Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 PKG Torrent Oyun PS4 Call of Duty WWII ( SON GÜNCEL ) TORRENT İNDİR

2. el cep telefonu alıyoruz

ademacar67

Katılımcı Üye
oyunu yukledim oyun acılırken bi anda cihazda elektrik kesintisi oluyor gibi kendini kapatıyor cihaz sadece bu oyunda oldu suana kadar

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
oyunu yukledim oyun acılırken bi anda cihazda elektrik kesintisi oluyor gibi kendini kapatıyor cihaz sadece bu oyunda oldu suana kadar
bende ole bı sorun olmadı hattta goruntulerını paylastım aynı lınkı bende ındırdım ... sen tekrar tekrar denedınmı varmı sorun hala

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
ARKADASLAR ŞU ARA BAYA GERI KALDIM OYUN OYNAMA TAKIP ETME DURUMUNDAN OYUZDEN SIZLERE BIRSEY SORUCAGIM.

BU OYUNU INDIRENLER GUNCELLEME HATASI ALIYORMU ? HICBIR OYUNDA OLMAZDI WWII GUNCELLEME HATASI ALIYOR .. GUNCELLEMEDEN OYUN OYNANMIYOR DAHA ONCE BOLE BIR HATA YOKTU AZ BUCUK BILGIM VAR BU KONUDA FAKAT SIZLERDEDE OLUP OLMADIGINI BILMEK ISTYORUM IYI OYUNLAR

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
ARKADASLAR ŞU ARA BAYA GERI KALDIM OYUN OYNAMA TAKIP ETME DURUMUNDAN OYUZDEN SIZLERE BIRSEY SORUCAGIM.

BU OYUNU INDIRENLER GUNCELLEME HATASI ALIYORMU ? HICBIR OYUNDA OLMAZDI WWII GUNCELLEME HATASI ALIYOR .. GUNCELLEMEDEN OYUN OYNANMIYOR DAHA ONCE BOLE BIR HATA YOKTU AZ BUCUK BILGIM VAR BU KONUDA FAKAT SIZLERDEDE OLUP OLMADIGINI BILMEK ISTYORUM IYI OYUNLAR

gamexxx

Katılımcı Üye
Oyunu indirdim ama birtürlü kuramadım oyunun partlarını lütfen biri ysrdım etsin hangi partı çıkaracaz hepsini mi?

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
Oyunu indirdim ama birtürlü kuramadım oyunun partlarını lütfen biri ysrdım etsin hangi partı çıkaracaz hepsini mi?
partlar bır arada topla sonra 1 ıncı part tıkla klasore cıkart de ve sonrası altta yazılı.
Kurulum

1. USB sürücünüzü exFAT dosya sistemine biçimlendirin.
2. .pkg dosyasını hdd sürücünüzün ıcıne kopyalayın.
3. USB sürücünüzü PS4'ünüzün USB bağlantı noktalarından birine takın.
4. PS4'ünüzde \ 'Ayarlar \' => \ 'Kullanıcı \' Kılavuzu / Faydalı Bilgiler \ '=> \' Kullanıcı \ 'Kılavuzu \' na gidin.
5. İstisna seçimi görünmelidir, HEN istismarlarından birini başlatınız.

6. \ 'Debug Settings \' => \ 'Game \' => \ 'Package Installer \' adresine gidin ve .pkg dosyasını yükleyin.

gamexxx

Katılımcı Üye
partlar bır arada topla sonra 1 ıncı part tıkla klasore cıkart de ve sonrası altta yazılı.
Kurulum

1. USB sürücünüzü exFAT dosya sistemine biçimlendirin.
2. .pkg dosyasını hdd sürücünüzün ıcıne kopyalayın.
3. USB sürücünüzü PS4'ünüzün USB bağlantı noktalarından birine takın.
4. PS4'ünüzde \ 'Ayarlar \' => \ 'Kullanıcı \' Kılavuzu / Faydalı Bilgiler \ '=> \' Kullanıcı \ 'Kılavuzu \' na gidin.
5. İstisna seçimi görünmelidir, HEN istismarlarından birini başlatınız.

6. \ 'Debug Settings \' => \ 'Game \' => \ 'Package Installer \' adresine gidin ve .pkg dosyasını yükleyin.
Partları nasıl bir arada toplayacağım?

2. el cep telefonu alıyoruz