Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 PKG Torrent Oyun PS4 Call of Duty WWII ( SON GÜNCEL ) TORRENT İNDİR

2. el cep telefonu alıyoruz

trk18nl

Katılımcı Üye
ARKADASLAR ŞU ARA BAYA GERI KALDIM OYUN OYNAMA TAKIP ETME DURUMUNDAN OYUZDEN SIZLERE BIRSEY SORUCAGIM.

BU OYUNU INDIRENLER GUNCELLEME HATASI ALIYORMU ? HICBIR OYUNDA OLMAZDI WWII GUNCELLEME HATASI ALIYOR .. GUNCELLEMEDEN OYUN OYNANMIYOR DAHA ONCE BOLE BIR HATA YOKTU AZ BUCUK BILGIM VAR BU KONUDA FAKAT SIZLERDEDE OLUP OLMADIGINI BILMEK ISTYORUM IYI OYUNLAR
bende var oynayamıyorum

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
Hocam merhaba sürümüm 5.07 ben bu şekilde inen dosyaların hepsini seçip winrar ile buraya çıkart dedim
İşlem bitince pkg dosyası çıktı
Sonra debug setting game ve package installer den yükle dedim ve yüklerken böyle hata veriyor neden olabilir
hocam rardan cıkartıp exfat formatlı hdd atıcaksın sonra debungdan pack yapıyoruz. yalnızı depolama alanınıza baktınızmı yeterlı alanınız varmı ? ?

Jailbreak07

Katılımcı Üye
hocam rardan cıkartıp exfat formatlı hdd atıcaksın sonra debungdan pack yapıyoruz. yalnızı depolama alanınıza baktınızmı yeterlı alanınız varmı ? ?
Evet rardan çıkartıp exfat formatlı hdd ye atıp yüklüyorum debung tan package installerden yükleme başlıyor ortalarda iken bu hatayı veriyor 860 Gb boş alan var

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
Evet rardan çıkartıp exfat formatlı hdd ye atıp yüklüyorum debung tan package installerden yükleme başlıyor ortalarda iken bu hatayı veriyor 860 Gb boş alan var

İnanın okadar kısı indirdi ben ındırdım kurdum test ettim hatta konu sayfa 1 de ekran goruntulerı vs var. Nasıl ole Bı hata aldiginizı anlayamadım, eksiksiz indirip partları dogru cıkardı nız demi?. Gecen oyunu Baska arkdas kurdum sorun cıkmadı kesin ps4 le ilgili sorun var eder part ve cıksrtma eksıksızse

Jailbreak07

Katılımcı Üye
İnanın okadar kısı indirdi ben ındırdım kurdum test ettim hatta konu sayfa 1 de ekran goruntulerı vs var. Nasıl ole Bı hata aldiginizı anlayamadım, eksiksiz indirip partları dogru cıkardı nız demi?. Gecen oyunu Baska arkdas kurdum sorun cıkmadı kesin ps4 le ilgili sorun var eder part ve cıksrtma eksıksızse
Assasıns Creed orıginsi yükledim hiçbir sorun olmadı Ps4 te sıkıntı olsa o yüklenmezdi winrar dan doğru çıkarttım Eminim part 1 buraya çıkart deyince zaten çıkarıyor hepsini ve 1 tane pkg dosyası çıkıyor call of duty wıı duplex pkg diye yazılım sürümüm 5.07 internetsiz tarayıcıdan 1.8 hen yapıyorum sonra debug setting package installerden yüklüyorum oyunu ama bunda ce-3005-8 hatası veriyor dışarı çıkmam lazım bunu halletmeden çıkmayım diyorum sizden haber bekliyorum partları tek tek kontrol ettim hepsi torrentteki boyutunda inmiş

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
Assasıns Creed orıginsi yükledim hiçbir sorun olmadı Ps4 te sıkıntı olsa o yüklenmezdi winrar dan doğru çıkarttım Eminim part 1 buraya çıkart deyince zaten çıkarıyor hepsini ve 1 tane pkg dosyası çıkıyor call of duty wıı duplex pkg diye yazılım sürümüm 5.07 internetsiz tarayıcıdan 1.8 hen yapıyorum sonra debug setting package installerden yüklüyorum oyunu ama bunda ce-3005-8 hatası veriyor dışarı çıkmam lazım bunu halletmeden çıkmayım diyorum sizden haber bekliyorum partları tek tek kontrol ettim hepsi torrentteki boyutunda inmiş
PS4PKGViewer bu program kur ındır netten yada mevcutsa sende. ındırdıgın pkg yı bu program kur uzerıne gotur bırak oyun ordan gozukecekmı

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
bırazdan yenıden kurucam oyunu test edıcem cıhazımda ve ılgılı resımler atıcam bakalım bendede aynı sorunu verıcekmı hocam . 10 dakıka sonra haber yayınlıycam burdan

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
hocam sorun sende bende bı sorun yok aynı oyunu tekrar kurdum tane tane kurdum ve sıze delıllerı atıyorum.

asasa.jpg

sasasasa.jpg

WhatsApp Image 2018-12-13 at 18.14.39 (1).jpeg

WhatsApp Image 2018-12-13 at 18.14.39 (2).jpeg

WhatsApp Image 2018-12-13 at 18.14.39.jpeg

WhatsApp Image 2018-12-13 at 18.14.40.jpeg

WhatsApp Image 2018-12-13 at 18.16.13.jpeg

WhatsApp Image 2018-12-13 at 18.17.16.jpeg

2. el cep telefonu alıyoruz