Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

2. EL ÜRÜN PS4 PRO 5.05 1TB TEK KOL AZ KULLANILMIŞ

2. el cep telefonu alıyoruz

ersoerso

Katılımcı Üye
13 Haz 2018
22
1
Arkadaşlar slm
ps4 pro mu kullanmadığım için satıyorum 5.05 versiyondadır çok az oynandı. god of war/uncharted/shadow of the collosus bitirdim başkada öyle pek oyun oynamadım. Hatta şu yeni çıkan 5.05 fix oyun oynatma olaylarına bile girmedim. Tüm Kutusu ve kutu içeriği duruyor. (fotoğraflar eklenecektir)

- Ps4 pro
- Dual shock yeni versiyon

FİYAT - 3600TL OLARAK GÜNCELLENMİŞTİR

Ankarada elden görerek teslim alabilirsiniz. Almak isteyene taksit ve kredi kartı konusunda yardımcı olurum.

Son düzenleme:

Kagawa

Katılımcı Üye
10 Ocak 2019
186
43
Ankara
xbox one s var Mayıs 2020 yılında aldım. Garantili...Cd versiyonlu tek kol 1 aylık gamepass gold kodları hiç kullanılmadı yanında verilen kod da hiç kullanılmadı...Düşünürsen üstüne kaç lira istersin(Ben Yalova dayım)

LoneTıger61

Katılımcı Üye
26 May 2018
225
28
Merhabalar, Bende gümüş renk 1 GB Slim kasa 6.72 (Kırık) PS4 var. Kutusu ve ekipmanları duruyor. takas düşünüyorum fark ne istiyorsun. Ankaradayım.

2. el cep telefonu alıyoruz