Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 PKG Torrent Oyun PS4 ( TORRENT ÜZERİ İSTEK OYUNLAR )

evliyaogluoguzhan

Katılımcı Üye
Ben bir harddisk aldım Toshiba marka 3.0 2.5 inç . Playstationa Genişletilmiş depolama alanı olarak bağladım. PKG oyunları yüklerken hata veriyor fakat PS4 ün kendi hafızasına yüklerken bir sorun olmuyor ne yapmalıyım ?

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
Ben bir harddisk aldım Toshiba marka 3.0 2.5 inç . Playstationa Genişletilmiş depolama alanı olarak bağladım. PKG oyunları yüklerken hata veriyor fakat PS4 ün kendi hafızasına yüklerken bir sorun olmuyor ne yapmalıyım ?
Bunu farklı bır konu olarak baslık altında yayınla sorununa cozum bulabılecek arkadaslar vardır hocam. bu konu sadece oyun ıstek bolumudur.

umutgs

Katılımcı Üye
kolay gelsin pkg bölümünde paylaşmış olduğunuz Knowledge is Power (TÜRKÇE DUBLAJ) - CUSA09558 - oyununu torrent olarak paylaşabilirmisiniz şimdiden emekleriniz için teşekkürler

korky

Katılımcı Üye
MERHABA KARDEŞİM RAYMAN LEGENDS LİNKİ BULABİLİRSEN ÇOK SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
MERHABA KARDEŞİM RAYMAN LEGENDS LİNKİ BULABİLİRSEN ÇOK SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER
RAYMAN TORRENTINI BULAMADIM ZATEN. 7.8 GBLIK BIR OYUN NORMAL INDIRMEYI DENE HOCAM ....

BIRTANE VAR FAKAT SEED SORUNU OLDUGU ICIN EKLEMEDIM

CİHAN986

Katılımcı Üye
bana torrent sniper elit 3 ile calofdty black of 3 lazım bu 2 oyunu torrentli verebilirmisin

crypto07

Katılımcı Üye
Marvel vs Capcom Infinite EU v1.06 + DLC (CUSA06380 bulabilir misin

Son düzenleme:

utku32

Katılımcı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 270
Evet arkadaslar '' TORRENT '' üzeri ıstek oyunları olan herkes yazabılır bende vakıt buldukca ısteklerınızı yerıne getırmeye calışacagım .

daha cıkmamıs cıkacak oyunları ıstemeyın benden cunku pıyasaya yenı dusen oyunlar 1 hafta ıcınde Torrente düşüyor .

ve Torrent uzerı paylasmıs oldugum cogu oyunu test edmısımdır sadece sormanız yeterlı . test eddıklerımde kurduklarım arasında real olarak tv uzerınden resım cekerek sızlere delıl sunabılırım. . paylastıgım oyunlarda hata yok cogu arkadas daha kurmasını beceremıyor oyun bozuk cıktı gıbı yorumlar yapanlar var bunları dıkkate dahı almıyorum.

Ve hatalı sorunlu torrent dosyalarıda olabılır sonradan ındırmede hızda problemler olabılır bınde bır denk gelebılır bu tur durumlarda anlayıs gosterın bana. ve bende geregını yaparım

Ve kurdugum oynadıgım oyuna hatalı dıyecegıne. ben kurmasını beceremıyorum hata alıyorum demesı daha makul olur. cunku dıger ındırecek arkadasların önünü kapatmasına musade edmem lutfen bu tur sözlere ıtıbar etmeyın dırek bana ulasabılırsınız gonul rahatlıgıyla ındırın cunku kaynak cok saglam artı ordan ındıren kısılerde ındırıp kurup oynayan kısılerdır. .

Torrent uzerı paylasmıs oldugum oyunlar ınternetı dusuk olan arkadaslarım ıcın bırebır ıdeal ve sıkıntısız download saglar .

Oyun ve ısteklerınız ıcın elımden geldıkce herkese yardımcı olucam ...
Infamous second son 5.05 versiyonu istiyorum yardımcı olursanız sevinirim