Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Ps4 kolu bağlanamıyor

2. el cep telefonu alıyoruz

Croesus

Katılımcı Üye
11 Mar 2019
355
93
Merhabalar, elimde bir ps4 kolu var uzun zamandır kullanıyordum hep böyle miydi hatırlayamıyorum.

yaşadığım sorun şu, cihazla eşledikten sonra bağlantı kesilince PlayStation butonu ile cihaza tekrar bağlanmıyorum. Başka bir dualshock4 ile denedim sonradan bağlanabiliyor cihaza cihazda sorun yok.

her seferinde kabloyu takıp eşliyorum, bilgisayarda ise tarama yaptırıyorum eşliyorum sanki hafızaya adresi almıyor mu alamıyor mu bilemedim.

Bu sorunun çözümünü bilen var ise çok makbule geçer.

teşekkürler şimdiden

Croesus

Katılımcı Üye
11 Mar 2019
355
93
Merhabalar, tekrar denedim fakat maalesef işe yaramadı.

sorunu tekrar edeyim, cihazı eşlemeden bağlanmıyor maalesef ki her defasında tekrar tekrar eşlemek durumunda kalıyorum.

kablolu ve kablosuz eşleme yapıyorum ikisinde de durum aynı.

iPhone’a bağlıyorum kablosuz olarak Bluetooth’u kapatıp açıyorum tekrar bağlan tuşuna bastığımda bağlanmıyor tekrar eşlemek durumunda kalıyorum maalesef. Aynı durum Bilgisayar da da mevcut. Her seferinde eşliyorum.

Edit: şimdi klavyeyi taktım, cihazlarda ds4’ü unutturdum ve kablo ile tekrar bağladım cihazı eşledim, kolu kapattıktan sonra bir kaç saniye içerisinde ps tuşuna bastığımda tekrar bağlandı fakat 10 saniye kadar bekleyip bastığımda ise ds4’de yanıp sönme olmadı ve hiçbir şekilde tekrar bağlanmadı.

Ps4’ün fişini çektim, güç tuşuna felan bastım 30 saniye kadar fakat kar etmedi maalesef.

Son düzenleme:
2. el cep telefonu alıyoruz