Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 Killzone Shadow Fall PKG Oyun !

2. el cep telefonu alıyoruz

evliyaogluoguzhan

Katılımcı Üye
Web sitesi
teknogip.blogspot.com
Herkese iyi forumlar kaç gündür PS4 için Killzone Shadow Fall oyununu arıyorum. Bu sitede 2 tane link var torrent olanı indiremiyorum . Torrenti internet üzerinden kısıtlamışlar indirme yapmıyor. Diğer direk son hız olan linki indirdim tam 2 kez fakat kurulurken hata veriyor. Bende mi sorun var ?asdas
Konunun sahibine mesajlarımı ilettim fakat dönüş yapmadı. Aşağıdaki linkten oyunu kuran biri varsa yeşillendirsin lütfen.
Yabancı kaynaklı 2 siteden daha indirdim 40 GB lık oyun için 160 GB lık indirme yaptım ve oyunu hala kuramadım.
Eğer bildiğiniz düzgün bir link varsa yeşillendirin !
(bakınız : PS4 Pkg Oyun - Killzone: Shadow Fall - Türkçe | CUSA00002 - Direkt Link ***Son HIZ indirme*** )

En son indirdiğim oyunun açılmış hali aşağıdaki gibiydi böyle saçma bir arşiv görmedim !

Adsız.png

evliyaogluoguzhan

Katılımcı Üye
Web sitesi
teknogip.blogspot.com
Türkçe merak etme ama dublaj çok kalitesiz
Yüklensin yeter dublaj önemli değil bu oyun için 160 gb rahat harcadım :) ilk oyununu ps2 de oynuyordum orjinal oyundu ve tek oyunumdu ama hiç makineyi evde yatırmadım her gün oynardım sıkılınca ara verirdim tekrar oynardım öyle bir oyundu ahahha

2. el cep telefonu alıyoruz