Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS4 PKG Torrent Oyun PS4 ( TORRENT ÜZERİ İSTEK OYUNLAR )

2. el cep telefonu alıyoruz

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
2 May 2018
1,322
113
torrent-tracker-listesi-200x198.png
Evet arkadaslar '' TORRENT '' üzeri ıstek oyunları olan herkes yazabılır bende vakıt buldukca ısteklerınızı yerıne getırmeye calışacagım .

daha cıkmamıs cıkacak oyunları ıstemeyın benden cunku pıyasaya yenı dusen oyunlar 1 hafta ıcınde Torrente düşüyor . ve ayrıca oyunun ısmını tam yazın eksık bırşey bırakmayın ve rıca ettıgınız oyunun versıyonu kırık cıhazdan yuksekse hic istemeyın hem yoktur hemde olsada calışmaz mevcut kırık versıyonla .
lutfen benı boşuna yormayın bu kuralları okuyun yoksa aksı halde uyarırım sızlerı anlıycagınız dılde.,X kışı fılancı oyunun ısmını yazıyor 10larca kaynagıma arşıwe bakıyorum yok, meger oyun daha cıkmamıs cıkacak oyun benı yoruyor ve üzüyor !! arkadas buraya konu acıyorum ben ıstedıgınız oyunu bı arastırın pıyasaya cıkmısmı cıkmamıs mı kırık cıhazda calışırmı calışmazmı cocukca şeyler taleb edenler var adam kalkmıs SADECE XBOX ÖZGU CIKAN OYUNU benden ıstıyor gulermısın aglarmısın.
ınternet tabanlı oyunları ıstıyor ındırsede calışmaz emek bosa gıder hem benım hem onun. yanı şu tur seylere dıkkat edın makul taleblerde ısteklerde bulunun. torrent uzerı ıstek oyun bu konu torrent oyun yaratıcısı degılll !!!!! varsa mevcut cıkmıs oyunlar surumunuzde calısacak eklenır zaten ...


ve Torrent uzerı paylasmıs oldugum cogu oyunu test edmısımdır sadece sormanız yeterlı . test eddıklerımde kurduklarım arasında real olarak tv uzerınden resım cekerek sızlere delıl sunabılırım. . paylastıgım oyunlarda hata yok cogu arkadas daha kurmasını beceremıyor oyun bozuk cıktı gıbı yorumlar yapanlar var bunları dıkkate dahı almıyorum.

Ve hatalı sorunlu torrent dosyalarıda olabılır sonradan ındırmede hızda problemler olabılır bınde bır denk gelebılır bu tur durumlarda anlayıs gosterın bana. ve bende geregını yaparım

Ve kurdugum oynadıgım oyuna hatalı dıyecegıne. ben kurmasını beceremıyorum hata alıyorum demesı daha makul olur. cunku dıger ındırecek arkadasların önünü kapatmasına musade edmem lutfen bu tur sözlere ıtıbar etmeyın dırek bana ulasabılırsınız gonul rahatlıgıyla ındırın cunku kaynak cok saglam artı ordan ındıren kısılerde ındırıp kurup oynayan kısılerdır. .

Torrent uzerı paylasmıs oldugum oyunlar ınternetı dusuk olan arkadaslarım ıcın bırebır ıdeal ve sıkıntısız download saglar .

Oyun ve ısteklerınız ıcın elımden geldıkce herkese yardımcı olucam ...
 
Son düzenleme:

NamAsTe

Katılımcı Üye
30 May 2018
115
28
Nba Playgraounds ve Trackmania Turbo’yu bulabilir misiniz?
 
Son düzenleme:
2. el cep telefonu alıyoruz
Üst