Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Rehber PS4 HEN'i Uygulama Üzerinden Aktif Edin ! [PS4 4.55 Homebrew W.I.P. Package]

2. el cep telefonu alıyoruz

Mastertranslatorr

Katılımcı Üye
25 Tem 2019
3
3

Bilgilendirme
Merhaba arkadaşlar,

Biliyorsunuz ki hen'i aktif etmek için bir sürü yöntem çıktı.Geliştirici LightningMods ise bugün,ps4 üzerinden bilgisayara ve telefona ihtiyaç duymayan bir uygulama çıkarttı.Diğerlerinde olduğu gibi yine aktif internet bağlantısına ihtiyacımız var.Bu işlemin kalıcı olarak sunulmasına az kaldı. :)
Bilgi


Buradan İndirebilirsiniz
[Gizli içerik]

Kurulum: İndirdiğiniz .pkg dosyasını exFAT formatlı usb diskin ana dizinine atıp, diski ps4'e takın ve DEBUG SETTINGS > GAME > PACKAGE INSTALLER sekmesinden oyun yükler gibi yükleyin.

PS4 ana menüsünde gördüğünüz uygulamaya giriş yapın ve seçeneklerden VIEW WEBSITE yaparsanız HEN'i aktif edebilir,LAUNCH FTP yaparsanız FTP bağlantısı sağlayıp sistem dosyalarına erişim sağlayabilirsiniz.


Test ettiğim kadarı ile uygulama stabil ve kullanışlı değildir.Yakın bir zamanda geliştirilip daha kullanışlı olarak karşımıza çıkabilir.Şimdilik bu kadar.Herkese iyi forumlar dilerim :)
teşekkürler
 

cmdkbs

Katılımcı Üye
21 Kas 2019
9
1
sıfırdan nasııl ps4 kırma işlemleri yapabilirim böyle bir konu varmı forumda
 
2. el cep telefonu alıyoruz
Üst