Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Rehber PS4 için Yeni Hile Programı - SHN injector v1.05 - Videolu Rehber

2. el cep telefonu alıyoruz

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Administrator
14 Eyl 2018
2,374
113
44
Antalya
EVET BEYLER SİZLER İÇİN YENİ ÇIKAN VE YENİ KEŞFETTİĞİM BU HİLE PROGRAMINI VİDEOLU REHBER İLE SİZLERE GÖSTERECEĞİM.

YİNE HER ZAMAN DEDİĞİM GİBİ VİDEOYU TAMAMEN İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM.

HİLE PROGRAMLARI OYUNDA ANLIK GÖÇMEYE YADA DONMAYA SEBEP OLABİLİR YANİ ÇOK SIK HİLELERİ AÇIP KAPAMA YAPMAYINIZ.

GERİSİ VİDEODA.
HİLECİLERE ÖLÜMSÜZ OYUNLAR. :)

NOT:
HİLELER BAZI OYUNLARDA OYNANIŞ SIRASINDA SIKINTI YARATABİLİR YANİ OYUNDA HATA VERİR TAKILIRSINIZ.

BU YÜZDEN SÜREKLİ ELLE SAVE ALINABİLİYOR İSE ÇOK SAVE ALMANIZI VE YEDEKLEMELİ OYNAMAYI ÖNERİRİM.
AYRICA BÜTÜN HİLELERİ AÇARAK DA OYNAMAYIN VEYA SÜREKLİ ÖLÜMSÜZLÜK DE BAZI OYUNLARDA SIKINTI YARATIR.

HİLE PROGRAMI:

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Son düzenleme:

bestek

Katılımcı Üye
29 Tem 2018
311
63
eline emeğine sağlık sade güzel anlatım olmuş sıkıntı exe uzantılı olması yanı android telefonlarda sanırım yardımcı program ile açılıyor ona bakacağım olmazsa bile harika paylaşım olmuş

cez39

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
44
8
EVET BEYLER SİZLER İÇİN YENİ ÇIKAN VE YENİ KEŞFETTİĞİM BU HİLE PROGRAMINI VİDEOLU REHBER İLE SİZLERE GÖSTERECEĞİM.

HİLE PROGRAMLARI OYUNDA ANLIK GÖÇMEYE YADA DONMAYA SEBEP OLABİLİR YANİ ÇOK SIK HİLELERİ AÇIP KAPAMA YAPMAYINIZ.

GERİSİ VİDEODA.

HİLE PROGRAMI:

[Gizli içerik]

eyvallah bazı oyunlarda işe yar

GERİSİ VİDEODA.

HİLE PROGRAMI:

[Gizli içerik]

eyvallah bazı oyunlarda işe yarar

yenilmezz

Katılımcı Üye
30 Haz 2019
16
1
teşekkü

GERİSİ VİDEODA.

HİLE PROGRAMI:

[Gizli içerik]

teşekkürler

arif123456

Katılımcı Üye
17 Tem 2020
32
6

GERİSİ VİDEODA.

HİLE PROGRAMI:

[Gizli içerik]

çok teşekkür ederim

security38

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
148
28
eline emeğine sağlık sade güzel anlatım olmuş sıkıntı exe uzantılı olması yanı android telefonlarda sanırım yardımcı program ile açılıyor ona bakacağım olmazsa bile harika paylaşım olmuş

Burdan android uygulamasını kullanabilirsin.

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Administrator
14 Eyl 2018
2,374
113
44
Antalya
Paylaştığım bu uygulama yine benim paylaştığım web trainer hile programı değildir özel başka bir programdır. Henüz cep tel ile kullanılacak bir özelliği yoktur. Yanlış yönlendirmelere karşı dikkat ediniz.

security38

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
148
28
Paylaştığım bu uygulama yine benim paylaştığım web trainer hile programı değildir özel başka bir programdır. Henüz cep tel ile kullanılacak bir özelliği yoktur. Yanlış yönlendirmelere karşı dikkat ediniz.
Soran arkadaş Android uygulamasını da sormus herkesin bilgisayar olmayabilir aynı program değil fakat benzer bir program Android sürümüdür altyapısı aynıdır zaten lütfen egonuzdan kurtulun ve önyargıyla yaklaşmayın Buradaki amaç yardımcı olabilmek hile kullanabilmek hile programının x veya y gelistirici isminin bir önemi yok ps4 kırmada ps4 kırmaktır ister host olarak azifkullanır ister leefull ister başka birini kullanır amaç aynıdır

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Administrator
14 Eyl 2018
2,374
113
44
Antalya
Soran arkadaş Android uygulamasını da sormus herkesin bilgisayar olmayabilir aynı program değil fakat benzer bir program Android sürümüdür altyapısı aynıdır zaten lütfen egonuzdan kurtulun ve önyargıyla yaklaşmayın Buradaki amaç yardımcı olabilmek hile kullanabilmek hile programının x veya y gelistirici isminin bir önemi yok ps4 kırmada ps4 kırmaktır ister host olarak azifkullanır ister leefull ister başka birini kullanır amaç aynıdır
Benim konularıma maydonoz olmayın ve uzak durun sizi son kez uyarıyorum. Neden böyle söylediğimi de siz çok iyi biliyorsunuz.
Sıkıntı yaşamayalım diye bunu belirtiyorum gayet anlaşılır bir dille yazıyorum benim konularımı okumayın bile ve şimdi aklınızdan geçen "sen benim konuma maydonoz olmadın mı?" gibi saçma bir mesaj atacağını bildiğimden bu uyarıyı size yapıyorum.
Yani yeniden ders almak istersen vereceğimden emin olabilirsin. Ve sayfalar dolusu tartışabiliriz. Uzatmayın bakın hatta cevap bile vermeyiniz.
Yoksa bu işin sonu sizin için iyi bir yere varmayacak. Şimdi bak bir de tehdit ediyor falan demeyin. Benden ve konularımdan uzak durun lütfen.

Ayrıca her iki hile konusu rehberi yani anlatımı bana aittir. Soran arkadaş @bestek bu konularda sizden çok daha tecrübeli her iki konuyu takip eden ve bilen bir kişidir. Sizin paylaştığınız şeyin bu konu ile alakalı olmadığını bilecek kadar tecrübelidir. Siz yanlış yönlendirdiğinizden ben alıntı bile yapmadan ortaya yazdım yani sizin verdiğiniz bilginin bu konuyla alakası olmadığını belirttim. Bir nebze diğer web trainer konusunda yazsanız neyse.

Ben şahsen sizin gibi hak etmeyenler için paylaşım yapmıyorum ve sizin gibilerin yararlanmasını istemiyorum. Bu kadar açık söylüyorum bundan sonrası için diyorum onurlu bir davranış sergileyin ve konularıma girmeyin, beğenme ve cevap yazmayın. Bu benim isteğim ve ricam onun haricinde ne yaptığınız beni ilgilendirmez. Bu sefer anladığınızı umuyorum inşallah. Lütfen cevap yazmayın ki anladığınızı bileyim.

Bahsettiğiniz iki şey birbirinden farklı iki şeydir. Bir sürü elma çeşidi olduğu gibi adları Elma'dır ama lezzetleri farklıdır. Tatlısı da vardır, Ekşisi de.
Biri program ile yapılan hiledir diğeri internet üzerinden yapılan hiledir. Bunu fark etmediyseniz hatırlatırım. İkisi aynı şey değildir.
X ve Y geliştiricisinin de stabiitileri farklıdır yani daha iyidir daha kötüdür denebilir. Aynen bu programın birinde istediğin hile olması diğerinde olmaması gibi.

Son düzenleme:

security38

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
148
28
Benim konularıma maydonoz olmayın ve uzak durun sizi son kez uyarıyorum. Neden böyle söylediğimi de siz çok iyi biliyorsunuz.
Sıkıntı yaşamayalım diye bunu belirtiyorum gayet anlaşılır bir dille yazıyorum benim konularımı okumayın bile ve şimdi aklınızdan geçen "sen benim konuma maydonoz olmadın mı?" gibi saçma bir mesaj atacağını bildiğimden bu uyarıyı size yapıyorum.
Yani yeniden ders almak istersen vereceğimden emin olabilirsin. Ve sayfalar dolusu tartışabiliriz. Uzatmayın bakın hatta cevap bile vermeyiniz.
Yoksa bu işin sonu sizin için iyi bir yere varmayacak. Şimdi bak bir de tehdit ediyor falan demeyin. Benden ve konularımdan uzak durun lütfen.

Ayrıca her iki hile konusu rehberi yani anlatımı bana aittir. Soran arkadaş @bestek bu konularda sizden çok daha tecrübeli her iki konuyu takip eden ve bilen bir kişidir. Sizin paylaştığınız şeyin bu konu ile alakalı olmadığını bilecek kadar tecrübelidir. Siz yanlış yönlendirdiğinizden ben alıntı bile yapmadan ortaya yazdım yani sizin verdiğiniz bilginin bu konuyla alakası olmadığını belirttim. Bir nebze diğer web trainer konusunda yazsanız neyse.

Ben şahsen sizin gibi hak etmeyenler için paylaşım yapmıyorum ve sizin gibilerin yararlanmasını istemiyorum. Bu kadar açık söylüyorum bundan sonrası için diyorum onurlu bir davranış sergileyin ve konularıma girmeyin, beğenme ve cevap yazmayın. Bu benim isteğim ve ricam onun haricinde ne yaptığınız beni ilgilendirmez. Bu sefer anladığınızı umuyorum inşallah. Lütfen cevap yazmayın ki anladığınızı bileyim.

Bahsettiğiniz iki şey birbirinden farklı iki şeydir. Bir sürü elma çeşidi olduğu gibi adları Elma'dır ama lezzetleri farklıdır. Tatlısı da vardır, Ekşisi de.
Biri program ile yapılan hiledir diğeri internet üzerinden yapılan hiledir. Bunu fark etmediyseniz hatırlatırım. İkisi aynı şey değildir.
X ve Y geliştiricisinin de stabiitileri farklıdır yani daha iyidir daha kötüdür denebilir. Aynen bu programın birinde istediğin hile olması diğerinde olmaması gibi.
Hocam başkalarını ilanında detayı görmeyip kendi ilanında böyle detayı görmeniz Hiç samimi değil Hani bir söz vardır ne ekersen onu biçersin etki tepkiyi doğurur önyargıyla yaklaşmayın diyorum hala önyargıyla yaklaşıyorsunuz ve EGO kurtulamamış sınız siz nasıl başkasının ilanına yaza biliyorsanız düşünceleriniz belirtebilir yoksanız bir başkası da sizin ilanınıza yazabilir düşüncesini belirtir kaldı ki ben Paylaştığınız teşekkür etmiş biriyim aynısı falan yabancı YouTube sitesinde var oradan alıp Burada kendi paylaşmış dedim mi kötü dedim mi diyemem öyle bir yetkim yok çünkü nasıl Siz ilanlara yazıp görüşlerinizi Suna biliyorsanız karşı tarafa da aynı şekilde Saygılı olmak zorundasınız cevabını peşinden veriyorsunuz ki size cevap yazmayayım Öyle bir dünya yok maalesef kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyi bir başkasına yapmayacaksınız Bu konu burada kapanmıştır daha fazla uzamasın güzel paylaşımlarda bulunuyorsunuz ile teşekkür ediyorum nasıl ben size yazmayın yediysem görüş ve önerilerinizi söylediyseniz bir başkasına daha tanıyın lütfen işte diyorum ya EGO EGO EGO

erkangunes

Katılımcı Üye
4 Haz 2018
148
28

GERİSİ VİDEODA.

HİLE PROGRAMI:

[Gizli içerik]

TEŞEKKÜRLER

aleyna can

Katılımcı Üye
12 Haz 2018
93
8

GERİSİ VİDEODA.

HİLE PROGRAMI:

[Gizli içerik]

sağolun

2. el cep telefonu alıyoruz