahibinden.com da bir ilan gördüm. Her PS4'de istenilen her oyunun yüklemesi yapılır deniliyor. Açıklama da yok. Karşılığında da 199 lira gibi bir ücret alıyorlarmış. Bu sistemi deneyen oldu mu sormak istedim. Sanırım kendi psn hesaplarından oyunları yüklüyorlar. Sonra internet bağlantısını makineden kesiyorlar. Benim fikrim bu konuda ama genede bir fikriniz var mı veya deneyen oldu mu sormak istedim.

yhanova

Katılımcı Üye
13 Ara 2018
164
28
Arkadaşlar iyi günler. Bugün sahibinden.com da bir ilan gördüm. Her PS4'de istenilen her oyunun yüklemesi yapılır deniliyor. Açıklama da yok. Karşılığında da 199 lira gibi bir ücret alıyorlarmış. Bu sistemi deneyen oldu mu sormak istedim. Sanırım kendi psn hesaplarından oyunları yüklüyorlar. Sonra internet bağlantısını makineden kesiyorlar. Benim fikrim bu konuda ama genede bir fikriniz var mı veya deneyen oldu mu sormak istedim.
Yapma haci artik bu soruyu sorma
Bu konu hakkinda en az 50 kişi yazmistir :)

Biraz eski yazilanlara bak ihtiyacin her türlü giderir

Her ayin 13 u psn kardeşliği konuşuluyor ama hiç hack konusu ilerlemiyor

Aha 40 i cikmadan baska biri yazar burda bi satici var 300 liraya yeni oyunlari yüklüyor diye :)

Kardesim sozum sana degil yanlis anlama ama yani artik bu konu baydi valla

murat2614a

Katılımcı Üye
14 Ocak 2020
3
3
Arkadaşlar aranızda yeniyim. yeni ps4 aldım fakat sistem bilgisi 7.00 güncelleme olarak.. bunu kıramıyoruz değil mi? birde format atsak güncelleme sürümü de eski haline döner mi?

bestek

Katılımcı Üye
29 Tem 2018
159
43
al azif az önce malezyadan gelen çipleri paylaştı ve division 2 sinyali verdi..demek ki çip ile yeni oyunlar oynanacak takipte kalın...
işlemci daha önce var olan zaten satışta olan birşey bununla birşeyler yapılabilirmi onun orasınıda bilmiyorum

vdtycl4

Katılımcı Üye
7 Şub 2018
363
63
Arkadaşlar aranızda yeniyim. yeni ps4 aldım fakat sistem bilgisi 7.00 güncelleme olarak.. bunu kıramıyoruz değil mi? birde format atsak güncelleme sürümü de eski haline döner mi?
Sistem versiyonunu siz mi 7.00 yaptınız yoksa aldığınızda mı 7.00 çıktı çünkü o kadar yüksek olmaması lazım ilk aldığınızda en fazla 6.50 yada 6.72 flan olur herhalde internere bağlayıp güncellediniz alır almaz

multex

Katılımcı Üye
7 Şub 2018
140
28
işlemci daha önce var olan zaten satışta olan birşey bununla birşeyler yapılabilirmi onun orasınıda bilmiyorum
İşlemciyle jailbreakın ne alakası var ?

alperrenkli

Moderator
Moderator
13 Şub 2018
471
93
bu çip bluray işlemcisi olabilir bluray işlemcisine benziyor bildigim kadarı ile bluray üzerinden ps1 ps2 ps3 ps4 oynanması için geliştirilen yeni bir sistem geçen aylarda bu konu üzerine videolar yayınlanmıştı inş öyledir lakin yazılımsal olarak herzaman kırılmasını tercih ederim makina açılıp havya lehim deymesini istemem

şimdi araştırdım ps4 cpu 24 saat belirli ısıda çalışıyormuş yani yedek parça

2. el cep telefonu alıyoruz