Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS4 PKG Torrent Oyun PS4 ( TORRENT ÜZERİ İSTEK OYUNLAR )

2. el cep telefonu alıyoruz

Hasan24

Katılımcı Üye
7 Haz 2018
124
28
bır ıkı haftaya torrente upload edıldıgınde burda paylasrım.
Hocam birşey sormak istiyorum Ben bf1 indirdim yabancı bir siteden ancak oyunun Türkçe olmayacağını unuttum şimdi oyun İngilizce bunu yeniden indirmeden Türkçe yapma şansım var mı

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
2 May 2018
1,290
113
Hocam birşey sormak istiyorum Ben bf1 indirdim yabancı bir siteden ancak oyunun Türkçe olmayacağını unuttum şimdi oyun İngilizce bunu yeniden indirmeden Türkçe yapma şansım var mı
TURKCE CUSA KODU GUNCELLEMESI VARSA OLUR SANIRIM. ONUN YAMASI VARSA BI ARASTIRIN DERIM KODUNA GORE . GUNCELLEMESI ILE.

nightrain

Katılımcı Üye
30 May 2018
78
8
Street Fighter 5: Arcade Edition ve InJustice 2 Legendry Edition'ı bulabilir misiniz?

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
2 May 2018
1,290
113
Detroit Become Human 5.05 e uygun olmayabilir..bir bilginiz var mı bu konuda
şuaN o oyun elımde mevcut ama 4.er gblık partlar halınde mevcut torrent uzerı degıl ındırmıyorum vaktımı calıyor cunku 41 gblık br boyutu var oyunun guncelemesı ıle 45 buluyor. .. ındırıp 5.05 uyup uymadıgını denemek gerek fakat 4.er gblık bır cok oyunum vardı ps4 aoı ıle bırlestırdım yukledım ama oyuın ucretlı olarak karsıma cıktı.... hattta bununla ılgılı bır ara konu actm.

BÖLÜNMÜŞ PKG OYUN DOSYALARINI BIRLEŞTİRME .

kesın bır bılgı yok versıyon 5.05 calısması ıle ılgılı buamadım şuanlık.

veri çıkış tarihi: 2018/05/25
Platform Gereksinimleri: PS4
Oyun Türü: Macera
Türü: PKG
Dil: ENG
Regen: ABD
Kimlik: CUSA08344
Dosya Boyutu: 41.5 G

bunlar mevcut sadece normal ındırmek ıcın...

2. el cep telefonu alıyoruz