Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Ps4 offline hen 2.1.1 nasıl yapılır?

2. el cep telefonu alıyoruz

just_jeday

Katılımcı Üye
23 Ocak 2019
59
18
Arkadaşlar merhaba ps4ümü aldığımdan beri şu şekilde kullanıyorum. Ilk başta kullanım kılavuzuna gidiyorum orada gömülü olarak hen 1.7 var oradan 5.05i seçiyorum ve yüklü oyunları oynuyorum. Hen 2.1.1e geçmek istiyorum. Kullanım kılavuzu kısmına hen 2.1.1i nasıl yükleyebilirim? Hiç internete bağlanmadan hen 1.7yi kullanıyorum. Yardımcı olursanız bana adım adım anlatabilecek birisi varsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

maciras

Katılımcı Üye
26 Mar 2019
306
28

just_jeday

Katılımcı Üye
23 Ocak 2019
59
18
Bunun nasıl yapıldığını hiç anlamadım :/

mad_080

Katılımcı Üye
22 Eyl 2018
189
28
http://ps4adminv5.retrogamer.tech/ tarayici onbellegini temizleyip girin. açılan sayfada sol altta setting var store ps4admin cache tıklayıp offline dosyaları cihaza indirin..daha sonra neti kesip cihazı yeniden başlatıp deneyin. cihazı nete bağlamadan otomatik güncelleştirmelerin kapalı olduğunu kontrol edin.

2. el cep telefonu alıyoruz