Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 Spiderman 5.56 ??

Sawft

Katılımcı Üye
Arkadaşlar malum spiderman in çıkmasına 2 gün kaldı 5.56 sürümün de çıkarsa kıralabilirmi ?

gorkem1398

Katılımcı Üye
Oyunun 1.01 versiyonu PS4 5.55 için çalışacak kesin bir bilgi. Bu siteden kontrol edebilirsiniz.

ikdemirci

Katılımcı Üye
valla ne diyim ingilizce sayfa<ların 5.05 olarak kırıcanı yazıyordu bazı siteler yalan şeyler yanlımış olabilirler bazı siteler indirmek için you tobe kanalalar yene dolmuş sipderman olarak dikkatli olun indirir iken bazı siteler yalan olabilir ama ben bir yerde okudum sipiderman kırılıcak diyorlardı ingilizce safların gördüm crew 2 dediyin pek güzel oyun deyil daha kırmaya çalışıyorlar online oldu için biraz daha bekleyecekğiz sanırsam hemen olmaz shadow of the tomb raider bekliyorum ben pc ps 4 de balakın kıra bilceklermi denovu dene bir illet var onu kırmak ile uğraşıyorlar bakalın hayırlısı 5.05 versiyon yapacak yene ileri bir update daha geliyor 6.0 balakın onda ne olucak