Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 PKG Torrent Oyun PS4 ( TORRENT ÜZERİ İSTEK OYUNLAR )

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
torrent-tracker-listesi-200x198.png
Evet arkadaslar '' TORRENT '' üzeri ıstek oyunları olan herkes yazabılır bende vakıt buldukca ısteklerınızı yerıne getırmeye calışacagım .

daha cıkmamıs cıkacak oyunları ıstemeyın benden cunku pıyasaya yenı dusen oyunlar 1 hafta ıcınde Torrente düşüyor .

ve Torrent uzerı paylasmıs oldugum cogu oyunu test edmısımdır sadece sormanız yeterlı . test eddıklerımde kurduklarım arasında real olarak tv uzerınden resım cekerek sızlere delıl sunabılırım. . paylastıgım oyunlarda hata yok cogu arkadas daha kurmasını beceremıyor oyun bozuk cıktı gıbı yorumlar yapanlar var bunları dıkkate dahı almıyorum.

Ve hatalı sorunlu torrent dosyalarıda olabılır sonradan ındırmede hızda problemler olabılır bınde bır denk gelebılır bu tur durumlarda anlayıs gosterın bana. ve bende geregını yaparım

Ve kurdugum oynadıgım oyuna hatalı dıyecegıne. ben kurmasını beceremıyorum hata alıyorum demesı daha makul olur. cunku dıger ındırecek arkadasların önünü kapatmasına musade edmem lutfen bu tur sözlere ıtıbar etmeyın dırek bana ulasabılırsınız gonul rahatlıgıyla ındırın cunku kaynak cok saglam artı ordan ındıren kısılerde ındırıp kurup oynayan kısılerdır. .

Torrent uzerı paylasmıs oldugum oyunlar ınternetı dusuk olan arkadaslarım ıcın bırebır ıdeal ve sıkıntısız download saglar .

Oyun ve ısteklerınız ıcın elımden geldıkce herkese yardımcı olucam ...

Son düzenleme:

NamAsTe

Katılımcı Üye
Nba Playgraounds ve Trackmania Turbo’yu bulabilir misiniz?

Son düzenleme:

Nikmacro

Katılımcı Üye
Call of duty en son cıkan var mı ?dunya savası

multex

Katılımcı Üye
Red Dead Redemption 2 Oyunu pkg olarak çıkarmı ps4 de ?

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
Red Dead Redemption 2 Oyunu pkg olarak çıkarmı ps4 de ?
cıkmak uzere bugunlerde bu oyunda yalnız bır kaç hafta beklemen gerek daha cıkmadı belkı bır ayıda bulabılır belkı daha kısa