Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Rehber PS4 6.72 VERSİYON KIRILDI ! [DETAYLI KURULUM ve ANLATIM]

2. el cep telefonu alıyoruz

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
6 Kas 2017
2,107
113
Merhaba arkadaşlar, Nihayet beklenen oldu ve 6.72 versiyon da kırıldı. :) Ekim 2019'a kadar çıkan tüm oyunların hepsini oynayabiliriz artık.

Not: Öncelikle 5.05 versiyon da olanların biraz daha beklemesini tavsiye ediyorum.Biliyorsunuz her çıkan kexploit stabil olmuyor ve zamanla stabil hale geliyor.Tabii tercih sizindir.

1. İşlemlere başlamadan önce ps4 ayarlarına girip internet bağlantısını tamamen kesip, daha sonra alttaki "Otomatik indirmeler" sekmesini bulup, resimdeki ayarları kapatın. Tikleri kaldırın kısaca.

2. Güncelleme dosyasını buradan indirin.
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
Dosyayı indirdikten sonra adını PS4UPDATE.PUP olarak değiştirip, exFAT veya FAT32 formatlı usb diskin içine bu PS4/UPDATE klasörleri açıp update dosyasını buraya atın. USB diskinizi, ps4'e takın ve AYARLAR/Sistem Güncellemesi sekmesinden kurulumu gerçekleştirin.

Bilgilendirme: PS4 versiyonu 6.72 olmalıdır.Yüksek veya düşük versionlar da çalışmaz ve denemeyiniz.

Kırma işlemine geçmeden önce, internet bağlantısını açalım.Şimdi 3. adımdan devam edebiliriz. (y)

3. PS4 üzerinden internet tarayıcısını açıp, alttaki linki tam olarak yazıp sayfanın açılmasını bekleyin Açılan sayfadan, kırmızı çerçeve içine aldığım JB yazan yere tıklayın. Biraz bekledikten sonra tekrar aynı sayfaya döneceksiniz, hemen ardından yeşil çerçeve de belirttiğim MIRA olan yere tıklayın. Açılan pencerelerde sürekli OK yapıp devam edin. İşlemin başarılı olduğunu sol üst köşeden çıkacak "waiting for clients" ve hemen ardından "elf: 20f9a0000 elfSize: 508e8" bildirimlerinden anlayabilirsiniz. Sonra PS tuşuna basıp MENÜ'ye dönüp, ps4 ayarlarına girin ve en altta "Debug Settings" sekmesini göreceksiniz.Artık .pkg uzantılı oyunları yükleyebilirsiniz. :)
Gizli içerik
2600

2601

2602
2603

Dipnot: Bu işlemleri ilk kez yapıyorsanız, oyun yükleme vb. işlemleri öğrenmek için rehber bölümüne göz atabilirsiniz. (y)

CE-30021-6 Hatası ve Çözümü
Gizli içerik
Hepsi bu kadar. İyi eğlenceler. :)

insunia

Katılımcı Üye
24 Kas 2018
24
13
İnançla ve sabırla bekleyen arkadaşları tebrik ederim. Ben çok zaman önce pes edip güncel sürüme geçenlerdenim. Pişman değilim ama inşallah bu olay tamamına ererde nerdeyse 2 yıldır bekleyen arkadaşlar gönlünce oyun oynar, cihazlarının keyfini çıkarır. Gerçekten çok çileli bir süreçti..

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
6 Kas 2017
2,107
113
Şuraya çalışacak oyunların da listesini bırakayım :D Dahası da var ekleyeceğim.

vdtycl4

Katılımcı Üye
7 Şub 2018
767
93
İnançla ve sabırla bekleyen arkadaşları tebrik ederim. Ben çok zaman önce pes edip güncel sürüme geçenlerdenim. Pişman değilim ama inşallah bu olay tamamına ererde nerdeyse 2 yıldır bekleyen arkadaşlar gönlünce oyun oynar, cihazlarının keyfini çıkarır. Gerçekten çok çileli bir süreçti..
Aynen tam 2 yıl bekledik ne demek 6.72 kırıldı yani last of us 2 ve resident evil 3 remake hariç bütün oyunları çalıştırabileceğiz işte beniö cihaz 5.05 olduğu için ben beklerken çok sıkılmamıştım elimde epey oyun vardı zaten ama orjinal de bekleyenler için çok iyi oldu bu haber

2. el cep telefonu alıyoruz