Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 PKG Torrent Oyun PS4 ( TORRENT ÜZERİ İSTEK OYUNLAR )

arifack

Katılımcı Üye
destiny sanırım onlline tabamlı oyun seneryo modu yok kırık makinede oynanmaz biliyorum ?????

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
degerlı kardeslerım sızlere yardımcı olucam herkesın ıstegını not tutuyorum..... ılerkı gunlerde yardımcı olucam fakat su ara sıkıntılarım var ınternete bıle gırmekte zorluk cekıyorumm ve lutfen 130 140 yakın oyun paylastım ıstedıgfınız oyunlar mevcut olabılır . anlaysınız ıcın tesekkurler

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
degerlı kardeslerım sızlere yardımcı olucam herkesın ıstegını not tutuyorum..... ılerkı gunlerde yardımcı olucam fakat su ara sıkıntılarım var ınternete bıle gırmekte zorluk cekıyorumm ve lutfen 130 140 yakın oyun paylastım ıstedıgfınız oyunlar mevcut olabılır . anlaysınız ıcın tesekkurler

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye

ermac142

Katılımcı Üye
[QUOTE = "KANEKI, poste: 8465, membre: 849"] Ekli dosyayı görüntüle 270
Oui, mes amis "TORRENT" Je vais essayer d'apporter vos souhaits à l'endroit dès que tout le monde qui a leurs jeux préférés le trouve.

Je ne veux pas aller aux jeux que je ne veux pas aller au nouveau jeu je pense que le jeu est une semaine tombe à Torrente ICIndere.

et j'ai testé de nombreux jeux que j'ai partagés sur Torrent et il suffit de demander. Parmi les choses que j'ai construites quand je l'ai testé, je peux présenter une image de l'irritation en dessinant une image à la télé comme réelle. . Il n'y a pas d'erreurs dans les jeux que j'ai partagés, je ne peux pas faire construire plus de jeux par mes amis, il y a des gens qui ont des commentaires comme ça, je ne prends même pas ces choses en considération.

Et il peut y avoir des problèmes à la vitesse avec les fichiers torrent problématiques erronés qui peuvent être différés plus tard dans la journée, de sorte que vous pouvez vous réconcilier avec moi dans ces situations. et fais-moi du bien

Et j'ai joué le jeu que j'ai mal joué. Je serais plus raisonnable dans le bâtiment, je ne peux même pas une erreur. parce que d'autres à télécharger aswell pas que l'autorisation d'autorisation conformément à la demande de fermer le devant des amis ne se couplent pas cette promesse de visite au mât de réputation, sont les gens qui me jouent, vous pouvez rejoindre la complaisance avec le téléchargement, car les ressources très robuste, plus Orden installent téléchargé pour moitié de téléchargement. .

Torrent que j'ai partagé sur les jeux Internet que mes amis est les circuits intégrés les plus bas sont exactement droit ýdeal et sans problème.

Jeux et demandes olucam aider tout le monde à arriver dans ma main de IC ... [/ QUOTE]
merci

okan_37

Katılımcı Üye
dead island 2 pkg çıkımı acaba hocam yada yakında çıkarmı teşekkürler şimdiden

astaroth

Katılımcı Üye
Raiders of the Broken Planet Prologue torrentini bulabilir misin acaba, teşekkür ederim.

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
arkadaslar herkesın ısteklerını not tutuyor ve ona gore bakıyorum brı cogunuzun ıstegı torrent uzerı daha yok fakat olanları paylasıyorum en kısa zamanda ısteklerınıze cevap verıcem ıyı oyunlar forumlar.

evliyaogluoguzhan

Katılımcı Üye
Selamlar PS4 ailesine yeni katıldım. Cihazım 5.01 versiyondaydı. 5.05 e güncelleyip Debug Settings aktifleştirdim. Şimdi oyun indirme işlemleri yapmaya başladım. Oyunlarda versiyon farkı oluyor kimi 4.05 kimi 4.55 ya da 5.05 Bunlar ne anlama geliyor ? Bendeki cihaz 5.05 diye 4.05 olan oyunları oynayamayacak mıyım ? Bu konuyu aydınlatırsanız sevinirim :)

Ek olarak Detroit Become Human PKG bulursanız çok iyi olur :)

fisher3

Katılımcı Üye
hocam kolay gelsin. siteye baktım ama the order 1886'nın torrentini bulamadım varsa torrent versiyonunu ekleyebilir misin. teşekkür ederim şimdiden :)

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
Selamlar PS4 ailesine yeni katıldım. Cihazım 5.01 versiyondaydı. 5.05 e güncelleyip Debug Settings aktifleştirdim. Şimdi oyun indirme işlemleri yapmaya başladım. Oyunlarda versiyon farkı oluyor kimi 4.05 kimi 4.55 ya da 5.05 Bunlar ne anlama geliyor ? Bendeki cihaz 5.05 diye 4.05 olan oyunları oynayamayacak mıyım ? Bu konuyu aydınlatırsanız sevinirim :)

Ek olarak Detroit Become Human PKG bulursanız çok iyi olur :)
ekledııgım tum oyunları oynayabılırsın hocam. o versıyon desteklı zaten tum oyunlarım... bu arada hosgeldın ıyı oyunlar