Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Hack Haber PS4 6.70 - 6.51 - 6.50 - 6.20 - 6.02 - 5.55 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

2. el cep telefonu alıyoruz

Ne zaman çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    388

faxor

Katılımcı Üye
23 May 2019
79
33
Üst versiyon bir full sürüm oyunun 5.05 te çalışması hayalini boşa kurmayın dostlar. Öyle bir şey imkansız. Demo sürümlerde ve bazı beşinci parti geliştiricileri oyunları çevrilebilir fakat beklediğiniz oyunlar gelmeyecek boşuna umut bağlamayın. Ya yeni bir kexploit gelecek (önümüzdeki üç yıl boyunca zor görünüyor) yada çip tarzı bir sistem yapılacak. İkinci seçenek daha yakın.

maciras

Katılımcı Üye
26 Mar 2019
278
28
Ben 2 oyunu da oynadım, bitirdim arkadaşlar. Gerek Moons of Madness gerekse Final Fantasy VII Remake Hen 5.05'te oynanabiliyor. Sadece yapmanız gereken Hen 2.1 yapmak. Oyunları o şekilde kuruyorsunuz ve öyle oynuyorsunuz. Ayrıca Final Fantasy VII'nin konusunu bile açtım forumda ama pek görülmedi sanırım. Rağbet olmadı pek. Söylediğim gibi 2 oyun da çalışıyor. İsterseniz Moons of Madness'ın konusunu da açabilirim.

multex

Katılımcı Üye
7 Şub 2018
142
28
Ben 2 oyunu da oynadım, bitirdim arkadaşlar. Gerek Moons of Madness gerekse Final Fantasy VII Remake Hen 5.05'te oynanabiliyor. Sadece yapmanız gereken Hen 2.1 yapmak. Oyunları o şekilde kuruyorsunuz ve öyle oynuyorsunuz. Ayrıca Final Fantasy VII'nin konusunu bile açtım forumda ama pek görülmedi sanırım. Rağbet olmadı pek. Söylediğim gibi 2 oyun da çalışıyor. İsterseniz Moons of Madness'ın konusunu da açabilirim.

Çok saol işletim sistemi güncel değil hatası alıyodum 2.1 hen yaptım uygulamayı öyle kurdum düzeldi çalışıyor suan oyun :D

Suan save sorunu var bendede sanırım 2.0 hen kullanıyorum acaba henden dolayımı save sorunu var ?

Son düzenleme:

maciras

Katılımcı Üye
26 Mar 2019
278
28
Çok saol işletim sistemi güncel değil hatası alıyodum 2.1 hen yaptım uygulamayı öyle kurdum düzeldi çalışıyor suan oyun :D

Suan save sorunu var bendede sanırım 2.0 hen kullanıyorum acaba henden dolayımı save sorunu var ?
Rica ederim, ne demek. Save problemini çözemediler daha. Onu da çözdükleri zaman işler çok daha güzel olacak. O problemi ortadan kaldırmaya çalışıyorlar şu an ve olabilecek tüm oyunları ayarlamaya çalışıyorlar tabi.

yhanova

Katılımcı Üye
13 Ara 2018
168
28
Rica ederim, ne demek. Save problemini çözemediler daha. Onu da çözdükleri zaman işler çok daha güzel olacak. O problemi ortadan kaldırmaya çalışıyorlar şu an ve olabilecek tüm oyunları ayarlamaya çalışıyorlar tabi.
Olabilecek oyunlardaki siralama nedir ki rdr2 pes20 felan ilk bunlari yapsalar :)

2. el cep telefonu alıyoruz