Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Hack Haber PS4 6.70 - 6.51 - 6.50 - 6.20 - 6.02 - 5.55 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

2. el cep telefonu alıyoruz

Ne zaman çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    423

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,932
113
44
Antalya
GENEL BİLGİ

HER TÜRLÜ SORU? SORUN? YADA GEYİK MUHABBETİ İÇİN BU KONUYU KULLANINIZ

Son düzenleme:

CESUR YÜREKLİ

Katılımcı Üye
7 Kas 2018
280
93
35
Kardeş ben 6.72 nin kırılmasına kendimden daha çok senin adına sevindim inan maddi durumum olsa sana 5.05 ps4 pro hediye ederdim çok bekledin sen inatla sabırla :) sabrına hayranım senin ve bekleyen diğer arkadaşlar gözünüz aydın :)
Eyvallah erdem kardeş... Sabrım, pişmanlığım dan daha büyük değildi...samimiyetin içinde teşekkür ederim.. Bra

vdtycl4

Katılımcı Üye
7 Şub 2018
659
93
Eyvallah erdem kardeş... Sabrım, pişmanlığım dan daha büyük değildi...samimiyetin içinde teşekkür ederim.. Bra
Sahiden ya ben 5.05 ps4 kullandığm halde bana bile bu kadar beklemek sıkıntı verdi seni düşünemiyorum bile valla iyi sabretmişsin gerçi senin yaşadığın bu durumu bende zamanında ps3 te yaşamıştım tam piyasadan 3.55 kırık ps3 ler çekilmişti 2011 yılının kasım ayında gittim 3000 serisi slim ps3 almıştım versiyonu 3.66 dı tabi o zaman neye göre kırıldığını bilmiyordum ve nasıl olsa 3.66 sürümde kırılır dedim ve Sony beni yanılttı tam 5 yıl kırılmasını bekledim aslında daha kötüsünü yaşadım 2017 nin ocak ayında klonlama yöntemi ile kırdırmıştım ps3 ü mü ama benim de şansım ps4 te döndü şansıma 3.15 fat kasa ps4 aldım ve 4.05 i kurdum oynamaya başladım oyunları yani şans meselesi sen yine 2 sene ile kurtardın vaziyeti :) neyse biran önce kırılsında hepimiz rahat rahat yeni oyunları oynayalım

2. el cep telefonu alıyoruz